Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyhlášení náborového řízení k Hasičskému Záchrannému Sboru na pozici "HASIČ"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12



5.12.2020 11:30, naposledy upraveno 13.2.2021 21:01 uživatelem Crazy

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

Hasičský Záchranný Sbor

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ ÚZEMNÍHO ODBORU

M O N T G O M E R Y


VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ 

POZICE "HASIČ"


Vážení uchazeči,

tímto dnem (tj. 5.12.2020) se otevírá náborové řízení do řad Hasičského Záchranného Sboru.

 

Podmínky pro postoupení do 2 kola:

  • Dovršení 21 let
  • Řidičské oprávnění B,C
  • Zkušenosti
  • Psychická a fyzická výdrž

Hlavní náplň služební činnosti:

  • provádění veškerých hasebních a záchranných prací při zásahu s využitím odborností získaných ve specializačních kurzech,
  • kontrola a údržba technických a věcných prostředků,
  • provádění pravidelné odborné a fyzické přípravy.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v profesionálním hasičském záchranném sboru, jehož hlavním úkolem je chránit životy a zdraví obyvatel, životní prostředí, zvířata a majetek před požáry a jinými mimořádnými událostmi a krizovými situacemi,
  • neustálý profesní rozvoj,
  •  odměna za služební pohotovost cca ve výši 3.500 - 4.500,- Kč,

Doklady, které uchazeč doloží:

  • Občanský a řidičský průkaz
  • strukturovaný životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání a schopnosti uchazeče, včetně telefonního kontaktu a  smailu

 


VZOR PŘIHLÁŠKY


Titul, jméno, příjmení: 

Datum narození: 
Kontakt (tel číslo):
Nejvyšší dosažené vzdělání: 

Jsem vlastníkem ŘP. sk: 

Proč právě Vy (min. 50 slov)
Životopis
 (min. 100 slov)

 

 

 

 


Vaše přihlášky zasílejte do odpovědí na toto téma

O případném postupu do druhého kola Vás budeme informovat prostřednictvím smailu či odpovědí zde.


mjr. Pavel Smith

tel.č 642 530

6.12.2020 12:57
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Tomas666

Hráč

6
6.12.2020 21:55

Titul, jméno, příjmení: Tomas Webster

Datum narození: 27.4.1985
Nejvyšší dosažené vzdělání: 
Střední škola zakončena maturitou

Jsem vlastníkem ŘP. sk: B a C

Proč právě Vy (min. 50 slov)Protože jsem jak fyzicky, tak psychicky zdatný, umím zachovat chladnou hlavu v krizových situací. 

Životopis
 (min. 100 slov): - 1 rok u HZS
                                          - 14 let u MP - hodnost zástupce ředitele, později ředitel



 (Ano, nesplňuji požadavky minimálně 50 a 100 slov, nikde neuvádím, že bych byl spisovatel.) 

Podpis: Webster     

6.12.2020 23:40, odstraněno 7.12.2020 01:46 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Ironman1M

Hráč

5
7.12.2020 11:53, naposledy upraveno 7.12.2020 11:57 uživatelem Ironman1M

Titul, jméno, příjmení: MUDr. Elizabeth Crown

Datum narození: 1.1.1985
Nejvyšší dosažené vzdělání: 
Vysoká škola zdravotnická a doučená práva

Jsem vlastníkem ŘP. sk: B, C

Proč právě Vy: Ráda zachraňuji lidské životy, mám dlouholeté zkušenosti práce v Hasičské Záchranné Službě a Zdravotnícké Záchranné Službě takže vím jak jednat v určitých situacích a případně ošetřovat osoby které budou ve špatném zdravotním stavu. Taktéž umím ve stresových situacích zachovat kladnou hlavu a jednat rychle a bez ublížení na zdraví nikomu kolem mně.

Životopis
: 

Studium:

 Vyrústala sem v Praze kde sem chodila na střední zdravotníckou školu a následně vystudovala  Vysokou školu zdravotníctva a dva roky tam pracovala u Hasičské Záchranné Služby, a jeden rok u Zdravotnícké Záchranné Služby.

Jazyk:

Mám perfektní znalost Anglického, Českého a Slovenského jazyka který sem se učila na škole a mírně doučovala přes internet.

Záliby: Ráda jezdím na koních, taktéž mám ráda adrenalinové akce jako je skok padákem, lezení na hory nebo i závody s autama nebo motorkama, přičemž na motorkové závody se pouze koukám protože nemám ješte řidičský prúkaz na motorku ale někdy si i odejdu do přírody na uklidnění.

Oblíbenosti:

Ohledně barvy mám ráda barvu černou, červenou a inspirující/relaxující zelenou. Ohledně zvířat mám ráda kočky, psy, lenochody a mývaly. 

 

8.12.2020 23:25, odstraněno 8.12.2020 23:26 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
11.12.2020 22:42
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

DejvikCZ

Hráč

4
13.12.2020 14:14

Titul, jméno, příjmení: Dejv Hopkins

Datum narození: 18.1.1995
Nejvyšší dosažené vzdělání:
  obchodní akademia San Fierro ukončené maturitní zkouškou

Jsem vlastníkem ŘP. sk: A,B,C

Proč právě Vy (min. 50 slov):  Rád chráním majetek a zachraňuji lidské a zvířecí životy, jsem fyzicky zdatný takže nemám problém s fyzickou zdatností. Mám kurz first respondera takže znám základy zdravovědy. Umím zachovat klidnou hlavu a rychle se rozhodnout. V předešlé práci jsem pracoval u Policie takže mám zkušenosti jak od nehod a různých zásahů.
Životopis
 (min. 100 slov)Narodil jsem se v Los Santos a začal chodit do místní ZŠ poté jsem nastoupil na obchodní akademii v San Fierru kde jsem úspěšně udělal maturitní zkoušku, po škole jsem si udělal kurz first respondera a podal přihlášku k PSA kde mě přijmuly a sloužil jsem u obvodního oddělení Montgomery. Mám rád sport, dělal jsem sportovně střelbu a kickbox. Samozřejmě jsem si udělal i jazykovou zkoušku z Anglického jazyka na akademii.

Tel. číslo - 754619

email : dodám

 

 

 

13.12.2020 17:36
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
13.12.2020 17:39
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Powered by LeoSight IFS
LT~62