Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyhlášení náborového řízení k Hasičskému Záchrannému Sboru na pozici "HASIČ"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12



STAVIK

Hráč

17
28.2.2021 01:18

Titul, jméno, příjmení: Nathan Dallas

Datum narození: 23.06. 1995
Kontakt (tel číslo): 503359
Nejvyšší dosažené vzdělání: 
Magisterské - Vojenská univerzita - Katedra bojových a speciálních vozidel 

Jsem vlastníkem ŘP. sk: B, B+E, C, C+E

Proč právě Vy (min. 50 slov): Zdravím. Důvod, proč bych měl patřit k HZS je ten, že chci dělat práci která není prospěšná jenom mě, ale taky i pro ostatní lidi. Jelikož jsem chodil jak na vojenskou střední, tak i univerzitu, tak mám za sebou základy zdravovědy, fyzickou zdatnost a díky vystudovanému oboru strojírenství  i velkou znalost techniky a velké řady strojů a různých mechanismů. I toto může někdy změnit stav celé situace při zásahu. Samozřejmě vím, že mám velké nedostatky v oboru požárů, ale od toho jsou výcviky. Ostatně ovládám základy zabezpečení osob a majetku a celkově zabezpečovacích systémů objektů ke kterým patří taktéž požární ochrana.

Životopis (min. 100 slov): Životopis, Nathan Dallas.rtf

Ressetth

Hráč

14
28.2.2021 03:45, naposledy upraveno 28.2.2021 03:45 uživatelem Ressetth

Hasičský Záchranný Sbor

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ ÚZEMNÍHO ODBORU

M O N T G O M E R Y


V Y H O D N O C E N Í



Přihláška #1 - Denisa Wright
(@neznamy#3600), Vaší přihlášku jsme úspěšně vyhodnotili a rozhodli jsme  následovně: Vaše přihláška VYHOVUJE v plném rozsahu, tímto vítejte v druhém náběrovém kole. A taktéž Vás prosím, aby jste vyčkal/a do až Vás kontaktujeme a pozveme Vás na pohovor, na který si přineste veškeré podklady.


Přihláška #2 - Luca Nero (@neznamy#3810), Vaší přihlášku jsme úspěšně vyhodnotili a rozhodli jsme  následovně: Vaše přihláška VYHOVUJE s podmínkou, tímto vítejte v druhém náběrovém kole. A taktéž Vás prosím, aby jste vyčkal/a do až Vás kontaktujeme a pozveme Vás na pohovor, na který si přineste veškeré podklady.


Přihláška #3 - Hans Fritsch  (@knappzter), Vaší přihlášku jsme úspěšně vyhodnotili a rozhodli jsme  následovně: Vaše přihláška VYHOVUJE v plném rozsahu, tímto vítejte v druhém náběrovém kole. A taktéž Vás prosím, aby jste vyčkal/a do až Vás kontaktujeme a pozveme Vás na pohovor, na který si přineste veškeré podklady.


Přihláška #4 - Samuel Fuci  (@Apetit), Vaší přihlášku jsme úspěšně vyhodnotili a rozhodli jsme  následovně: Vaše přihláška VYHOVUJE v plném rozsahu, tímto vítejte v druhém náběrovém kole. A taktéž Vás prosím, aby jste vyčkal/a do až Vás kontaktujeme a pozveme Vás na pohovor, na který si přineste veškeré podklady.


Přihláška #5 - Frankie Bruskie (@VODEX), Vaší přihlášku jsme úspěšně vyhodnotili a rozhodli jsme  následovně: Vaše přihláška VYHOVUJE v plném rozsahu, tímto vítejte v druhém náběrovém kole. A taktéž Vás prosím, aby jste vyčkal/a do až Vás kontaktujeme a pozveme Vás na pohovor, na který si přineste veškeré podklady.


Přihláška #5 - Nathan Dallas (@STAVIK <3), Vaší přihlášku jsme úspěšně vyhodnotili a rozhodli jsme  následovně: Vaše přihláška VYHOVUJE v plném rozsahu, tímto vítejte v druhém náběrovém kole. A taktéž Vás prosím, aby jste vyčkal/a do až Vás kontaktujeme a pozveme Vás na pohovor, na který si přineste veškeré podklady.


Za personální,
mjr. Alexej Gordijevskij


28.2.2021 09:24, odstraněno 28.2.2021 11:46 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Yuutsu

Hráč

27
28.2.2021 11:27

Titul, jméno, příjmení: MUDr. Han Takeshiro

 

Datum narození: 05.01. 1980

Kontakt (tel číslo):599362

Smail: han.takeshiro@smail.ic

Nejvyšší dosažené vzdělání: Vysoká škola zdravotnická v Japonsku přesněji v Tokiu

 

Jsem vlastníkem ŘP. sk: B,C 

 

Proč právě Vy : rád bych pracoval jako hasič zkušenosti téže nám byl jsem nějakou dobu hasič už v Praze než jsem přijel sem do Red County, a rád bych to zkusil i tady. A hlavně baví mě to 

Životopis: Jmenuji se Han Takeshiro vyrůstal jsem v Kyotu v Japonsku kde jsem dostudoval základní a střední školu zdravotnickou poté jsem se s rodiči přestěhoval do tokya a tam jsem vystudoval zdravotnickou vysokou školu, poté jsem opustil rodinu a chtěl zkusit život v cizině, což jsem taky zkusil a v Praze jsem pobýval pár let zkusil si práci jak hasiče tak zdravotníka, jenže nakonec byla Praha plná korupce takže poté jsem se přestěhoval do Red County kde jsem začal pracovat pro Corrnet s.r.o. kde jsem začal jako mechanik, poté správce garáže a nakonec teď už i Manažer. 

Závěr: chci poděkovat že se kouknete na mojí přihlášku, a že ji třeba že i přijmete, a snad se můžu těšit i na Brzkou spolupráci

 

S pozdravem Takeshiro

 

28.2.2021 11:57, odstraněno 28.2.2021 20:16 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

fuky02

Hráč

4
28.2.2021 12:26

Titul, jméno, příjmení: Jaroslav Frodo

Datum narození: 25.3.1990
Kontakt (tel číslo): 582441
Nejvyšší dosažené vzdělání: Stredoškolské

Jsem vlastníkem ŘP. sk: B, C

Proč právě Vy : Táto práca je moj sen. Už od malého chlapca ma fascinovali hasiči a ked som mal cca 12rokov začal som sa zaujímat o DHZ. V mojej rodine bol iba moj stary otec hasič. Chodím na strednú súkromnú školu v Podbrezovej. Viem čo táto práca obnáša a som schopný ju robit na 110%. Po skončení školy by som chcel ist k provesionalnym hasičom.
Životopis
Volám sa Jaroslav mám 19 rokov som študent na Strednej Odbornej Sukromnej Skole ako strojník. Som členom DHZ no neviem čo by som tu dalej napísal viacej by ste sa o mne dozvedeli na pohovore keby som postúpi.

michal2012

Hráč

6
28.2.2021 19:26

Titul. Jméno, přijmení: Michal Hudek

Datum narození: 20.12.2002

Kontakt (tel číslo): 683842

Nejvyšší dosažené vzdělání:stavebna zilina

Jsem vlastníkem ŘP. sk: A ,B, C

Proč právě vy: Rád pomáhám a zachranuji lidi. Mám zkušenosti se záchranýma jednotkama. jako malej jsem dělal několik sportů, Basketball, Hokej, Florbal, Fotbal a běhání, takže problém s fyzičkou nemám. Taktéž bych chtěl poznat nový, příjemný kolektiv

Životopis: Zdravím, takže začnu u jména, mé jméno je michal hudek, Narodil jsem se 20.12.2002. , zijem na Slovensko. Od mala mám rád adrenalin, sporty a rád zkouším nové věci, proto jsem u každého sportu vydržel dost dlho, poté jsem přestal a šel vyzkoušet něco jiného. Vystudoval jsem Střední stavebnu školu kterou jsem dokončil . Po vystudování jsem sloužil 2roky jako hasič. Ovládám slovensky a Česky jazyk. Mám rád přírodu, zvířata, taktéž mám rád terén a občas si vyjedu do terénu se svým autem, pomáhá mi to na dobrou náladu. Před nějakou dobou 

28.2.2021 20:36, odstraněno 2.3.2021 08:57 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
2.3.2021 11:30, odstraněno 5.3.2021 14:12 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
3.3.2021 19:16, odstraněno 3.3.2021 19:19 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Powered by LeoSight IFS
LT~49