Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

PSA na Santino Kelly a Nina Harth


Mattyo

Hráč

1
5.12.2020 20:56

Potkal jsem PSA tak jsem začal jet za nimi no protoze me zajimalo jestli nekoho chyti nebo tak no a oni ma zastavili tak jsem jim rekl ze me bavi pozorovat je pri akci NO A ONI MI ZA TO SEBRALI RIDICAK ZE PREJ NEJSEM SCHOPNEJ JEZDIT ATD JA JEL NORMALNI RYCHLOSTI 60 ve meste mimo mesto 90 NO A PAK ME DALI DO VEZENI A ZAPLATIL JSEM ODSKODNE 30000 BEZDUVODNE KDYZ JSEM NIC NENABOURAL FAKT UZ MA SERE PSA.

arciCZ udělil za tento příspěvek varování: Porušení pravidla č. 12

arciCZ

Hráč

32
5.12.2020 20:58

Stejné jako stížnost ZDE. Zamykám

5.12.2020 21:33
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

arciCZ

Hráč

32
5.12.2020 21:38, naposledy upraveno 5.12.2020 21:40 uživatelem arciCZ

Nemohu za to že pravděpodobně @Rataj již duplicitní téma smazal. Udělil jsem za to varování a zároveň toto zamkl s tím že zde jsem napsal odkaz na to druhé, kde jsem nijak nekonal. Čímž jsem tedy nijak účelně přímo nezamkl topic ke stížnosti na mou osobu! @neznamy#598.

 

No k tématu, myslím si že toto je čistě IC věc a měl by jsi to řešit IC. Jak jsi již i učinil skrze Soud. S pozdravem Santino Kelly, alias arciCZ.

5.12.2020 21:57
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
5.12.2020 22:07

Ano, je to IC záležitost a patří to do stížností v PSA sekci, mají na to speciální vlákno:


(Klik na obrázek)

 

Prosím příště navést lidi tam a ne na soud, zbytečně je pak stejně IC přesměruju tam.

A teď to tu pro změnu zamykám já..


Powered by LeoSight IFS
LT~50