Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[S-012] Výběrové řízení na pracovníky soudu

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12



F3nixar

Hráč

22
4.1.2024 23:30

Curriculum Vitae

_________________________________________

Jméno a příjmení: JUDr. MUDr. James Carrington
Datum narození: 26.1.1990
Místo narození: USA, Atlanta
Trvalé bydliště: Las venturas (konkrétní označení dům nemá)
Národnost: San Andreas
Rodinný stav: Svobodný
Telefonní číslo: 428698
Post: james.carrington@post.ic


Vzdělání:
- Hight school of law/Carrinton limited - obor práva - prospěl - 2005-2009

- Univerzita karlova - Práva - prospěl s diplomem - 2010-2015

                                - Klinická psychologie - prospěl s diplomem - 2016-2021


Pracovní zkušenosti:

- Asistent advokáta - 2016-2017

- Státní zastupitelství hlavního města Prahy - 2017-2021

- Policie San Andreas- 2021-2021

- Státní zastupitelství San Andreas - 2021-2021

- Záchranná služba - 2023 - doteď 


Oprávnění:
Řidičské oprávnění - B/C.


Jazyková znalost:
- Ovládám plynule češtinu, švédštinu, angličtinu 


Motivační dopis:

Vážený soude,

již druhým rokem, avšak s menší pauzou, jsem působil ve státních složkách IZS, a to především v Záchranné službě. Už druhým rokem vykonávám službu lidu, ať už je to mojí příští kandidaturou na kongresmana nebo záchranou lidí při dopravní nehodě či při jiný katastrofě. Definoval bych se tedy jako služebník lidu a státu. 

Právo je a bylo vždy mým koníčkem, proto jsem byl ve službách úřadu státního zastupitelstva již dříve, avšak po čase přišlo pracovní vyhoření a má služba ztrácela na efektivitě. Rád bych se tohoto úřadu ujal znova a vykonával další službu státu, další službu lidem a chránil stát a samotný lid jeho tvořící před barbary a násilníky. 

Sebe jako člověka bych definoval jako sebevědomého, cílevědomého a flexibilního člověka. Vždy se snažím vyjít vstříc všem stranám a vyjednávat kompromisy, pokud to situace umožňuje. Ve svých rozhodnutích jsem rázný, stručný a pevně si za němi stojím. 

_________________________________________

Pozice o kterou žádám: Státní zástupce
Adresováno na vrchní soud San Andreas, 
Las Venturas 1154

Dne 04. 01. 2024, Montgomery                                                                                                                  Podpis - Carrington

27.1.2024 16:19, naposledy upraveno 27.1.2024 16:27 uživatelem Kolpanek

Životopis - Cassie Ramsey, J.D.


Jméno a příjmení: Cassie Ramsey, J.D. 
Datum a místo narození: 15.06.1990, Califronia, United States of America
Trvalé bydliště: Hotel Paradise, Pokoj č. 20, Los Santos, San Andreas
Telefon: 665586
Post: cassie.ramsey@post.ic
Pozice na kterou se hlásím: Asistent soudce


Vzdělání:  
Právnická fakulta, University of California, Berkeley  
J.D. – Juris Doctor (Doktor práv), květen 2016
Specializace: Občanské právo a procesní právo 
Průměrná známka: Magna Cum Laude


 

Pracovní zkušenosti: 
Miller & Associates, California, CA
Září 2016 – prosinec 2020
 

  • Poskytování právní podpory advokátům specializujících se na občanskoprávní spory. 
  • Příprava právních dokumentů, sestavování žalob a právních stanovisek. 
  • Účast na jednáních s klienty a soudních jednáních. 
  • Zkoumání právních předpisů a relevantní judikatury. 
  • Správa právní kanceláře, včetně koordinace soudních termínů. 

Asistent soudce (stáž)
Okresní soud v Sacramento 
Červen 2015 – srpen 2015 

  • Asistence soudcům při přípravě na soudní líčení, domlouvání soudních termínů.
  • Asistence soudcům během soudního líčení. 
  • Podílení se na soudních aktivitách.
  • Sestavování návrhů soudních rozhodnutí. 
  • Organizace a správa soudních dokumentů. 
  • Účast na soudních jednáních, zapisování důležitých poznámek a přepisování audionahrávek ze soudních řízení do určitých soudních dokumentů. 

Dovednosti: 

  • Přesnost a pečlivost v práci s právními dokumenty a při zaznamenávání soudních jednání. 
  • Efektivní plánování a organizace práce, včetně koordinace soudních termínů a správy soudní podatelny.
  • Skvělé písemné a ústní komunikační schopnosti pro interakci s právníky, klienty, soudci a dalšími soudními pracovníky.
  • Schopnost efektivně spolupracovat s právníky, asistenty a dalšími zaměstnanci soudu.  
  • Schopnost práce pod tlakem.
  • Znalost právního jazyka.

Certifikace: 

  • Právní Asistent (CPA).
  • Kurz veřejné správy. 
  • Kurz správy soudní administrace.
  • Plynulá znalost češtiny a angličtiny.

Motivační dopis:
Vážený soude,

Jmenuji se Cassie Ramsey, J.D. Úspěšně jsem vystudovala právnickou fakultu v Californii s dosažením titulu J.D., jak uvádí tento životopis. Pracovala jsem několik měsíců jako stážistka na pozici Asistent Soudce v okresním soudu Sacramenta, které leží v Californii. Stáž jsem měla přidělenou v rámci studie. Během stáže jsem nabrala nespočet zkušenosti v oblasti práva a soudu, které jsem poté využila na zkouškách a v práci. Naučila jsem se podrobně správu soudních záležitostí (tj. příprava soudního líčení, správa soudních dokumentů, soudní podatelny, koordinaci soudních zaměstnanců a dalších právních/soudních záležitostí). Po úspěšném zakončení studia, jsem nastoupila v roce 2016 (záři) do právnické kanceláře jménem - Miller & Associates. V dané kanceláři jsem pracovala do prosince roku 2020. Během této doby jsem nabrala nespočet zkušeností. Poskytovala jsem právní rady klientům, poté advokátům kteří se specializovali na občanskoprávní spory. Dále jsem pro advokáty sestavovala žaloby, sepisovala různé dokumenty, rozhodnutí a mnoho dalších záležitostí. V rozmezí let 2020 až 2023 jsem si prošla několika kurzy, které jsem úspěšně zvládla a díky těm kurzům jsem si obohatila své zkušenosti v oblasti soudu (kurzy jsou uvedené v životopise). Zároveň jsem získala jeden certifikát - CPA. Veškeré zkušenosti uvedené v mém životopise + v tomto motivačním dopise, jsem schopna Vrchnímu soudu San Andreas poskytnout. Co se týče mé osobnosti, tak jsem vyrovnaná, spolehlivá, dochvilná, pracovitá a ráda pracuji v týmu.


Odesláno v Los Santos dne 27.01.2024,
Adresováno na Vrchní Soud San Andreas, 
Las Venturas 1154

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Powered by LeoSight IFS
LT~28