Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Sťažnosť

1 2



Patryk

Hráč

24
19.12.2020 00:11, naposledy upraveno 19.12.2020 00:28 uživatelem Patryk

Zdravím, po dlhom rozhodovaní som sa rozhodol spísať túto sťažnosť na pána “Moja airsoft výbava stojí viacej ako autá tvojich rodičov” a.k.a. Falleagla.

No takže ako to začalo a prečo? Písal sa deň 3.12. 2020 keď prebiehali voľby v okrskoch v Red Country. Čakal som pred úradom v Bluebbery keď v tom k úradu došla nejaká osoba, kliknem alt kde vidím id a následne skontrolujem TAB kde vidím meno Alex Strazs svietiť žltým. Pritom meno tej postavy ktorá prišla k úradu bolo úplne iné. Tak si poviem no okej asi len Falleagle dohráva nejaké RP za niekoho kto sa odpojil. Keďže ja s mojimi friends sme sa snažili kupovať hlasy pre Hectora Loga tak  som si napísal príkaz /volby do chatu. Stav bol vyrovnaný a tak som to neriešil a chvíľu čakal. Potom som si všimol, že osoba ktorá vychádza z úradu (V TABe tohoto hráča zobrazovalo ako Alex Strazs) som  znova pužil príkaz /volby a v tom som zistil, že  Bradleymu Palmerovi pribudol jeden hlas. Tak som si povedal okey tu niečo nesedí ale nijak viac som to neriešil. Išiel som ďalej kupovať hlasy. Keď som sa zase o nejakých 20 minút vrátil k úradu, zbadal som znova inú podozrivú postavu bežať od zastávky vedľa radnice v Bluebbery do vnútra radnice. Preverím ID v TABe a vidím zase osobu Alex Strazs pod iným ID pričom postava IC vystupovala pod menom “Bob Jones” čo bolo iné meno ako tá prvá postava z pred 20 minút. Hneď potom ako vyšiel z radnice som mu napísal správu. Viac screen

V tom sme pokračovali v rozhovore a chceli sme po ňom vysvetlenie ako je možné, že volil z 2 rôznych postáv pod menom Alex Strazs, ktoré sa zobrazovalo v TABe a zmenou id,  voľby už vtedy boli nastavené tak, že na jednom účte ste mohli voliť  iba jednou postavou, ktorá mala odohraté určité hodiny na servery.

Pri tomto rozhovore bola moja postava z ničoho nič  následne vyhodená 20m do vzduchu odkiaľ po určitej dobe spadla dole. Keďže som nemal náladu ani chuť v tomto rozhovore akokoľvek  pokračovať naštartoval som auto a odišiel som kúsok k Pizzerii v Bluebbery. V tom vidim že nadomnou lieta nejaká osoba. Tak som si povedal ok a zastavil. V tom zletel Falleagle dolu na zem, postavil sa pred moje auto a ako naschvál si predomnou začal meniť  meno svojej postavy pričom v TABe mal stále napísané meno Alex Strazs avšak vždy pri zmene IC mena, sa zmenilo aj ID ale v tabe to bol stále Alex Strazs. Ako čerešničku pridal správy do LOOC, samozrejme už pod iným menom ako vyššie spomínane “Bob Jones” asi mu to v ten moment prišlo vtipné.

Ďalej si toho všimol aj IC character Raymond Stone, Billy Rocks a Kasper Bukakenn. pokračovali sme teda v LOOC.

Začal písať o tom ako sa ma snažil “baitnout” ale akože absolútne nechápem načo keďže sa s ním vôbec nepoznám tak nevidím dôvod na čo by ma chcel baitnout. Ďalšie screeny budú z pokračovania chatu.

V tom sa prepol na postavu Alex Strazs z ktorej si začal prepínať IDčka priamo pred nami a začal nám to ukazovať. To nam len potvrdilo to, že si vytvára nové postavy z ktorými potom príde následne voliť Palmera svojho kolegu z A-teamu. :)

Následne som sa ho opýtal ako je to možné, že volil z jedeno účtu 2x keď to v skutočnosti ide iba 1x z jednej postavy.

Potom potvrdil, že tam v skutočnosti bol aj predtým a volil už 2x čo v skutočnosti je pre normálneho hráča ktorý hrá na jednom účte nemožné.

Neskôr som mu to ohľadom toho hlasovanie napísal aj do chatu kde sa to snažil obkecať tým, že ide voliť viackrát z jedného účtu len musíš mať na danej postave viac ako 5 hodín. Čo nie je pravda a z účtu ide voliť iba z jednej postavy aby sa zabránilo alt to alt čo falleagle poriešil svojim spôsobom asi použitím nejakých admin commandov alebo idk ako dokázal meniť mená a id postáv pričom v TABe ukazovalo meno danej postavy Alex Strazs a v hre sa osoba volala úplne inak.

Následne po tomto tu rozhovor končí.

Urobte si názor sami :)

 

Je to celkom old ale ako som vravel nechcel som to sem ťahať ale tak hold.
Btw ak si došiel až sem tak Gj xdd

EDIT: Ingame screeny pošlem zajtra ráno, čo najskôr ako to bude možné

Lofanek

Hráč

31
19.12.2020 00:55, naposledy upraveno 19.12.2020 00:58 uživatelem Lofanek

Falleagle a.k.a. moja airsoft výbava stojí viacej ako autá tvojich rodičov používal administrátorský príkaz, ktorý zmení identitu na postave, na ktorej ho použije.

Tento príkaz slúži či už na skrytie administrátora pred humorníčkami, ktorí zabúdajú na použitie F2, alebo v prípade vytvárania RP akcie.

Jednoducho jeho postave (Alex Strasz) sa po zadaní príkazu zmení meno na náhodné a po opakovanom zadaní sa vráti nazad.

EDIT:

ID hráčovi sa pridelí pri pripojení na server, nie pri zmene postavy. Takže keby si naozaj vytváral nové postavy a následne sa za ne prepínal, ID by zostalo rovnaké. Zabite ma ak sa mýlim.

Patryk

Hráč

24
19.12.2020 01:05

Tu ide skôr o to, že to zneužil aby mohol hlasovať viackrát pre Palmera a tým ho zvýhodniť vo voľbách 🤷🏻‍♂️ 

sandlerino

Hráč

39
19.12.2020 09:10

Nemohl ho zvýhodnit, když byl na stejné postavě, která měla vlastně jen změněno jméno a ID.

Navíc volební hlasy se počítají na účet, ne postavu, to je věc druhá. Takže Falleagle nikoho nezvýhodnil. 

Patryk

Hráč

24
19.12.2020 09:36

Ako je potom možné, že hlasoval 2x (možno aj 3) bez logoutu a zmeny účtu čo je pre normálneho hráča nemožné?

Lofanek

Hráč

31
19.12.2020 09:50

Ale veď ti to tu vysvetľujeme, že nie je možné hlasovať viackrát ako raz..

sandlerino

Hráč

39
19.12.2020 09:55

Jak je možné že to furt nechápeš.

Falleagle má jeden účet s jednou postavou.

Na této postavě si dočasně ZMĚNIL jméno a ID pomocí příkazu pro AT. = byl neustále na  stejné postavě a stejném účtu, takže mohl hlasovat jen jednou a ne víckrát.

UŽ TO CHÁPEŠ?

19.12.2020 10:01
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Patryk

Hráč

24
19.12.2020 10:39

Sám povedal, že bol na úrade 2x tak idk

a vždy ako vošiel dnu tak v chate  /me Vyplňuje volebný harok a vždy ako odtial vyšiel tak pribudol hlas Palmerovi a to konkrétne 2x čoho som bol ja spolu s osobou Raymond Stone a ďalšimi svedkom

Lofanek

Hráč

31
19.12.2020 11:05

Tak nahraj logy nech sa presvedčíme.

Upozorňujem, že nechceme screeny, ale normálne nahratý log na webe.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~76

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024