Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Sťažnosť

1 2



19.12.2020 11:09, odstraněno 19.12.2020 11:10 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Patryk

Hráč

24
19.12.2020 12:38, naposledy upraveno 19.12.2020 14:58 uživatelem Patryk

Zdravím

“co ojebal systém tak, jako nikdo jiný na serveru, aneb. takhle jsi se přece sám nazval ne? “ Prosím ťa vysvetlíš mi kde som sa takto nazval? Asi si mal včera okolo 17:30 dosť rušno na tsku od uhm uhm inej osoby a teraz si ju mýliš so mnou tak si to rieš s ním a neprenášaj svoje problémiky a komplexy na druhých :)

jedním "oJeBáVaČeM sYsTéMu 3000"

Ale inak uznávam tiež som vytvoril som cirka 150 postáv v priebohu 3-4 dní, áno uznávam a súhlasím so svojim permabanom, áno máš už 21 a si velký kluk áno uznávam, áno určite uznávam aj to, že tvoj Airsoft Gear stojí viacej ako autá @Mayonezka -ových rodičov. A áno si veľký detektív majstro asi by sme mali všetci predniesť modlitbu na tvoju počesť.

Ale ohľadom toho tu teraz nie sme tak späť k tomu čo si napísal. :)

Logy č.1 - https://leosight.cz/logs/fACcHOeB8y

Logy č.2 - https://leosight.cz/logs/vLBzZboSAI

“Zmínil jsi zde, že jsi sledoval volby a že již od začátku ti bylo jasné, že to jsem já, zeptám se tedy, kde v Logách máš /volby? vidím to tam pouze jednou a to v čase 19:30:54“ - Samozrejme z toho si v tej tvojej 21 ročnej hlavičke usúdil že som ti klamal. Určite sám dobre vieš, že aj sám bez toho aby som ti logy niekde poslal vieš skontrolovať, že som to sledoval ale pre ostatných, po tom čo si ma označil za klamára, tým tu určite poskytnem aj logy :) 

logoch č.1 si môžeš všimnúť že od času 19:07 do 19:26 som stav volieb skontroloval celkom 5-krát.logoch č.2 ktoré patria osobe, ktorá bola celý ten čas so mnou na tsku si môžeš všimnúť, že aj on ich v čase od 19:00 skontroloval 16-krát takže určite sme mali nejaký ten menší prehľad v tom :) Dúfam že aj po tomto ma naďalej budeš nazývať klamárom :)

“U Loga se ovšem objevily i jiné hlasy, které jste si koupili například zde u Charlese Beckhema *Puff*“ čo si chcel dokázať týmto? Niekto ten hlas získa IC cestou a niekto zase pomocou svojej druhej postavy *Puff Puff* ;)

“No je to prapodivné, ale je to tak, i Admin může volit, není v tom nic špatného, i my máme v IC práva.“  Nikto ti toto neberie ale je zaujímavé, že práve ty a len jedine ty môžeš voliť z jednej postavy 2-krát. Celkovo je zaujímavé, že po tom ako tvoja postava v behla do radnice sa vždy zvýšil počet hlasov Bradleymu o 1. Celkovo sa to stalo aspoň 2-krát pri čom som bol prítomný :) Tvoja postava vbehla do radnice v ktorej sa v tú danú dobu nikto nenechádzal v tom odovzdala hlas Breadlymu a následne odišla. Takýto istý postup sa opakoval aj neskôr  keď som na teba zase narazil pred radnicou. 

Myslím, že ak sa mýlim tak by si mohol doložiť odkaz na logy z 3.12.2020 :) 

A určite ďakujeme ako esteticky si to spísal, konečne si ukázal, že si už veľký kluk a ide ti aj niečo iné okrem urážania ostatných. Pog

19.12.2020 13:59
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Mayonezka

Hráč

4
19.12.2020 14:49, naposledy upraveno 19.12.2020 14:57 uživatelem Mayonezka

@neznamy#598 Kamarát môj najmilší ,na TSKU si bol s mnou a nie tu s kolegom tak klídek . Naša konverzácia bola o tomto a ak tu chceš vyťahovať takéto sračky ako som ja údajne ojebaval systém (čo aj uznavám bolo to tak )a tak tak si to tu rozprávaj koľko chceš nobody fucking cares lebo to je úplne niečo iné toto a naša konverzácia... Je to pravda pičovali sme si tam obidvaja na seba takže ak ideš vyťahovať toto naňho tak pekne od teba . Lebo naša konverzácia bola krásna ale určite nebolo jednostranná a to sám musíš uznať ;).

 

Vôbec som sa nechcel k tomuto vyjadrovať aj je mi to úplne jedno celá tata pičovinka . Ale toto ma zarazilo .

"Logy poskytnu pouze Ratajovi, pokud si je vyžádá. Neskrývám nic, avšak logy administrátora jsou citlivější na informace, než logy hráče."

Prečo ako Hl.Administrátor necheš poskytnuť komunite logy ale iba Ratajovi ? Mám to brať tak ako že ty si niečo viac ako my hráči ? Že ty máš akúsi imunitu ? Že teba môže súdiť iba Rataj a nikto iný v tejto komunite ? Ja viem že je to tvoj "ŠÉF" ale ukázať logy ti určite nikto nezakazuje určite tam nič nie je tajné že zistíme kto výhra voľby v Angole ,lebo ak áno potom to chápem a z celého srdiečka sa ti ospravedľnujem . Podľa môjho názoru  by ako administrátora nemali súdiť len A-TEAM ale aj komunita . Lebo určite je známe všade nie len tu že kamarát ťa podrží a aj zaklame to si môžete vravieť koľko chcete .... . V tomto by ste sa mohli ako A-T uvedomiť že vy ako vyššie postavený ľudia v tejto komunite by ste mali byť ako sudcovia a nepomáhať si v tomto a uznať si aj svoju chybu . Lebo aj vy bohužiaľ nie ste bez chybný .... Nemyslím práve možno túto situaciu ale celkovo.

 

@neznamy#598 a poviem ti tak v tejto komunite možno si niečím zaujimavý lebo tu máš kamarátov ,si admin a tak ďalej . Ale v reálnom živote si taká istá sračka ako ja a ostatný ;). 

 

19.12.2020 15:14, naposledy upraveno 19.12.2020 15:31 uživatelem Rataj

Ahoj,

mohl bych to tu jednoduše uzavřít se slovy, že takto systém nefunguje a nemohlo k danému pochybení dojít. Ale jelikož chci, aby došlo k porozumění situace, dám si tu práci vám to vše vysvětlit a doplnit obrázky i videem.

 

Začneme asi tím, že postava Bob Jones neexistuje, ani nikdy na serveru neexistovala.

Jako důkaz, že nám v databázi zůstávají i smazané postavy poslouží například výpis několika tvých smazaných postav.

Falleagle se tedy nepřihlašoval na jiného hráče, ale používal již zmíněný příkaz na změnu identity, alespoň v případě jména Bob Jones.

 

Samozřejmě logujeme všechny admin příkazy a je pravdou, že se Falleagle v průběhu celého dne 3.12.2020 přihlásil na 3 účty. Nic z toho sice nebylo v zahlášený čas, ale pojďme si to raději prověřit.

1. majklpan (volil jen v Palominu)
2. Liker02 (volil jen v Blueberry, takže tu máme jeden potenciální nešvar)
3. Giuseppe (nevolil vůbec)

 

Pojďme se tedy podívat na development server, jaký je rozdíl mezi příkazem na změnu identity a přihlášením na jiný účet a zda pomocí toho vůbec jde obejít volební systém.

 

Závěr: Falleagle nemohl takto obejít volební systém, jelikož to skript ani neumožňuje.

Stížnost tedy považuji za vyřešenou, uděláš mi radost, pokud se Falleaglovi omluvíš a já to tady zamykám.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~50