Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

IP ban - TheNex


TheNex

Hráč

2
20.12.2020 01:17

Dnes asi v 1 ráno jsem dostal IP ban. Nebyl to sice perma, ale ban na půl hodiny, ale píše mi to že mám IP ban. V banlistu jsem se nenašel. Prosím o unban. Další věc je, že jistý/á Pan/í Matthew Wiz, hraje RP ve stylu, že k někomu přijde a v zápětí někoho bodne do zad, resp. "/me vytáhl nůž a bodl ho do zad", nenapsal odkud nůž vytáhl, ani nic podobného. Měl na zádech sportovní tašku, a "/status zbraň je v tašce" nebo něco takového, matně si vzpomínám, měl jsem pár piv. Prostě si myslím že již zmíněný Matthew Wiz porušuje pravidla v několika směrech, a tím myslím přinejmenším jeho powergaming a deathmatching, a také jeho přehnaně agresivní chování, napadl mne bez jakéhokoliv důvodu.

neznamy#2452

Smazaný účet

17
20.12.2020 01:24, naposledy upraveno 20.12.2020 01:26 uživatelem neznamy#2452

Ahoj @TheNex,

Veľmi nerád sa pletiem do práce Administrátorom ale rád by som ti poradil.
V žiadosti píšeš, že v banliste si nenašiel svoj ban.. Pravdepodobne si kukal do zlej sekcie nakoľko ja som ho našiel.

(viz. https://leosight.cz/skimo/banlist)
Pokiaľ máš problém s nejakým hráčom, tak stiažnosť podaj na (https://leosight.cz/forum/53 (Samozrejme dodať nejaké logy, videa alebo dôkazový materiál na dôkaz)

Naďalej sa k tejto žiadosti vyjadrovať nejdem, nakoľko je to práva Administrátorov.. Ja som ti chcel čiste pomôcť. Prajem pekný večer.

TheNex

Hráč

2
20.12.2020 01:55

V poho, díky za upozornění. Každopádně měl být na půl hoďky, a vypadá to na perma IP.

neznamy#2452

Smazaný účet

17
20.12.2020 01:59

Ban by ti podľa správnosti mal už vypršať, nakoľko nikde sa tam nepíše, že by si mal ban permanentne.

Podľa všetkého by si už mal mať ban preč. Pokiaľ sa ti nejde napojiť do hry, skús reštartovanie hry, poprípade kontaktuj nejakého administrátora ktorý sa na to dokáže lepšie pozrieť a pomôže ti.

20.12.2020 09:23
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~33