Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ZZS - Nábor

1 2 3 4 5 6 7 8 9



Petan09

Hráč

20
9.1.2021 18:01

Zdravotnická záchranná služba San Andreas, výjezdové stanoviště Montgomery 

Personální oddělení


Dobrý den,

po vyhodnocení přihlášek na pohovor nepostupuje žádný kandidát. 

 

S pozdravem

MUDr. Petr Polikowsky, Ph.D., MBA - Ředitel ZZS 

tel.: 619881

Sixteen

Hráč

1
10.1.2021 13:42

[OOC]

Přezdívka: Sixteen

Věk: 15 let

Jak často můžu být na serveru: každý den, k večeru

 

[IC]

Celé jméno: Lubomír Novák

Věk: 20

Datum narození: 16.10.2000

Kontakt: 750693

Životopis: Narodil jsem se 16.10.2000 v rodině střední třídy. Mám vystudovanou lékařskou fakultu a titul MUDr. V jiném městě jsem pracoval jako lékař později vedoucí lékařů. Můj bratr byl též v ZZS, ale jako sanitář. Baví mě medicína a pomáhání lidem.

Proč se chci přidat k ZZS: V jiném městě jsem byl vedoucí lékař a chci se prosadit i v tomto městě.

Petan09

Hráč

20
10.1.2021 17:58

Zdravotnická záchranná služba San Andreas, výjezdové stanoviště Montgomery 

Personální oddělení


Vážený pane, Nováku. Nesplňujete podmínky pro přijetí na pohovor. Na pohovor nepostupuje. 

Odůvodnění: Myslíme si, že uvedené informace ve formuláři jsou nepravdivé. Nemohl jste vystudovat lékařskou fakultu za méně než 6 let. 

S pozdravem

MUDr. Petr Polikowsky, Ph.D., MBA - Ředitel ZZS 

tel.: 619881

xxxondraxxx

Hráč

3
11.1.2021 11:53

Petan09

Hráč

20
11.1.2021 13:22

Zdravotnická záchranná služba San Andreas, výjezdové stanoviště Montgomery 

Personální oddělení


Vážený pane, Šťastný. (@xxxondraxxx) Nesplňujete podmínky pro přijetí na pohovor. Na pohovor nepostupuje. 

Odůvodnění: Myslíme si, že uvedené informace ve formuláři jsou nepravdivé. Nemohl jste vystudovat lékařskou fakultu za méně než 6 let. Dále máme také pochybnosti o vašem datum narozením které jste uvedl ve formuláři. 

S pozdravem

MUDr. Petr Polikowsky, Ph.D., MBA - Ředitel ZZS 

tel.: - 

13.1.2021 14:00
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Petan09

Hráč

20
13.1.2021 14:24

Zdravotnická záchranná služba San Andreas, výjezdové stanoviště Montgomery 

Personální oddělení


Dobrý den,

po vyhodnocení přihlášek na pohovor postupuje: Pablo Decatelli

 

S pozdravem

MUDr. Petr Polikowsky, Ph.D., MBA - Ředitel ZZS 

tel.: 335314

Chetjov

Hráč

1
13.1.2021 14:41

Přezdívka: Chetjov

Věk: 17

Jak často můžu být na serveru: 6-8 hodin denně

 

Celé jméno: Vojta Svaty

Věk: 30

Datum narození: 25.12.1990

Kontakt: 370211

Životopis: Jmenuji se Vojta Svaty. Jsem z chudé čtvrti v Los Angeles, moje rodina pracovala na stavbě. Jelikož pocházím z těžké čtvrti, tak dobře ovládám bojová umění, už od mala jsem chodil na box a judo. Ve dvaceti jsem se přestěhoval do malé vesnice v České republice a poté do Palomino Creek, proto skvěle ovládám Český jazyk a Anglický jazyk. Mám vystudovanou záchranářskou vysokou školu v Praze. Rodiče mi umřeli v mých 22 letech.

Proč se chci přidat k ZZS: Mám v tomto oboru praxi, už jako menší jsem chodíval koukat na záchranářské kurzy, které se konali u nás ve městě, jednou jsem byl u autonehody a podal první pomoc zraněnému, od té doby mě to pořád táhne k této práci

xxxondraxxx

Hráč

3
13.1.2021 20:25

Zdendas

Hráč

20
13.1.2021 20:32, naposledy upraveno 14.1.2021 21:11 uživatelem Zdendas

[OOC]

Přezdívka:

Zdendas

Věk:

18

Jak často můžu být na serveru:

Většinou každým dnem tam jsem. A když přijdu tak jsem tam déle než 5 hodin vždy. 

 

[IC]

Celé jméno:

Miriam Parker

Věk:

25

Datum narození:

29.9. 1995

Kontakt:

816093 | miriam.parker@smail.ic

Životopis: 

Jméno a Příjmení: Miriam Parker

 Datum narození: 29.9.1995

Místo narození: Liberty City

Národnost: Česká

Ovládané jazyky: Čestina, Angličtina

Rodinný stav: Svobodná

Trvalé bydlisko: Montgomery

Vzdelaní: Střední škola zdravotnická, Liberty City

 

Licence: Řidičský průkaz typu B

                Řidičský průkaz typu C

Něco o sobě:

Jmenuji se Miriam Parker, přiletěla jsem do tohoto státu z důvodu osobních problému, co se týče rodiny, mám základní vzdělaní, střední školu zdravotnickou s maturitním listem, studium jsem úspěšně splnila v Liberty City. Město teprve tak nějak zpoznávám, ale orientuji se rychle a nebude mi to dělat problém, zatím bydlím tak nějak po hotelech a snažím se vydělat nějaké finance, které zabezpečí můj život.

Proč se chci přidat k ZZS:

Ráda pomáhám lidem a hledám práci ve státních složkách, když jsem zaslechla, že jsou stále volné pozice k záchranné zdravotnické službě, neváhala jsem ani sekundu a ujala se toho, ráda sportuji a myslím si, že má kondice a výdrž je na vysoké úrovni. Dále provádím bojový sport Box, který naplňuje mé adrenalinové choutky. Myslím si, že jsem i dosti aktivní a práci se chci věnovat na plný úvazek.

 

 

Slibuji, že nebudu otravovat vedení frakce na serveru, discordu či na TeamSpeaku s žádostí rychlejší vyhodnocení přihlášky

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9


Powered by LeoSight IFS
LT~69

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024