Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ZZS - Nábor

1 2 3 4 5 6 7 8 9



8.2.2021 11:22, odstraněno 19.2.2021 20:36 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
8.2.2021 15:42, odstraněno 8.2.2021 16:18 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

michal2012

Hráč

6
8.2.2021 18:14

 

[OOC]

Přezdívka:Michal

Věk:18

Jak často můžu být na serveru: 5hod minimalne

 

[IC]

Celé jméno:Michal Hudek

Věk:18

Datum narození:20.12.2002

Kontakt:830843

Životopis:

Meno a priezvisko: Michal hudek
Dátum narodenia: 20.12.2002
Miesto narodenia: Zilina, Slovensko
Národnosť: Slovensko

Ovládané jazyky: Slovenčina (materský), česky
Rodinný stav: Slobodny
Trvalé bydlisko: Red County
Vzdelanie: stredna stavebna 

Licencie: Vodičský preukaz typu A,B,C

                

Proč se chci přidat k ZZS:Pridať sa chcem kvôli tomu, že táto práca je ma bavi a rad pomaham ludom. Rad by som sa zaujala hociakej pozície, hlavne aby som mohol zachraňovať ľudské životy.

 

 

Slibuji, že nebudu otravovat vedení frakce na serveru, discordu či na TeamSpeaku s žádostí rychlejší vyhodnocení přihlášky

kure

Hráč

1
9.2.2021 02:20

Přezdívka: Kure

Věk: 16

Jak často můžu být na serveru: teoreticky kdykoliv

 

[IC]

Celé jméno: Pjong Ting Cao 

Věk: 35

Datum narození: 28.5.

Kontakt: 669138

Životopis: Narodil jsem se ve svém rodném státě Vietnam. Jako maličký jsem pomáhal svému otci, který v naší malé vesnici vlastnil večerku. V mých 7. letech se moji rodiče rozvedli a já se s otcem odstěhoval do San Andreass. Nebyly to pro mě zrovna lehká léta protože jsem tehdy pořádně neuměl česky číst ani psát. Chodil jsem na různé logopedické kurzy a děti se mi smáli. Mě to ale jen více motivovalo ke studiu. Na střední školu jsem nastoupil v mých 15. letech. Byla to střední odborná škola požární ochrany ve Frýdku Místku. Zde jsem zažil svá nejlepší léta. Lidé zde byli mnohem chápavější než na mé základní škole. Za 4. roky jsem bez větších problémů odmaturoval. Přemýšlel jsem kam se svým životem dále a rozhodl jsem se že se budu zajímat o záchranu lidských životů. Jelikož je moje rodina velice pobožná tak i já věřím že když se budu ke všem tvorům chovat mile, v budoucím životě se ke mě ostatní budou chovat jako já k nim.  Proto jsem se rozhodl jít na Fakultu bezpečnostního Inženýrství v Ostravě. Zde jsem strávil 7 let svého života. Po 7. letech jsem se svou třídou školu vyšel a dostal jsem titul Ing. Jakmile jsem vyšel školu rozhodl jsem se ucházet se o místo záchranáře v Praze. To mi také vyšlo a já na tomto místě pracoval celé 3 roky. Práce to byla úžasná ale kolegové si mě dobírali kvůli mému asijskému původu. A kvůli tomu jsem se rozhodl že ze svého místa odejdu a odstěhuju se do San Andreass. Zde žiji již pár let se svým bratrem a otcem. A to je asi celý můj příběh.

Proč se chci přidat k ZZS: S touto prací mám již zkušenosti. Studoval jsem na škole která se tímto oborem zabývala, miluji tuto práci a mám k ní velice kladný vztah z dřívějších let. Věřím že s naší pomocí bude svět lepší místo. Budu distribuovat čerstvou polévku a nudle pro kolegy. Jsem zvyklý pracovat a ničeho se nebojím.

9.2.2021 14:18
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

matos

Hráč

2
9.2.2021 15:23

[OOC]

Přezdívka:matos

Věk:16

Jak často můžu být na serveru:no ja byvam cez tyzden od volakej 9:30 do 15:30 a niekedy v piatok aj 15hodin na servery cez nedelu nehravam. (mam 107hodin min.)

[IC]

Celé jméno:Andrej McQuean

Věk:26

Datum narození:1995 5.6

Kontakt :475815- smail- andrej.mcquein@smail.ic (viem že sa to rieši ic ale aj tak dis: matos4444444#3378 )

Životopis: narodil som sa v meste san fierro. Mama mi zomrela ked som mal 19 rokov.  Zdedil 80000kč kamarat žil v blueberry tak mi poskytol bývanie doteraz som mu za to vďačný. Tam s nim žijem doteraz. Mam vyštudovanu strednu súkromnú školu Pavela Smitha. Mam vysokú školu v Los Santos Alberta Petieho. Mam odbor Chirurg viem operovat uz som bol raz v zzs v motgobery len som musel ist do fínska za bratom.

Proč se chci přidat k ZZS: Hlavne kúli tomu ze chcem pomáhat ludom. Ani nechcem peniaze. Muj otec zomrel pri autonehode kúlu zzs spravili zle rozhodnutie. Tak ho tak chcem pomstit že budem pomáhat ludom. a preto chcem byt zzs!

10.2.2021 11:06

[OOC]

Přezdívka - Derbo

Věk - 16

Jak často můžu být na serveru - Každý den cca. 5 hodin.

[IC]

Celé jméno - Lucie Nagy

Věk - 23

Datum narození - 1.1.1998 

Kontakt - 465166

Životopis - Narodila jsem se v Las Venturas a vystudovala jsem Střední Zdravotníckou Školu a Vysokou Školu Právnickou. Pracovala jsem zatím rozvážením balíkú, security, vození nákladem v kamionu a následně PSA.

Proč se chci přidat k ZZS - Doufám v dobrý kolektiv a taktéž mám dostatečné zkušenosti ze školy.

 

Slibuji, že nebudu otravovat vedení frakce na serveru, discordu či na TeamSpeaku s žádostí rychlejší vyhodnocení přihlášky

Petan09

Hráč

20
11.2.2021 11:57, naposledy upraveno 11.2.2021 11:59 uživatelem Petan09

Zdravotnická záchranná služba kraje Red Country, oblastní středisko Montgomery


Nábor do Zdravotnické záchranné služby se dočasně uzavírá! Do několika hodin bude v systému uvedeno nové příjímací řízení. Prosíme uchazeče, kteří ještě nedostali odpověď ohledně postupu do druhého kola, aby své přihlášky odeslali do nového formuláře, který do několika hodin vyvěsíme. Prosíme také uchazeče, aby se osobně nešli informovat o novém přijímacím řízení na výjezdovou základnu Montgomery! 


Ředitel Zdravotnické záchranné služby kraje Red Country

MUDr. Petr Polikowsky, Ph.D., MBA - 

tel.: 335-314

e-mail: petr.polikowsky@smail.ic

 

Zástupce ředitele a Vedoucí lékař Zdravotnické záchranné služby, oblastní středisko Montgomery

MUDr. Tomáš Beneš, Ph.D. 

tel.: 348-928

e-mail: tomas.benes@smail.ic

 

Primář na oddělení pohotovosti nemocnice Montgomery

MUDr. Jayden Lawrence 

tel.: 541-564

e-mail: jayden.lawrence@smail.ic

 

Vedoucí záchranář Zdravotnické záchranné služby, oblastní středisko Montgomery

MUDr. Ryan Harper

tel.: <bude doplněno>

e-mail: ryan.harper@smail.ic

 

Vedoucí psycholog Zdravotnické záchranné služby kraje Red Country

Ing. Alex Strasz

tel.: <bude doplněno>

e-mail: alex.strasz@smail.ic

Za Zdravotnickou záchrannou službu MUDr. Petr Polikowsky, Ph.D., MBA

1 2 3 4 5 6 7 8 9


Powered by LeoSight IFS
LT~65