Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ZZS - Nábor

1 2 3 4 5 6 7 8 9



Petan09

Hráč

20
29.1.2021 11:35

Zdravotnická záchranná služba San Andreas, výjezdové stanoviště Montgomery 

Personální oddělení


Dobrý den,

po vyhodnocení přihlášek na pohovor postupuje: David Jefferson 

Pro dohodnutí se na čase pohovoru je nutné se telefonicky objednat na zmíněném tel. čísle. 

S pozdravem

MUDr. Petr Polikowsky, Ph.D., MBA - Ředitel ZZS 

tel.: 335314

rhinoflip

Hráč

2
29.1.2021 11:56

[OOC]

Přezdívka: rhinoflip

Věk: 34

Jak často můžu být na serveru: hodinu denne minimalne, dve a pul hodiny, zpravidla mezi 20:30 - 00:00

[IC]

Celé jméno: Bronislav Polívka

Věk: 31

Datum narození: 15.6.1989

Kontakt: 372521

Životopis: Taxislužba, rozvážka pizzy, Securka, řidič boxville i tahače, čistý tr, pozitivní přístup k práci, odpovědnost, spolehlivost

Proč se chci přidat k ZZS: Často pomáhám při dopravních nehodách poskytnout první pomoc. Řekl jsem si, že kdyby bylo málo zdravotníků, můžu naskočit do služby.

Radovan1

Hráč

1
29.1.2021 23:58

[OOC]

Přezdívka: Radovan 1

Věk: 16

Jak často můžu být na serveru: od 100 do 17:00 a později od 20:00 do 3:00

 

[IC]

Celé jméno: Radovan Stark

Věk: 26

Datum narození: 9.8.1995

Kontakt: Doplním později

Životopis: Jmenuji se Radovan Stark a pocházím ze San Andreas. Měl jsem celkem dobré dětství, můj otec byl právník a matka byla prodavačka. Když mě bylo patnáct let a dokončoval jsem základní školu můj otec chtěl abych se stal taky právníkem ale já jsem věděl že by mě nic takového nebavilo. Nakonec mě přesvědčil můj strejda abych se stal záchranářem. Vystudoval jsem střední školu požární ochrany ve Frýdku Místku a později i vysokou. Vystudoval jsem s vyznamenáním a  s maturitou. Po ukončení studia jsem nastoupil na pozici záchranáře v Los Santos kde jsem pracoval jenom chvíli protože jsem se přestěhoval do Blueberry kde dnes bydlím. Momentálně pracuji v přepravní společnosti. Také se snažím udržovat si dobrý životní styl, každý den chodím do fitness center. K mým zálibám patří cvičení,jízda na kole,čtení knih a také jsem se stal členem SDH.

Proč se chci přidat k ZZS: K téhle práci mám dost blízko, baví mě a mám ji rád.Mám hromadu zkušeností z Los Santos kde jsem pár měsíců pracoval než jsem se odstěhoval. Také mám dobrou fyzickou a psychickou kondici. Myslím si že bych byl přínosem pro váš tým jsem loajální, pracovitý, přátelský.

Doufám že se uvidíme na stanici.

S pozdravem Radovan Stark.

Petan09

Hráč

20
30.1.2021 10:15, naposledy upraveno 30.1.2021 10:15 uživatelem Petan09

Zdravotnická záchranná služba San Andreas, výjezdové stanoviště Montgomery 

Personální oddělení


Dobrý den,

po vyhodnocení přihlášek na pohovor postupuje: Radovan Stark, Bronislav Polívka. 

Pro dohodnutí se na čase pohovoru je nutné se telefonicky objednat na zmíněném tel. čísle. 

S pozdravem

MUDr. Petr Polikowsky, Ph.D., MBA - Ředitel ZZS 

tel.: 335314

3.2.2021 21:23, odstraněno 8.2.2021 18:13 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
3.2.2021 23:31, odstraněno 2.9.2021 17:43 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Petan09

Hráč

20
4.2.2021 07:08

Zdravotnická záchranná služba San Andreas, výjezdové stanoviště Montgomery 

Personální oddělení


Dobrý den,

po vyhodnocení přihlášek na pohovor postupuje: Rotte Wallied. 

Pro dohodnutí se na čase pohovoru je nutné se telefonicky objednat na VS

S pozdravem

MUDr. Petr Polikowsky, Ph.D., MBA - Ředitel ZZS 

tel.: 

4.2.2021 21:43

Prihláška

[OOC]

Přezdívka: MeNix07

Věk: 14 rokov

Jak často můžu být na serveru: okolo 6 hodín

 

[IC]

Celé jméno: Michal Novotsky

Věk: 36 rokov

Datum narození: 28.10.1984

Kontakt: 667317

Životopis: Ahojte som Michal mám 36. Narodil som sa v Los Santos. Nedávno som doštudoval druhú vysokú školu. Keď som bol malí vyrastal som vo Fort Carsone. Doteraz žijem v pôvodnom domčeku kde som vyrastal. Raz keď som bol malý tak som išiel na hamburger do Clucking Bellu a bol som si tam kúpiť hamburger. No ale ten hamburger bol skazený. Tak som bol v nemocnici týždeň kôli bolesti brucha. Všetci lekári boli pohotový keď mi niečo trebalo. Tak a teraz nedávno sa mi stala nehoda s autom. Mal som vnútorné krvácanie. Ale doktory ma zachránili. Som im vďačný lebo som mohol zomrieť. To je asi všetko čo som chcel povedať.

Proč se chci přidat k ZZS: Kôli vďake doktorom za záchranu života pri vnútornom krvácaní.

 

 

Slibuji, že nebudu otravovat vedení frakce na serveru, discordu či na TeamSpeaku s žádostí rychlejší vyhodnocení přihlášky

5.2.2021 13:59

[OOC]

Přezdívka: Lakay34

Věk: 13

Jak často můžu být na serveru: 2-4 hodiny denne

Viem že kvôli môjmu veku ma asi nezoberiete ale skúsiť to môžem :)

[IC]

Celé jméno: Vladislav Petrovic

Věk: 35

Datum narození: 29.5.1985

Kontakt: 

Životopis: Ahojte Volám sa Vladislav mám 35 rokov a narodil som sa v Montgomery .Už od detstva ma fascinovalo lekárstvo. Keď som mal 12 rokov som zachránil život kamarátovi ktorý spadol z bicykla a rozbil si hlavu .Po tomto čine som si povedal že chcem byť záchranárom .Vyštudoval som gympel a Lekársku fakultu . mám aj kurz prvej pomoci a vodičské preukazy typu A,B,C bývam vo Fort Carson v malom domčeku aj spolu s mojím kamarátom .

Proč se chci přidat k ZZS: Chcel by som ľuďom zachraňovať životy a aj kvôli tomu že je to môj detský sen.

Slibuji, že nebudu otravovat vedení frakce na serveru, discordu či na TeamSpeaku s žádostí rychlejší vyhodnocení přihlášky

Denis

Hráč

16
6.2.2021 02:17

[OOC]

Přezdívka: Denis

Věk: 14

Jak často můžu být na serveru: Jelikož je teď distanční výuka tak hraju každé ráno až do večera 

 

[IC]

Celé jméno: Sabina Brazdova

Věk: 31 Let

Datum narození: 11.8.1999

Kontakt: 624481

Životopis: 

Místo Narození : Česká Republika

Národnost Čech : čecch

Ovládáné jazyky: Čestina (mateřský), 

Trvalé Bydliště : Palomino Creek

Vzdělání

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická

Karlovarská 99, 323 00 Plzeň

3 roky v oboru Diplomovaný zdravotnický záchranář s Maturitou - 1.9.2012 - 31.8.2015 - ukončeno,absolvováno

Pracovní zkušenosti

5.2 - nástup do DHL

 

Proč se chci přidat k ZZS:

Jelikož je muj dětský sen se dostat k ZZS, a viděla jsem že je nábor tak to zkusím,Chci pomáhat místním zdravotníkům, pomáhat lidem, poskytovat lidem co nejlepší zdravotní péči. a snížit riziko usmrtnosti.

Slibuji, že nebudu otravovat vedení frakce na serveru, discordu či na TeamSpeaku s žádostí rychlejší vyhodnocení přihlášky

1 2 3 4 5 6 7 8 9


Powered by LeoSight IFS
LT~57

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024