Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ZZS - Nábor

1 2 3 4 5 6 7 8 9



THEforesT

Hráč

2
23.1.2021 18:07

Vzor přihlášky

[OOC]

Přezdívka: THEforesT

Věk:27.3. bude 18 

Jak často můžu být na serveru: prakticky každy den

 

[IC]

Celé jméno: Jan Petrenko

Věk:35

Datum narození: 27.3.1985

Kontakt: 666855

Životopis: volam sa Ján Petrenko narodil som sa na severe Slovenska na Orave rodičia pochadzaju s Ruskej Feredacie a pristahovali sa na slovensko za lepšim životom, už od malička som sa tužil stať zachranarom a čital knihy mediciny po zakladnej škole som šiel na medicinu ktoru som zvladol na vybornu a zmaturoval som. Následne som sa prihlásil na vysoku školu kde ma prijali aj ked prve semestre boli tažke a na skušky moc popri robote nebol čas vysoku som zvladol a úspešne som ziskal tituly lenže na slovensku je tažke sa zamestnať ako doktor a tak som rozhodol odísť do San Andreas v nadeji že si splnim svoj sen a stanem sa lekarom a niekym kto bude môc zachranovat životy a tym si splnit sen.

Proč se chci přidat k ZZS: už od malička som chcel byt lekarom pomahať ludom a splnit si svoj sen a verim že ako člen ZZS získam mnoho skusenosti a pridam sa do užasneho kolektívu 

 

Slibuji, že nebudu otravovat vedení frakce na serveru, discordu či na TeamSpeaku s žádostí rychlejší vyhodnocení

madrcz01

Hráč

1
23.1.2021 18:10

[OOC]

Přezdívka:madrcz01

Věk:19 let

Jak často můžu být na serveru: Na serveru muzu bejt 6 hodin denně

 

[IC]

Celé jméno: Cristina Espositova

Věk: 26 let

Datum narození: 5.9.1995

Kontakt: 753595

Životopis: Jmenuji se Cristina Espositova narodila jsem se v roce 1995 je mi 26 let celej svuj život jsem vyrustala v říme kde jsem
vystudovala střední zdravotnickou školu po škole jsem pracovala 5 let v nemocnici v říme umím mluvit plynule Italsky
ale umím mluvit i česky a španělsky. Mam řídicky prukaz B a C.
Proč se chci přidat k ZZS: Chtěla bych pomahat lidem ve měste a jezdit k nehodam a ošetřovat tohle jsem si přala jako malo a bych pomahala
lidem v nouzi mam doktorsky ošetřovací vycvik a zakladí psychologie.

Petan09

Hráč

20
23.1.2021 21:08

Zdravotnická záchranná služba San Andreas, výjezdové stanoviště Montgomery 

Personální oddělení


Dobrý den,

po vyhodnocení přihlášek na pohovor postupuje: Cristina Espositova, Jan Petrenko. 

Pro dohodnutí se na čase pohovoru je nutné se telefonicky objednat na zmíněném tel. čísle. 

S pozdravem

MUDr. Petr Polikowsky, Ph.D., MBA - Ředitel ZZS 

tel.: 335314

25.1.2021 21:13, odstraněno 28.1.2021 16:04 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

tomashusenica

Hráč

8
25.1.2021 23:23

OOC]

 


Přezdívka: tomashusenica

 


Věk: 12

 


Jak často můžu být na serveru: 3-6 hodin

 


 

 


[IC]

 


Celé jméno: Nikolas Johnson Walker

 


Věk: 29

 


Datum narození:19.8.1991

 


Kontakt:670971

 


Životopis: Tak nejsem moc spisovatel ale něco napíšu studoval sem v Los Santos dostudoval sem až do Maturity,poté sem se přestěhoval do Red Country začal sem hledat práci našel sem ji u CS,tak sem tam začal pracovat a zatím nemám žádné starosty u nich. 

 


Proč se chci přidat k ZZS: chtěl bych zachraňovat Red Country a lidské zdraví a životy

mrtinvoe

Hráč

4
27.1.2021 16:50

[OOC]

Přezdívka: mrtinvoe

Věk: 17

Jak často můžu být na serveru: denně (cca 5h)

 

[IC]

Celé jméno: Martin Borovice

Věk: 20

Datum narození: 18.7.2000

Kontakt: 568958

Životopis:

Jméno a příjmení: Martin Borovice
Datum narození: 18.7.2000
Místo narození: Šumava, ČR

Vzdělání: 2016-2020 (SPŠE - dokončeno s maturitou)
Ovládané jazyky: Čeština (rodilý mluvčí), Angličtina (plyně) 

Proč se chci přidat k ZZS: I přes můj věk bych rád pomáhal lidem, především těm, co to nejvíce potřebují. Obzvlášť, když je nedostatek personálu a přebytek pacientů v této virové době. Rád přiložím ruce k dílu zdravotnictví SA.

nnRayy

Hráč

29
27.1.2021 20:02, naposledy upraveno 27.1.2021 20:56 uživatelem nnRayy

[OOC]

Přezdívka: Adameeq

Věk: 14

Jak často můžu být na serveru: Jelikož je teď tahle doba, tak klidně i skoro celý den. Samozřejmě mám taky nějaký povinosti, tak si občas odskočím. Když začne ta škola, tak budu aktivní 4 hodinny denně. Víkendy, to klidně fakt celý den bez přestávek. Takže jsem poměrně aktivní člověk.

[IC] 

Celé jméno: Lea Davies

Věk: 26

Kontakt: 601170

Životopis: Zdravím, mé jméno je Lea Neskova. Pocházím z Německa, přesněji z Mnichova. Už jako malý, jsem byla šikovné dítě, a pomáhala jsem co jsem mohla. Rodiče mě to hlavně učili, byla jsem fakt hodné dítě, a všímala jsem si většinou svého. Už na základní škole, přesněji na prvním stupni, ve čtvrté třídě, jsem se začala zajímat o Lékařskou stránku, a strašně mě to zajímalo. Sice jsem byla slabý člověk, a nemohla jsem koukat na ty operace, ale postupem času, jsem se začala zajímat i o tohle, a přestalo mi to vadit. Na druhém stupni, už jsem věděla základní věci, ošetřit člověka, a uměla jsem, to co by měl umět každý žák. Začali přijímačky na školy, já jsem si vybrala Střední zdravotnická škola. Tam mě to začalo naplňovat ještě více, a věděla jsem, že budu jednou dobrá. V pohodě jsem vystudovala střední školu, a poté začali přijímačky na vysoké školy. Řekla jsem si, v tomhle oboru jsem dobrá, tak proč nezkusit i něco jiného. Tak jsem si vybrala, Vysoká škola BC. bezpečnostní managment. To už bylo trochu těžší, ale zvládla jsem to. No, a poté to začalo. Vybírání práce, šla jsem zkusit řidiče sanitky, a to mi celkem šlo. Nejdřív jsem byla ve zkušební době, a asi po 4 měsících jsem byla povýšena na normálního řidiče. Řekla jsem si, chci se posunout výš a výš. Takže jsem si podala přihlášku na výjezdový lékař, a to mi vyšlo. To bylo ještě v Německu. Asi před rokem, jsem se přestěhovala jsem, a zatím jsem byla jen u HZS. Do ZZS chci jít proto, aby jsem pomohla našim občanům, a pomohla hlavně naším kolegům.

Proč se chci přidat k ZZS: No, jak jsem říkala. Jsem zkušená a nadaná pracovnice, která tomu rozumí. Nechci to dělat jen kvůli sobě, ale hlavně kvůli lidu, a aby vše bylo v pořádku. Když si jezdím po ulici, a vidím jak každý, se vybourá a je málo složek, tak si říkám, že fakt musím zasáhnout a pomoc. Jinak informace jsou v mém životopisu.

Lea Davies. 

Děkuji, a nashle.

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, Discord či na Teamspeak so žiadosťou rýchlejší vyhodnotenie

Dandos

Hráč

3
27.1.2021 20:12

OOC:

Přezdívka: Dandos

Věk: 14

Jak často jsem na serveru: každý den tak cca 9 hodin

IC:

Celé jméno: Danek Hrouda

Věk: 25

Datum narození: 31.1 1995

Kontakt: 313871

Životopis: Jmenuji se Danek Hrouda je mi 25 let narodil jsem se v Opavě proč chcu pracovat jako záchranář vždy mě bavilo taková práce je to hodně těžká práce ale vždy mě k tomu motyvoval   muj otec byl doctor tak jsem chtěl být po něm vždy jsem si četl knížky o medicíně a díval napořady o zachranování  tak jsem od základní školy šel na střední školu medicíny tam jsem uspěl a šel pracovat do Opavy pracoval jsem tam 2 roky a dokonce mě tam i povýšily ale  pak jsem se nastěhoval tady a řekl jsem si že chci něco víc tak jsem přijel tady a chci tady pracovat jako zachránný sbor.

Proč se chci přidat do zzs: no. říkal jsem si že to umím a že tomu rozumím ale nechci to dělat jenom pro sebe ale pro lidi zachranovat život ještě k tomu když tady je ten virus a je tady málo lidí a každá pomoc se hodí hlavně at je vše v pořádku a lidijsou zdravý.

Danek Hrouda

Děkuji nashle.

Petan09

Hráč

20
28.1.2021 00:18

Zdravotnická záchranná služba San Andreas, výjezdové stanoviště Montgomery 

Personální oddělení


Dobrý den,

po vyhodnocení přihlášek na pohovor postupuje: Brian Turner, Nikolas Johnson Walker, Martin Borovice,  Lea Davies. 

Pro dohodnutí se na čase pohovoru je nutné se telefonicky objednat na zmíněném tel. čísle. 

S pozdravem

MUDr. Petr Polikowsky, Ph.D., MBA - Ředitel ZZS 

tel.: 335314

DejviiX

Hráč

8
29.1.2021 11:05

[OOC]

Přezdívka: DejviiX

Věk: 16

Jak často můžu být na serveru: Jelikož je teď distanční výuka tak hraju každé ráno a večer

 

[IC]

Celé jméno: David Jefferson

Věk: 26 Let

Datum narození: 15.4.1994

Kontakt: 637211

Životopis: 

Jméno a příjmení : David Jefferson

Datum narození : 15.4.1994

Místo Narození : Česká Republika

Národnost Čech :

Ovládáné jazyky: Čestina (mateřský), Angličtina(Doruzumím se) Německý jazyk (Doruzumím se)

Trvalé Bydliště : Palomino Creek

Vzdělání

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická

Karlovarská 99, 323 00 Plzeň

3 roky v oboru Diplomovaný zdravotnický záchranář s Maturitou - 1.9.2012 - 31.8.2015 - ukončeno,absolvováno

Pracovní zkušenosti

20.1 - nástup do DHL

Pracovní zkušenosti

20.01 Nástup k Palomino Holdings

 

Proč se chci přidat k ZZS:

Jelikož je muj dětský sen se dostat k ZZS, a viděl jsem že je nábor tak to zkusím,Chci pomáhat místním zdravotníkům, pomáhat lidem, poskytovat lidem co nejlepší zdravotní péči. a snížit riziko usmrtnosti.

1 2 3 4 5 6 7 8 9


Powered by LeoSight IFS
LT~64