Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban / Práva

1 2



AdamZahorsky

Hráč

20
26.12.2020 20:38, naposledy upraveno 26.12.2020 20:40 uživatelem AdamZahorsky

Hram si RPčko a jazdím po mape s autom zbadal som pekný dom s peknými autami majiteľ stál vonku tak som si stiahol okno na aute a povedal mu že ma "pekné auta". On mi nato arogantne povedal že "čo chceš". Tak som mu povedal znova že ma "pekné auta" on odpovedal "OK?!" Tak ma to nahnevalo a za jeho nevdačnosť som mu napísal že je "Mrdka" a odišiel na aute preč. Sledoval ma a naháňal keď som zabočil na most a prechádzal nim na konci som musel spomaliť a logicky odbočiť kam chcem. On naročky domna nabúral zozadu a pýtal sa ma či to "nezarpím" povedal som mu že "keď je kokot ja to riešiť nebudem" ďalej mi poslal PM a písal "Varujem ta ak to nezarpíš dostaneš ban" keď že som nemal náladu na jeho komplexy povedal som mu nech mi da ban teda. Cela táto situácia mi príde ako zneužitie práv zatože niekto ti pochváli auta a ty si nevďačný a neunesieš zato nadávku a ideš robiť zbytočne problémy. Zabannovaný som bol od @Jayden_Lawrence (2dni). Poprosil by som o unban. Ďakujem. @adam_Zahrosky. 

DrHell

Hráč

18
26.12.2020 22:02, naposledy upraveno 26.12.2020 22:03 uživatelem DrHell

Počuvaj, RP je RP. To že naburál do teba naschvál alebo omylom, aj tak to máš riešiť IC a nie sa na to vykašlať. Naďalej, nechápem jednej veci z tvojej požiadavky: "povedal som mu nech mi da ban teda" Prečo si potom žiadáš unban ak si ten ban chcel. Dám ti sem jeden link a skús si ho prečítať. Dík. https://leosight.cz/forum/topic/2262

AdamZahorsky

Hráč

20
26.12.2020 22:19

Nemám čas to čítať ale dík

Lofanek

Hráč

31
26.12.2020 22:20

To čo riešiš je čisto IC záležitosť, či už do teba nabúram naschvál (čož je mimochodom kvôli fear RP/common sense irelevantné) alebo nechtiac, si povinný danú situáciu RPiť.

Prikladám screen logu pretože logicky administrátorský log sem dávať nebudem, keď bude potreba, tak ho zašlem vedeniu.

Ban si si vyslúžil hlavne kvôli tvojmu vyjadrovaniu a odmietaniu RP. Na miesto toho, aby si sa poučil, si nabehol na discord a pokračoval si v nadávkach etc. Pokiaľ by sa tak nestalo, tak uvažujem o skrátení trestu.

Z toho dôvodu som proti unbanu.

(topic zatiaľ nelocknem, keby sa niekto chce vyjadriť)

26.12.2020 22:22, odstraněno 26.12.2020 22:23 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

AdamZahorsky

Hráč

20
26.12.2020 22:25

A lofanku s polkou ľudí na servery sa da normálne dohodnúť keď nabúraš že stane a ide sa ďalej :) ale vtedy to je práve náhodou a nie naschvál. A moja klasická veta za dnes. Keď toto GTA je taká vážna realita jak skutočná realita, tak aj v tej skutočnej realite si zoberieš auto keď ta niekto vyprovokuje alebo vynadá a ideš mu nabúrať do zadku auta? 

Lofanek

Hráč

31
26.12.2020 22:26, naposledy upraveno 26.12.2020 22:27 uživatelem Lofanek

Áno, dohodnúť sa dá, pokiaľ sa jedná o ťukanec. Toto však bola nehoda hodná zranení, minimálne by bol vodič otrasený.

A náraz do zadku to fakt nebol. Presne som vpálil tebe do dverí.

AdamZahorsky

Hráč

20
26.12.2020 22:31

Dá sa dohodnúť aj vtedy keď to je veľká havária viac krát sa mi to stalo a to hrám len 24H na servery :), á citujem "Presne som vpálil tebe do dverí." takže si mieril? Keď presne.

Lofanek

Hráč

31
26.12.2020 22:35

Nemieril. Proste som do toho bodu nabúral.

Dá sa dohodnúť aj vtedy keď to je veľká havária viac krát sa mi to stalo

Takže do niekoho napáliš a OOC sa dohodnete, že sa nič nestalo a odídete? Dobre tomu rozumiem?

AdamZahorsky

Hráč

20
26.12.2020 22:39

"Takže do niekoho napáliš a OOC sa dohodnete" ,OOC? O čom to hovoríš :)? Ja som nenapálil do nikoho ešte tak aby s toho bola veľká nehoda a to šoferujem ako šoferujem. Ale keď domna nabúral niekto.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~98

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024