Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[S-017] Vyhlášení voleb do krajského zastupitelstva - leden 2021

1 2



2.1.2021 23:16, naposledy upraveno 2.1.2021 23:51 uživatelem Rataj

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

VRCHNÍ SOUD SAN ANDREAS

Vrchní soud San Andreas


Rozhodnutí vrchní soudu San Andreas

o vyhlášení voleb do krajského zastupitelstva Red County


Vyhlašujeme volby do krajského zastupitelstva Red County na volební období leden 2021 ve volebních obvodech Blueberry, Montgomery, Palomino Creek. Volby probíhají od 4.1.2021 do 6.1.2021.

Vrchní soud San Andreas vyhlašuje volby do krajského zastupitelstva Red County a volby na starostu obce Blueberry, Montgomery a Palomino Creek.

Každý občan starší 21 let s právem volit má právo kandidovat právě do jednoho volebního obvodu.

Kandidaturu oznamte nejpozději do 3.1.2021 dopisem na adresu:

Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154
(( odpovědí do tohoto příspěvku ))

Dopis musí obsahovat vaše celé jméno, datum narození a volební obvod, ve kterém kandidujete. Dále musí mít formu otevřeného dopisu a bude uveřejněn všem občanům k nahlédnutí, můžete jej tedy použít jako součást své kampaně.

Volby budou probíhat od 4.1.2021 do 6.1.2021. Kandidát s nejvyšším počtem hlasů v daném volebním obvodu se stává vítězem voleb, novým starostou příšlušné obce a členem krajského zastupitelstva s mandátem platným od 7.1.2021 do 4.2.2021.

Každý občan starší 18 let smí volit právě jednou v každé obci (tři hlasy dohromady).

Své hlasy odevzdávejte na příslušných místech:

volební obvod Blueberry - obecní úřad Blueberry
volební obvod Montgomery - obvodní oddělení Policie San Andreas v Montgomery
volební obvod Palomino Creek - národní banka San Andreas v Palomino Creek


 

 

Scor

Hráč

63
2.1.2021 23:48, naposledy upraveno 3.1.2021 02:03 uživatelem Scor

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

Jméno - Rose Walker  
Datum narození - 24.5.1990


Vážená rado vrchního soudu, vážení občané Red County,

jmenuji se Rose Walker a touto formou oznamuji svojí kandidaturu na starostu obce Blueberry. 

Myslím si, že Blueberry je obec s velkým potenciálem, který by se měl využít proto, aby tato industriální obec prosperovala okresu Red County. 

Proto pokud bych byla zvolena, tak zařídím nová parkovací místa, postarala bych se o pracovní místa a levné bydlení pro nově příchozí obyvatele Red County. Tato obec je centrum přepravy, obchodu a průmyslu. Proto si myslím, že by se mělo primárně soustředit do této obce a podporovat průmysl.

S veřejností mám pozitivní vztahy a nebála bych se přijmout užitečné návrhy poskytnuty z řad obyčejných občanů, kteří by žili v Blueberry. Pokud chcete zlepšit kvalitu života v Blueberry a změnit budoucnost v lepší v této obce, víte komu pak dát hlas.

Dne 2.1.2021 v Blueberry


acaBeNendohzoR

Hráč

69
3.1.2021 00:16, naposledy upraveno 3.1.2021 14:29 uživatelem acaBeNendohzoR

Kandidatura na starostu obce Palomino Creek

Adresát:

Vrchní soud San Andreas,

Las Venturas 1154

Odesílatel:

Jméno - Giuseppe Falco

Datum narození - 25. 11. 1972

Volební obvod : Palomino Creek

 

Vážení Spoluobčané,

Rozhodl jsem se kandidovat na starostu obce Palomino Creek jelikož zde trávím většinu dne a rád bych přispěl k rozvoji této krásné vesnice.

Abych se vám představil, Pocházím z Itálie a v SA žiji již 8 let, vedu svojí firmu Palomino Holdings zaměřenou na strojírenství a bezpečnost a sídlí v Palominu.

Mým plánem v případě zvolení je: Zlepšení parkování.

                                                       Zlepšení podmínek pro firmy sídlící v Palominu.

                                                       Více kulturních a volnočasových aktivit.

                                                       Řešení problémů s institucemi spadající pod krajskou radu, především Letecký klub

                                                       Celkové zlepšení podmínek pro podnikatele a zaměstnance

V Palomino Creek

dne 03. 01. 2021

3.1.2021 00:31, odstraněno 4.1.2021 16:21 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

OurMatthew

Hráč

26
3.1.2021 02:53, naposledy upraveno 3.1.2021 02:53 uživatelem OurMatthew

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

Jméno - Jacob WIlliams
Datum narození - 5.3.1993

Volební obvod: Montgomery


Vážený soude, vážení spoluobčané,

Tímto já, Jacob Williams oznamuji svou kandidaturu na starostu obce Montgomery.  

Dovolte mi abych se v krátkosti představil. V San Andreas žiji již pár let. Momentálně působím jako poručík u místního oddělení PSA. Bezpečnost a zdravý občanů bylo vždy mojí prioritou, a tomu tak i zůstane. Pro tuto kandidaturu jsem rozhodl, jelikož se u mne probudil zájem v podílení se na rozvoji obce a vytváření lepšího prostředí pro občany.

Přísahám že budu jednat vždy v zájmu obce a zachování jejího dobrého jména.

 

Dne 3.1.2021 v Montgomery

3.1.2021 12:21, odstraněno 3.1.2021 12:22 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Kenny15

Hráč

19
3.1.2021 14:55

Adresát:

Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

Jméno: Kenny Wright

Datum narození: 12.10.1990

Volební obvod: Montgomery


Vážený soude, milý spoluobčané.

Mé jméno je Kenny Wright a podávám kandidaturu na starostu obce Montgomery.

Dovolte mi, abych se Vám představil. V San Andreas žiji skoro 10 let, a za ta léta jsem se naučil mnohé věci, které mi pomohli v životě dosáhnout velkých cílů. Momentálně pracuji jako zdravotnický záchranář u Zdravotnické záchranné služby v Montgomery. Za svůj život jsem dostal několik ocenění. K tomu se váže medaile za věrnost, 1. stupně, za záchranu osob a majetku v roce 2018 při rozsáhlém požáru v mé rodné obci a aktivního přístupu ke sboru dobrovolných hasičů. Nicméně, poslední dobou se mi zdá, rostou nahoru ceny nemovitostí a pozemků kolem Montgomery. Rád bych po možném zvolení připravil projektovou dokumentaci na výstavbu nových rodinných domů pro nové obyvatele. Ale je tu i jedna věc kterou bych chtěl zrealizovat. A to rekonstrukce silnice v naší obci i v okolí. Za ta léta jsou už ve špatném stavu a bylo by vhodné je znovu opravit, případně udělat nové. Jsem rád, že pomalu naše obec vzkvétá a byl bych rád, aby se lidé k nám vraceli vždy s radostí.

V Montgomery, dne 3.1.2021.

3.1.2021 19:18

Adresát: Jason Streight

Věc: Odpověď na oznámení o kandidatuře


Vážený pane Streight,

kandidovat lze pouze v jednom z uvedených volebních obvodů: Blueberry, Montgomery, Palomino Creek. Dle Ústavního zákona č. 1/2020, Hlavy II., článku 6., bodu 3. jsou členy krajského zastupitelstva pouze starostové těchto tří obcí a jeden zástupce vrchního soudu.

Opravte prosím své oznámení kandidatury tak, aby splňovalo tuto podmínku. Rádi vás pak zařadíme na seznam kandidátů jedné ze tří obcí v oblasti Red County.


JUDr. William Stengel Ph.D.,
předseda vrchního soudu San Andreas.

jahudka

Hráč

23
3.1.2021 20:27, naposledy upraveno 3.1.2021 20:45 uživatelem jahudka

Adresát:

Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

Jméno: Jarmil Hubacek

Datum narození: 23.7.1999

Volební obvod: Bluberry


Vážený soude, milý spoluobčané.

Zdravíčko, mé jméno je Jarmil Hubáček, narozen 23.7.1999.
V tomto otevřeném dopisu bych rád podal kandidaturu v obvodu Blueberry.
Myslím si, že městečku Blueberry mám spoustu co nabídnout.

První bod, kterým bych se během svého volebního období rozhodně zabýval, je zřízení
sboru dobrovolných hasičů, jelikož bude praktičtější mít vlastní menší dobrovolnou jednotku, která bude na příjmu a
připravena pomoci profesionálům, než v tom nechat pouze profesionály, kteří zde nemusí být hned.

Další záležitost, kterou pokládám za důležitou, je rozvoj kultůry v našem malebném městečku.
Rád bych zde vybudoval jakousi kulturní strukturu. Jedním z návrhů jest sportovní klub,
druhou variantou je kino, které by zajisté přilákalo obyvatele z širokého okolí.

Důležitým spektrem je samozřejmě i rozvoj průmyslu a obytných zón, na které se chystám klást velký důraz.
Velmi rád bych podpořil realizaci dvou či tří firem, které by mohli nabídnout atraktivní pracovní místa
pro naše obyvatelstvo. S vyšší pracovní poptávkou by bylo třeba i vytvořit novou obytnou zónu v příjemné lokalitě,
za kterou bych taktéž během svého volebního období bojoval.

V Bluberry 03.01.2021

Hubacek 

3.1.2021 22:24

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154


Vážený soude, 
já Bradley Palmer, Narozen 20.1.1983 v San Fierru, kandiduji na starostu, do volebního obvodu Blueberry

Během své funkce, bych jednal dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, pro dobro obyvatel Blueberry a ostatních obcí v kraji. Chtěl bych zajistit finanční stabilitu obce, zřídit několik dopravních změn v naší obci a více jednal o změnách na našem katastrálním území, které jsou nezbytné pro bezpečí našich občanů. 

Několik let již podnikám v oboru opravárenství motorových vozidel, se sídlem v Blueberry, firmě se ekonomicky velmi daří a finančně podporuje rozpočet kraje. Tím bych chtěl poukázat na svou ekonomickou a finanční gramotnost. Jsem vzdělaný v oboru opravář motorových vozidel s nádstavbou na podnikání v oboru. 

K veřejnosti mám pouze kladný vztah, chtěl bych být spíše prospěšný. Nemám v plánu omezovat pohodlí, ani svobodu ostatních občanů. Pouze apelovat na věci, které jsou pro ně přínosem. Obec Blueberry, je aktuálně ve stínu obcí Palomino Creek a Montgomery, chtěl bych ji pozvednout z tohoto stínu a udělat z ní lepší místo, kde žít, podnikat, vychovávat potomstvo a trávit svůj volný čas. Pokud chcete změnit budoucnost tohoto malebného městečka, víte komu dát svůj hlas.

Dne 3.1.2021 v Blueberry

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~139

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo