Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Neoprávněná pokuta


arciCZ

Hráč

32
12.1.2021 17:45

Podatel: Santino Kelly

Věc: Neoprávněně udělená pokuta od člena PSA


Odůvodnění: Dne 12.01.2021 v 17:35 zhruba jsem jel z Palomino Creek přes most směrem na Blueberry a vedle mostu u Sherwood Farmy stálo PSA vozidlo kterého jsem si tedy všiml ve zpětném zrcátku po průjezdu, toto vozidlo se za mnou vydalo s tím že mě zastavilo. Vystoupil strážník Ewan Poole, který mi následně provedl traffic stop při kterém mi udělil pokutu ve výšši 30 000Kč. Za "Překročení maximální povolené rychlosti o 50 km/h.". Ovšem si nejsem vědom toho že bych nějak překročil rychlost, jel jsem 90km/h jak stanovuje limit mimo obec.


Záměr: Navrácení peněz za zaplacenou pokutu, udělení trestu za pochybení pro strážníka.

Přílohy:

1) Naskenovaná pokuta: Dostal jsi pokutu s částkou 30.000 od Ewan_Poole. Důvod: Překročení maximální povolené rychlosti o 50 km/h.

18.1.2021 21:10, naposledy upraveno 18.1.2021 21:11 uživatelem Crazy

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))


Adresát:
Santino Kelly

Věc: Odpověď na podnět (Neoprávněně udělená pokuta od člena PSA)


Vážený pane Kelly,

podejte si, prosím, nejprve stížnost k Policii San Andreas, která se případem bude zabývat. Prozatím Vaší žádost označujeme jako zamítnutou

 

V případě potíží kontaktujte inspektora VRCHNÍHO SOUDU.

 


Ing. Pavel Smith

Referent vrchního soudu

                                                   

arciCZ

Hráč

32
20.1.2021 16:04

Adresát: Vrchní soud

Zdravím, chtěl bych požádat, zdali by byla možnost změnit rozhodnutí referenta, k tomuto předmětu. Jelikož jsem byl odkázán na stížnost k PSA, která ovšem dle zákona nemaže ani nezpochybňuje nijak udělené pokuty.


Santino Kelly

20.01.2021

arciCZ

Hráč

32
13.2.2021 11:25

Adresát: Vrchní soud

Vážený soude, tímto bych chtěl upozornit na nečinnost, jelikož za 3týdny mi nebyla zaslána jakákoliv odpověď. Žádám tímto o napravení. Děkuji


Santino Kelly

13.02.2021

DrHell

Hráč

18
14.2.2021 14:00, naposledy upraveno 14.2.2021 14:00 uživatelem DrHell

Podatel: Santino Kelly

Věc: Neoprávněně udělená pokuta od člena PSA


Vážený pán Kelly,

podľa mojich informácií je pán Poole mimo služieb Polície San Andreas a naďalej je s veľkou pravdepodobnosťou mrtvý. Týmto daný prípad vyriešiť nevieme a preto ho zamietam. Ak naďalej trváte na odškodnení, podajte si ďalšiu žiadosť v danej sekcií. Ďakujem za pochopenie.


S pozdravom Merrick Mason, J.D.
Asistent sudcu Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~41

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo