Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Respawn/Zdravýrozum/CK-Petr Polikowsky

1 2



Sensei

Hráč

27
13.1.2021 09:06, naposledy upraveno 13.1.2021 13:08 uživatelem Sensei

Nazdar,

Situácia v skratke:

1. Prepadneme týpka,

2. V aute ho udrieme->upadne do bezvedomia,

3. Vyjdeme niekde na mount chilliad,

4. Oberieme ho a zabijeme (2 Guľky do hlavy z PDW-->Hráč je mŕtvy)

Situácia po prepade v skratke:

1. Hráča sme tam nechali a išli sme preč

2. Na druhý deň sa dozvedám, že on to nahlási na PSA

3. Ja v domienke, že to zavolal kamionista (iný), ktorý išiel v protismere a chceli sme ho zastaviť, lebo už držal v ruke telefon, som začal pri výsluchu hovoriť o tomto probléme. Tu som sa o tomto dozvedel

4. Zatvorili ma na 4 hodinky

5. Dalej som to neriešil, ja že to už je OK

6. o týždeň na to (cca) si týpek podá žiadosť na súde

Poznamka:

Celú situáciu sleodval admin+je natočená

Problém:

Zamyslime sa spolu, problém je v tom, že týpek si to nahlási potom ako ho zabijeme. Dovolili sme mu respawn, keby sa dávalo pri každom únose CK na servery by bolo  50 hráčov/postáv s 5timi hodinami stále. Takže z našej strany bolo PK v poriadku, nebudeme pre hráča žiadať zbytočne o CK, kde by sa zasa aj riešilo či to spĺňalalo podmienky na CK (to správne RP, či CK ovplyvní dianie RP, atď.) (Skratka načo, nepotrebujem robiť takéto naprieky niekomu :D) Ale tu sa to očovidne obrátilo proti nám, lebo dotyčný si to nahlásil. Teraz k pointe problému, zamyslime sa že je mŕtvy, zabili sme ho, v lese aby ho nikto nenašiel, cela pointa toho ZABITIA opakujem celá pointa toho zabitia bola v tom aby sa to nikto nedozvedel :D Rozumieme sa. Musím povedať v skratke aj na jeho "OBRANU" aby to nebolo jedno stranne, pravdepodobne ale nie som si istý, naháňali sme ho pár minutiek na bayside kým sme ho dostali z kamionu na bayside ale odtial sme ho zobrali, tam ho kolega omráčil. tým pádom upadol do bezvedomia  a nemohol si nič pamätať, dalej tiež na jeho obranu, on nahlásil iba našu SPZ, ale tu sa chcem zastaviť, lebo presne pre toto same ho zabíjali hej? A tu mi ide o ten ak to môžeme nazvať zdravý rozum, že ked ho zabijeme a dovolime repsawn nech zbytočne kvôli unosu nepride o postavu/charakter to nahlási, tu by som sa chcel zároveň pozastaviť aj nad pravidlom, že nemôžete si pamätať nič čo sa stalo do 15 min. pred smrťou. KeĎ už sme ho zabili nemá si pamätať celý únos, nie iba tých 15 minut, opäť, preto sme ho zabili->aby si to nepamätal.

Poznamkky ku probleme:

1. Akcia bohužial bola voidnutá/opakovaná lebo na začiatku bol problém s injuries (bola zrážka a neboli dôkazy) tma prišli dvaja kamionisty, ktorý to videli, no podla toho kedže sa sitacia voidla oni o tom nemohli vedieť (Petr zdržoval(dával report))

2. na druhý pokus sme boli na bayside počas celého únosu SAMI, a keď sme ho zobrali utiekli sme na mount chiliad->nikto nás nevidel

3. na servery to nešlo riešiť cz chat, bolo mi odporučene si dať sťažnosť, Ck už prenho nevybavim lebo od vtedy už prešlo vela RP, a ani ho nechcem, chcem vyriešiť tento problem hlavne

4. Takto ja si chybu priznám ak pravda/neporušnie ničoho vyústi v prospech jeho, no chcem aby sme zamysleli nad tým celým. Kludne to berte ako že sa chcem vyhnúť sudu, lebo tak to aj je, no nemám problem to tam riešiť IC, ako som už zmienil a určite ste pochopili ide mi o princip.

Ďakujem za prečítanie a vyjadrenie, budem rád za vyjadrenie všetkých a halvne adminov, nechcem aby ste niekomu nadržovali ale aby sa problém tohoto typu vyriešil raz a na vždy, či si pri unose maju davať únosci stopky a stopovať tých 15 minut aby ho stihli zabiť

 

EDIT: 

Video: 

Viedo 1: https://www.youtube.com/watch?v=KC1vhd8TUoY&feature=youtu.be

(video je od začatia únosu, to jest voidu RP, yt 15minutovy limit)

Video 2: https://www.youtube.com/watch?v=unZ-tndd9EI&feature=youtu.be

(dokaz ktorý tam je už je dlhšie lebo som to riešil už na druhý deň a chceli vidieť ako som ho zabil, myslim že to bol "falco")

 

Poznamky ku viedám:

Tak chcel by som dodať, že je tam môžné porušenie Fear RP, ako je vidno na videu 2:40 cca sledujte ako ho vyťahujeme, mierime naňho, kričíme a on tam sedí až kým ho John neodpúta, tu by som chcel pripomenuť situaciu kde to sledoval sammael kde ma PSAčko jedno (1) zobralo samé aj ked som RPil že sa nehýbem, a tu zaRPil že do neudvihnem sám, kde môžem opäť poukázať na fearRP lebo keby vás beru mafiani so zbranami ktorý už po vás pálili (kamion) nebudete sa nechávať dvíhať :) už teda aj keby tak sme to zaRPili kde ho John omráčil a tu by som chcel preriešiť to pravidlo že 15 minut od smrti hej? lebo on bol omráčený a aj keby sme ho držali omráčenho deň a zavreli niekde do cely/jaskyne to jefuk, a by sa prebral na chvilku videl nás tam a zasa omdlel, a zabili by sme ho až za hodinu, by si to akože mohol pamatať hej? O čo sa mne jedná celý čas je to že ekd raz niekhoo zabiješ tak si ten čin nemá pamätať, nie je tak? v tom je pointa celého zabitia inak to nemá zmysel a môžeem tam rovno nakráčať na PSA :) ale k veci, zobrali sme ho a išli preč kde sme havarovali do lampy kde som RPil zranienie, týpek tam písal že to bolo do steny pričom to enieje pravda lebo lampa to zbrdzila+stenu sme iba tukli, kde som mal pásy+som iba nadrbal do volantu, kde sa on sťažuje že to nieje sodlidne RP, pri čom som jasne zaRPil že som pri vedomi no točí sa mihalva hej proste slabe vedmoi ak to tak môžem nazvať, kde alej sa znova sťažuje že ma zobral sám, no ako je vidno na videu on mi pomohol, čiže ja som išiel a on ma prdŕžal, kde následne sa snažím ako tak zorienotvať v aute, pri čom stále mám následky. Dalej už iba prebiahea v bezvedomi prehladavanie

 

Poznamka ku videu 2: Na videu je vidno zopár nárazov no nie také, ktoré by bolo treba extra RPiť, vždy to boli nárazy kde to snami toršku hodilo toď vsjo

Poznamka ku videu 3:Ako ôžete vidieť ide tam čiastočne dosť o ten Fear ked už, a ako tu furt omielam ide mi o tu logiku ked raz niekoho zabiješ aby nespieval a on spieva tak poto mnačo sme ho zabijali bud sme sa n aot mali vysrať alebo on nech dostane ban. Je tu pravidlo o 15tich minutach ale zamyslime sa nad tým činom a samotným pravidlom

ferrari

Hráč

4
13.1.2021 09:20

Nechápu proč jsi si tuhle stížnost nepodal už v době, kdy se ti jeho RP nezdálo, např. to nahlášení na PSA.
Sám jsi tam napsal, že jsi to řešit nijak nechtěl, že sis řekl OK. Až v době, kdy to hráč tahá přes IC a soud a chce tě nějakým způsoběm zažalovat a ty víš, že ti něco hrozí (pokuta nebo cokoliv jinýho), tak si prostě podáš stížnost, nechápu no.

sandlerino udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo 19

Petan09

Hráč

20
13.1.2021 09:38, naposledy upraveno 13.1.2021 09:38 uživatelem Petan09

Ahoj.

1, Tato situace byl již řešena s Bačou na discordu. SPZku jsem si pamatovat mohl.. (RP akce byla také sledována Vlkem)

2, Nechápu, proč tu je pravidlo o zdravém rozumu? Můžeš to nějak rozvést?

3, Jak tu zmínil jiný hráč, chceš se nejspíše vyhnout IC trestu který tě může postihnou..

 

 

Sensei

Hráč

27
13.1.2021 09:45, naposledy upraveno 13.1.2021 09:46 uživatelem Sensei

1.  Mohol asi ale to chcem vyriešiť lebo sme ťa zabili presne kvoli tomu aby si nič nevedel, keby viem že si mam stopovať 15 minut ty vole tak ť azabijeme už na bayside a RPime s mrtvolou :D a žiadame o CK ale nepotrebujem ti robiť zle, išlo čisto o unos

2. Nehovorim o pravidle, vravim o tej logike že preto sme ťa zabili aby si to nevedel :)

3. Nechcem, lebo nie su dokazy, bol som tam ale nahlásil si si to sám a ide o to že tí mudrlanti z PSA ti nepovedia za čo ťa zatknu ani neukažu dokazy a tam potom nastalo toto (preto to riešim: jeden nemenovaný Alex Batroyi ma pri výsluchuobvinil z toho že si nahlasil PSA, a podal som si report že to vyriešime a on ma aztial šupol do cely že aby som nezdžoval RP, ale ty tiež tak zdžoval to naše (nezdržoval si ho každy ma pravo počkať si na report, ibaže som to nevedel) a kym som si z cely vyriešil report on už nechcel pokračovať vo výsluchu. s vlkom som porieišl to že si si ju pamatať mohol a nastavil mi PRIMERANY TREST za a neriešil som preto lebo keby bol sud tak by sa to naťahovalo a nepootrebujem stráviť tak veľa čaasu ohladom takejto capine aj ked sa to naťahuje už pekne dlho :D, odsedel som trest a bolo. a včera mi cez pm napisal horacio že to bolo CPZ, čo mi tiež nikto nepvoedal čiže kvoli tejto dezifnormácií som sa dostal až sem. On už pri Výsluchu odmietol ukázať dôkazy chapeš.

 

a ešte dodam, ty si mal pri sebe 90k nepoviem keby sa to reiši pre 1 mega ty vole :D ale ťahá sa to kvoli posraným 90k čiže ak má byť sud tak treba prebrať celý tento problem nebyť ktorého by sa to nestalo

Racoon

Hráč

2
13.1.2021 09:47

Ešte doplním, že týpek počas RP zdržoval a nehral strach.

sandlerino

Hráč

39
13.1.2021 10:49

Prosím o dodání onoho videa, podívám se na to a prokonzultuji to i s dohlížejícími adminy.

acaBeNendohzoR

Hráč

69
13.1.2021 10:56

Také chci dodat, že k podání této stížnosti jsem ho dovedl já, a to protože, leč jsem tento případ řešil já, tak jsem se ohledně vezění přiklonil na stranu policie, jelikož tato SPZ nebyl jediný důkaz, avšak pokud jde o žalobu, ta se o tu spz opírá, proto je to trochu jiné, také je celkově kolem této věci spoustu "ale", proto sem uznal za vhodné to řešit zde a né pomocí nekončící řady reportů.

Proto chci poprosit, aby se k této stížnosti vyjadřovali pouze ti, co k tomu mají co říct a to především samotní účastníci akce.

Sensei

Hráč

27
13.1.2021 11:03, naposledy upraveno 13.1.2021 11:04 uživatelem Sensei

Dobre už aj ked sa to nedrieši v moj prospech mám právo videiť dôkazy, nieje tak?

edit: ako som povedal výsluch bol nedokončený, o dokazy som si tam zažiadol no čakal som na report

sandlerino

Hráč

39
13.1.2021 11:06, naposledy upraveno 13.1.2021 11:09 uživatelem sandlerino

Dobrá, prosím i tedy Petana o důkazy, jak je poznal i přes to, že 15 minut před smrtí si nic nepamatoval.

A prosím vyhněte se hádkám ohledně IC dění.

Sensei

Hráč

27
13.1.2021 11:27

Ved hej ja som to nestopoval, možnosi niečo pamätal lebo sme tam boli skôr ako 15 minút pred smrťou ale mne sa jedná o problem že presne kvoli tom usme ho zabijali aby si to nepamätal o ten "taký zdravy rozum mi ide vieš" ked sa rieši že ked prejdeš strmo cez kopec alebo neviem čo tak sa odrthne podvozok tak ako je možné toto :D Keby ho IRL zabijeme asi ťažko by už spieval, ale nieje v našom záujme nikomu dávať CK, tak sme ho azbili a PK stačí nie?

 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~102

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024