Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Podnět k zahájení soudního řízení


17.1.2021 14:41, naposledy upraveno 17.1.2021 19:07 uživatelem Zdendas

Podatel: Miriam Parker

 

Věc: Chtěla bych zahájit soudní řízení z důvodu ohrožení na zdraví od příslušníka PSA s odznakem #086. A nesprávné pracovní postupy.

 

Odůvodnění: 16.1. 2020 v obědových hodinách jsem byla na zastávce, kde jsem zastihla nějakého pána ve starém BMW, chtěla jsem hodit na firmu, souhlasil s tím a tak jsme vyjeli, jel kolem nemocnice, kde stál příslušník PSA #086. Jelikož řidič jel rychle, policista neváhal a okamžitě do nás napral zezadu, pan v BMW jel dál a následně byl pokus o PIT manévr, po něm jsem si vystoupila, že si půjdu i zjistit číslo odznaku, byla jsem postřelena gumovým projektilem z brokovnice. Mám velkou fialovou modřinu na břiše. Následně jsem byla zbavena ostrých předmětů, zajištěna a odvezena na stanici PSA, okamžitě jsem byla za mřížema, své práva jsem neslyšela ani jednou.

 

Záměr: Chtěla bych odškodné co mi bylo uloženo, tj. 10 0000Kč, potrestání příslušníka PSA a odškodnění za neřečené práva a bezdůvodné zadržení, děkuji.

 

Přílohy: [Fotka postřeleného břicha]

Tel.č.: 816093

arciCZ

Hráč

32
18.1.2021 17:06

Vážený pane Parker,

Váš podnět jsme přijali a zpracováváme ho. Očekávejte v brzké době že vás budeme kontaktovat.


18.01.2021

Santino Kelly

Referent a Inspektor

18.1.2021 20:57

Vážený pane Santino Kelly, 

Já jsem slečna ve věku 25 let, děkuji. Nejsem pan, doporučuji si to pročíst ještě jednou a pečlivěji.

arciCZ

Hráč

32
19.1.2021 11:57

Vážená slečno Parker,

Omlouvám se vám za tuto chybu, ovšem nic to nemění v tom že bylo započato zpracovávání.


19.01.2021

Santino Kelly

Referent a Inspektor

DrHell

Hráč

18
24.2.2021 17:31

Podatel: Miriam Parker

Věc: Chtěla bych zahájit soudní řízení z důvodu ohrožení na zdraví od příslušníka PSA s odznakem #086. A nesprávné pracovní postupy.


Vážená paní Parker,

Podľa mojich informácií Váš podnet nebol doteraz premiestnený na spracovanie a triedenie začo sa Vám v mene Vrchního soudu San Andreas (ďalej ako "VSSA") ospravedlňujem. Ak naďalej trváte na vyšetrenie daného podnetu, kontaktujte VSSA v danom podnete. ((pod tento topic))

Ďakujem za pochopenie.


S pozdravom Merrick Mason, J.D.
Asistent soudce Vrchního soudu San Andreas

2.3.2021 16:51

Věcný dodatek

Vážená paní Parker, váženy pane Masone. 

Předem bych se chtěla omluvit za hrubé jednání našeho bývalého kolegy se služebním číslem #086. Bohužel nedokážeme k dnešnímu dni zjistit, co se onoho osudného dne odehrálo, jelikož kolega s odznakem #086, jmenovitě Ewan Poole zemřel na konci ledna tohoto roku. Obávám se, že situace je tedy poněkud neřešitelná. 

kpt. MSc. Annika Larsson
Policie San Andreas

F3nixar

Hráč

22
2.3.2021 18:04, naposledy upraveno 2.3.2021 18:06 uživatelem F3nixar

VLÁDA SAN ANDREAS

Vrchní soud San Andreas

________________________________________________________________________________________

Rozsudek ve věci: 

Odškodnění a potrestání příslušníka policie #086

Vážená paní Parker,

Vzhledem ke skutečnosti, že pan Ewan Poole (Dále "#086") je mezi  zesnulými, soud se bude řídit dle zákona č. 4/2020 článek 4. §15. Odůvodněním je fakt, že nebyli dodány důkazy, kde by Vám byli řečeny práva.

Zároveň soud rozhoduje, že policie San Andreas uhradí škodu ve výši 20 000Kč do 9.3. 2021 jako odškodné za způsobené zranění.

________________________________________________________________________________________


Powered by LeoSight IFS
LT~71