Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban na Skimu


gadze

Hráč

4
18.1.2021 18:03

Zdar chlapáci dostal sem ban na 5 hodin což by se dalo kdyby to nebyl uplně na píču důvod přesněji Non-rp acting na PSA, což mě příjde jako totální hovadina Non-rp prý asi bylo že jsem byl v PSA garážích a v tom nevidim problém. A nevidím problém v tom to nevyřešit IC uplně v pohodě mě klidně mohl zatknout za tresspasing nebo jak to je, vlastně hodně věci by se dalo vyřešit ic ale lidi prostě musí dát hned report myslím si že kdyby lidi nedávali hned report tak by se tam hrálo omnohem líp. Stejný jak ještě předtím než sem dostal ban tam byl nějaký týpek který mě chtěl zbít což okey ale po chvilce co sem napsal že mu chytil nohy a snaží se ho schodit tak ooc začal plakat jak neumim rpit a že dostanu ban na 2 dny přitom to mohl přehlídnout a i kdyby napsal /do f tak bych to bral v pohodě.

Lofanek

Hráč

32
29.1.2021 09:33

Ban dávno vypršal

🔑🔒


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024