Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

David Foster - Story


STAVIK

VIP

11
18.1.2021 23:04, naposledy upraveno 26.2.2021 00:51 uživatelem STAVIK

 

Datum narození: 23.06. 1995

Místo narození: USA, California, Los Angeles

Vzdělání: Výuční list - Automechanik, Maturita - Provozní technik

Praxe: Mechanik - 4 roky, Řidič kamionu - Aktuální

Licence: B, B+E, C, C+E

Trestní rejstřík: 1 rok odnětí svobody - Ujíždění hlídce

Rodina: Matka - Mia Foster (53 let), Otec - George Foster (56 let)

Zájmy: Auta a práce na nich, řízení, cvičení, hraní PC her, hudba 

Vzhled: Výška - 190cm, váha - 96kg, vlasy - špinavý blond, oči - zelené

 

Story

PART I.

(SAMP)

Úvod

Noo.. Takže to vezmeme nějak ze startu. Narodil jsem se do trochu pochybné rodiny, ale koho to zajímá. Každopádně asi do svých sedmi let jsem byl v děcáku a poté se mě ujala celkem slušná rodina. Tatík mechanik a matka sestřička v nemocnic. Divný pocit říkat cizím lidem mami a tati, ale byli na mě hodní, takže jsem si na to rychle zvykl. Jediné co mě štvalo, bylo ztratit všechny kámoše a zase si hledat nové. Pořád jsem chodil k "tátovi" do práce a koukal jak opravuje auta. Dost mě to bavil. Sem tam se stalo, že mě nechal i něco dělat. Jasné, že časem toho bylo víc a víc. Střední pak byla jasná volba, mechanik. Ve škole to všechno začalo. Našel jsem si pár dobrých kámošů a časem jsme se nějak složili a koupil vrak mustangu. Celkem drahá sranda, ale větší část zaplatil Johny, který byl z dost bohaté rodiny. Hah... Postupem času jsme ho zrenovovali. Vlastně nám to trvalo celou střední.

(První testovací jízda mustangu)

První práce, holka a auto

Po škole se šlo rovnou do montérek a ke zvedáku do dílny. Mustanga jsme s partou prodali a peníze si rozdělili. Na nové auto to bylo bohužel málo, ale po několika výplatách se už o autě dalo uvažovat. Projížděl jsem si nějaké bazary a tak, ale kromě rezavého fordu nebo lincolnu tam nic zajímavého nebylo. Dost často jsem bral přesčasy, které se pak vyplatily. Koupil jsem si baworáka e36 coupe v dost solidním stavu. Po cestě domů jsem si říkal jak na mě každý bude ukazovat, že mladý ucho má němčoura a jaký chujoviny s tím nebude dělat. Zatím jedinou úpravu co jsem udělal, byla výměna kol, protože na ty rezavé plechy se prostě nedalo dívat. Jak se říká "Kola dělají auto".

(Baworák a práce na něm)

Ostatní z party si taky pořídili zadokolky. Většinu víkendů jsme byli buď v garáži a hrabali se pod kapotou, nebo jezdili na parkoviště a tam se snažili driftovat. Vůbec mi to nešlo. Občas, když jsme se vyblbnuli, jsme zašli do klubu a trochu popili. Tak jsem poznal i Clare. Fajn holka, taky blázen do aut. Měla Hondu CRX v černé barvě a se zelnýma pruhama. Trávili jsme spolu hodně času, hlavně na výletech mimo město. Po delší době co jsme byli spolu, jsme spolu začali i bydlet. Co se týče práce, dostal jsem přidáno a auto taky dostalo nějaké nové díly.

(Clare u baworáku na srazu)

První závod

Jednoho večera jsme s partou vzali auta a jeli do doků. Po nějaké hodince ježdění přijela další cizí skupinka. Celkem v klidu lidi, až teda na jednoho blbečka. Pořád narážel na mojeho baworáka.. Asi komplex.. Hah.. No, na to, že měl Mazdu MX3, tak si dost dovoloval. Po nějaké chvíli mě už to přestalo bavit a tak jsem ho vyzval na závod. Nikdy předtím jsem nezávodil, ale nějak jsem mu musel zavřít hubu. Cesty v docích jsou jako tokový okruh, takže jsme se dohodli na závodu na dvě kola. Seřadili jsme se na "čáru" a na tři vyjeli. Vedení se ujal on. Měl širší kola a tak mu to líp zabíralo, navíc měl mnohem lehčí auto. Po dvou zatáčkách jsem ho dohnal, ale cesta tam byla celkem úzká a tak jsem to neriskoval.. Ještě by jsme se vysekali. Na širší cestě, kde už byla rovinka, jsem se zařadil vedle něj a chvilku na to ho i předjel. Do cíle jsem nakonec dojel jako první. Klučina ani nezastavil a rovnou odjel pryč. Jak jsem vystoupil z auta, tak mi pogratulovala i partička toho kluka. Pokecali jsme a pak si jel každý svou cestou. 

(První závod)

Jeden drift a všechno v hají

Skončila směna a já neměl žádné plány. Vzal jsem auto a jel se projet do doků. Chvilku jsem tam blbnul, ale ten malej plácek mi nějak nestačil. Jel jsem teda směrem na Inglewood a u gymu to vzal do zatáčky přes ručku. Hodně blbej nápad. Hned se za mnou rozsvítili majáky a siréna.. Samozřejmě, že šli po mě. Dost jsem si v tu chvíli nasral do gatí a tak jsem jim zkusil ujet. Při výjezdu z jedné uličku jsem to málem narval do dodávky, ale naštěstí se nikomu nic nestalo. Horší bylo, že se za mnou pustilo i druhé policejní auto. Jel jsem zrovna kolem drive-thru a napadlo mě, že bych se jim tam někde mohl ztratit. No... Při tom stresu jsem dal víc plynu a narval to rovnou do zdi.. Hned na místě mi vzali řidičák a poslali mě na rok do basy. Bawor šel rovnou na šroťák.. V base to zas tak strašné nebylo, aspoň né tak jak to ukazujou v telce.. Poznal jsem tam pár závodníku a většinu času, jsme strávili historkama a nápadama ohledně aut. Po propuštění jsem byl bez práce, bez holky a hlavně bez auta.. 

(David při pracích ve vězení)

PART II.

Konečně venku a všechno v háji

Hned po propuštění jsem jel domů za rodiči. Byli rádi, že mě vidí, ale za celou dobu se za mnou zastavili jenom jednou.. Po kávě, která mi tak šíleně chyběla, nastala chvíle vyptávání, což nebylo zrovna dvakrát příjemné.. Každopádně táta pro mě měl nějaké fušky, které sám nestíhal a, že mi bude platit za pomoc. Taková nabídka se po propuštění neodmítá. Hah.. No.. Nedalo mi to, ale musel jsem se zeptat na Clare.. S rodiči vycházela až moc dobře. Prý se párkrát zastavila, ale to jenom ze začátku. Po zpovědi mě táta vzal do garáže a ukázal mi co na jakém autě je potřeba udělat. Ještě ten večer jsem se sebral a zašel si do hospody nedaleko domu rodičů. Konečně jsem si mohl vychutnat čepované, studené pivo. Pořád jsem si v hlavě probíral celou tu situaci s Clare, domem, autem a všechno okolo té honičky.. U třetího piva už jsem to měl solidně v piči. Hah... Vytáhl jsem mobil a projížděl si bazary, nemůžu pořád chodit pěšky. Při těch cenách jaké jsem viděl, jsem si nebyl jistý dalším pivem. Po nějaké chvilce si vedle mě na bar sedl klučina, starý asi jako já. Všiml si, že se koukám po autech a tak jsme se nějak dali do řeči. Bavili jsme se o autech, o práci a o podobných hovadinách. Jmenoval se Bruce Hayes, taky fanoušek do aut. Dokonce jsme chodili na stejnou školu, jenom s rozdílem, že byl o dva ročníky výš. O několik piv později, kdy už jsme byli solidně na hovna, jsem nedostal lepší nápad, než zavolat Clare. V tom stavu jsem byl schopnej ji říct pouze to, že je blbá píča.. Ehm.. O ránu bych se raději ani nevyjadřoval.. Bohatě mi stačil pohled obsluhy v kavárně. 

(Selfie u Yukiho garáže po směně)

Drift projekt a následky

Z fušek od táty jsem měl slušné peníze, o tom žádná, ale musím si najít normální práci. Našlo se pár píst kde bych se mohl uplatnit, ale za jakou cenu.. Za pár dolarů na hodinu se mi to nevyplatí. Při práci na jenom autě se za mnou zastavil kámoš ze školy. Potřeboval mechanika na zrenovování jednoho auta, ale o jaké se jednalo mi už říct nechtěl. Za práci mi nabídl slušnej balík. Bez váhání jsem si s ním plácl a zajel s ním do jeho garáže, kde mi řekl všechno okolo práce, auta a finální verze. Jednalo se o Toyotu Corollu AE86 kterou jsem měl ještě s jedním mechanikem přestavět na drifťáka. Termín nebyl stanovený a tak jsem dodělal všechno co jsem měl zadané od táty a vrhl se na Toyotu. Neříkám, že to nebyla zábava, ale tolik kurev, buzerantů a dalších jiných nadávek ze mě už dlouho nevypadlo. Během měsíce bylo auto hotové a já měl možnost ho jako první projet na dráze. Byl to super pocit, ale i strach. Kdybych s tím autem naboural, tak se nedoplatím. Hah.. Naštěstí se nic nestalo. Peníze jsem dostal na ruku a mohl jít spokojeně domů. No všechna radost vyprchala, když jsem uviděl svoji Ex a jejího nového bouchače před barákem. Následky za drunk call jsou tu.. Dostal jsem solidně přes hubu. Aspoň vím, že ji příště nemám volat.. 

(Hotová Toyota před testovací jízdou)

Fitnessák

Z těch ran jsem se lízal ještě další týden. " Sakra to jsem vážně taková sračka? Musím s tím začít něco dělat!" říkal jsem si. Kousek od baráku bylo fitko, ale nějak jsem se tam nemohl dokopat. Při té představě, že já, takový hajzlový pavou, vleze někam, kde jsou skoro samý namakanci.. No, nevím.. Jednou jsem se teda už odhodlal. Při vstupu dovnitř jsem zůstal stát jako přibitý. Chtěl jsem se otočit a odejít, ale z recepce už na mě volal nějaký kluk "No pojď. Jo tebe u těch dveří myslím". V hlavě se mi honila myšlenka, že mě tu zatáhnout někde dozadu a udělají ze mě pět malejch. Recepční se mě však ujal, vysvětlil mi co a jak a ukázal mi i nějaké základní cviky. Po delší rozcvičce jsem se teda pustil na věc.. Moje váhy oproti ostatním byly jak těžítko na kancelářském stole.. Vydržel jsem tam asi dvě hodiny, což je na mě docela výkon. Snad mi to teda vydrží.

(David poprvé ve fitku)

Nová práce, nové auto, nový začátek

"Devatenáct... Dvacet...." zařval jsem si u poslední série ve fitku. Docela mě to chytlo a na některých místech už bylo i něco vidět. Bez práce jsem tomu mohl věnovat dost času, ale finance mizí.. Musím si najít novou, stabilní práci. Naštěstí jsem na internetu zahlédl inzerát nějaké nové dílny kousek za nemocnicí v centru. Sedl jsem na bus a jel se tam kouknout. Když už jsem se konečně dostal k té dílně, nevěřil jsem vlastním očím. Stál tam můj starý známý z basy Yuki. Myslel jsem, že taky hledá práci, ale kulový.. Ta dílna byla jeho. Dali jsme řeč a nakonec jsem odešel jako vedoucí dílny. Něco takového jsem fakt nečekal. Práce byla super, měl jsem na starost nábor mechaniků a mohl jsem je i vyhazovat. Plat byl natolik výborný, že jsem si za krátkou dobu koupil Chevrolet Chevelle SS z roku 72. Nádherná klasika, škoda jenom, že kvůli silnému motoru mi to skoro pořád hrabe. Hah.. Časem se s tím naučím. Hold 7.2L je 7.2L. Konečně jsem měl spořádaný život. Teda skoro spořádaný, jelikož jsem nechtěl bydlet u rodičů a dojíždět kus do práce, tak bud spal na dílně bo v motelu. Sem tam se i stalo, že mi Yuki donesl snídani. Hah.. Ale už vyhlídnutý fajný domek.

(Selfie u Yukiho garáže po směně)

PART III.

(MTA)

Zase všechno od začátku 

Uff.. Jak bych tak navázal na minulé povídaní.. V LA se to dost posralo.. Celá dílna vyhořela a Yuki neměl pojištění. Dodnes se neví co ten požár způsobilo, ale samo od sebe to určitě nebylo. Podle mě to v tom mají prsty Rusové co pořád za Yukim chodili. Absolutně nevím co mezi sebou měli, a ani mě to raději nezajímá, ale nic dobrého to určitě nebylo. Vyhlídky na nový domek šli do kopru a já nemohl nikde za boha sehnat práci. Nikdo nechtěl zaměstnat trestance. Je až vtipné co způsobil jeden blbý drift. Chtěl jsem začít znovu, ale kde? San Francisco se mi vůbec nelíbí, Las Vegas je zase moc zářivé a rušné. "Asi bych mohl trochu na čerstvý vzduch někde na venkov. " říkal jsem si. Sbalil jsem věci, sedl do auta jel. Nebyl bych to já kdyby celá cesta probíhala v klidu. Při sjezdu z dálnice jsem tomu trochu dával a kdo se to neukázal za křovím? Sheriffské auto, které jelo hned za mnou. Na místě  mi vzali řidičák a zabavili auto. "Joo.. Top začátek.. " říkal jsem si. Vzali mě do auta a odvezli na stanici do vesnice Montgomery kde měli stanici. Prý  se mnou musí sepsat nějaké dokumenty.. 

10+ Cool Facts Fans Didn't Know About 'Sons Of Anarchy' Star Charlie Hunnam

(Posezení na PSA stanici)

Kamionem po county

Nakonec jsme se teda dohodli. Nechají mi řidičák, ale auto zůstane zabavené, protože nemám schválené úpravy motoru. Jak kdyby to někomu mělo ublížit. Už se pomalu začínalo stmívat a tak jsem si našel nocleh v karavanové osadě. Popravdě, raději bych spal v lese u ohně pod širákem. Před spaním jsem si našel na webu firmu hledající řidiče na kamion za slušné peníze. Dalšího dne už jsem jel svoji první trasu. Volal jsem Yukimu jak to vypadá v LA a tou situací s dílnou. Policajti to prý neřeší a nikdo se s ním o tom na úřadě nechce bavit. Navrhl jsem mu ať se sbalí a sjede za mnou do Montgomery. O pár dní později přijel i s Lauren, jeho.. asi přítelkyní. Doteď nevím jak to mezi nima bylo. Jednoho večera jsme sedli a dohodli se, že si založíme firmu a vyděláme balík. Kde ale vzít sakra peníze? Yuki se přidal ke mě s ježděním a Lauren zatím roznášela balíčky po Montgomery. 

America's challenge to European truck supremacy – EURACTIV.com

(Cesta kamionem po County)

Gun master

Jako první z nás jsem našetřil dost peněz na ojetý bawor 540i. S penězi jsme s tím všelijak vyjebat a to i nezákonnou cestou. Zkoušeli jsme převážet zbraně, drogy, tajné zásilky a podobné věci. Vycházelo nám to, ale tolik peněž v kolik jsme doufali v tom nebylo. Pravda pořád jsme dělali poslíčky. Yuki později někde koupil jednu garáž na hodně odlehlém místě. Byla docela velká a tak jsme si koupili nějaké postele a začali přespávat tam, ať nemusíme platit za pronájem. Při jízdách s kamionem se i občas stalo, že nás přepadli. Měli jsme štěstí, že nás nezastřelili. Ve finále jsme došli k nápadu, že si taky seženeme zbraně, ale kde? Yuki jednou večer přišel s tím, že našel někde soustruh a další nářadí a že u něj jsou i nějaké plánky. Vzali jsme auto a dotáhli všechny ty krámy do garáže. To že v těch plánech bylo jak vyrobit pistol a jak do ni i udělat náboje ten kokot už neřekl. Lauren se raději vzala a šla někam pryč. My s Yukim jsme se dohadovali snad dvě hodiny, ale nakonec jsme došli k tomu, že zkusíme sestrojit jednu a jestli to půjde dobře, tak si ji necháme na naši vlastní ochranu při cestách s kamionem. Trvalo snad týden než se mi podařilo všechno vyrobit a složit. Teď jak to vyzkoušet a nepřijít o ruku nebo hůř o život? Nakonec jsem teda pistol vzal a zkusil z ní vystřelit. Nic se nestalo, vyšlo to! Musíme ale přiznat, že jsem nikdy nebyl z ničeho tak posraný, jako z toho.

Sons of Anarchy – Charlie Hunnam interview – SEENIT

(David vyděšený z prvního pokusu o výstřel)

PART IV.

Nelegální přivýdělek

První pokus dopadl až moc dobře. O pár dní později jsem vyrobil další i Yukimu. Snad každému došlo co nás oba napadlo.. Yuki sehnal další plánek a to na KAC PDW. Měla to být automatická přesná puška, sám se v tom tak moc nevyznám. Zbraní jsem později vyrobil docela dost. Některé z nich se mi podařilo i prodat za slušné peníze, ale popravdě, měl jsem dost nahnáno. Kdykoliv mohli přijet policajti, nebo se celý obchod mohl zvrtnout.. Jo, Yuki se mnou chodil ozbrojený, kdyby náhodou, ale i tak. Kromě hraní si na mafii, jsme i normálně pracovali. Peněz přibývalo a přibývalo. Netrvalo dlouho a bylo dost peněz na založení firmy. Koupilo se sídlo v Blueberry a hned vedle sídla se začala pomalu vybavovat nová dílna. Samozřejmě jsme museli pořád pracovat, protože nám chybělo dokoupit ještě hodně věci. Po jednom, hodně dobrém obchodu s motorkáři, jsme si mohli dovolit dodávku, motorky a konečně i otevřít dílnu. No.. ale tenhle obchod byl málem náš konec. Motorkáři chtěli až moc velkou slevu a to málem vyústilo v přestřelku. Naštěstí se to hned uklidnilo a celé to dopadlo výhodně pro obě strany. Zaměstnanců přibývalo a firma pomalu přecházela ze samých výdajů do zisku. Škoda jenom, že v okolí bylo tolik servisů. Jako nová dílna jsme neměli žádnou klientelu ani reklamu a tak byla celkem událost, když přijel nějaký zákazník. Obchod se zbraněma utichl, ale to neznamená, že jsem je přestal úplně vyrábět. 

Image result for charlie hunnam gun sell

 

(Rozruch při obchodu s motorkáři)

Firma a první japonec

Baworáka jsem dal do firmy pro hlídače a z vydělaných peněz jsem si koupil novější, lepší a hlavně rychlejší auto. Sice mám slabost pro americké klasiky, ale tomuhle jsem odolat nemohl. Koupil jsem si Mitsubishi Lance Evo IX. Čtyřkolka, už s upraveným podvozkem a vyměněným motorem z boxera na řadový 4 válec. Člověk si řekne 4 válec, ale tenhle motor byl dvoulitr s přímým vstřikováním a turbem FP Zephyr. To jak seplo, tak jsem měl problém se udržet volantu. Ten odpich byl šílený a to, jak to drželo v zatáčkách ve vysoké rychlosti, bylo ještě šílenější. Škoda jenom, že ve vesnicích není moc závodníků. Občas se našel nějaký blázen který se chtěl nahánět na okresce, ale krom toho nic. Pár krát jsem zavítal na tuning sraz a to už stálo za to. Někteří měli úpravy co by jednoho nikdy nenapadly, jiní zase design, za který bych se až styděl.. Joo každý má svoje. 

Image result for evo 9 black

 

PART V.

Vykradli mi garáž!

Jednoho večera, kdy jsme s Yukim měli naplánovanou jednu akci, se všechno posralo. Mělo jít původně o obchod, ale místo kupce. Přijel nějaký týpeček a začal mi klepat na okno. I když jsem ho chtěl poslat pryč,  tak stejně nedal pokoj. Yukiho to dost vystresovalo, že to bude beztak polda a tak se k němu přikradl zezadu a zastřelil ho. Byl jsem dost v šoku. Kde se to v něm sakra vzalo? Yuki ho prohledal a neměl u sebe odznak nic, polda to nebyl. Za to u něj našel slušnou částku peněz. Na místě jsme nezůstali ani 5 minut a hned jsme odjeli. Nějakou dobu jsme nejeli ani do skladu a věnovali se čistě legální práci. Když už nám přišlo, že situace už vychladla, jeli jsme do skladiště s tím, že si vyrobíme něco nového, nebo rozšíříme náš arzenál. Jak jsme dojeli, nevěřili jsme vlastním očím.. Vrata skladu vyrvané a uvnitř vymeteno. Někdo musel přijít na to, že tam máme zbraně a vykradl nás. Celý zbytek dne jsem byl nasraný a Yuki to samé. Tolik práce mi dalo sehnat všechny potřebné věci a všechno to vyrobit a nakonec z není nic. 

Image result for jax teller rob

 

(Vrata skladu a naštvaný David)

Bydlím v garáži a další krám

Na delší dobu jsem si dal od zbraní, a celkově od nelegální činnosti pokoj. Fakt jsem neměl náladu riskovat, že zase o něco přijdu. Začal jsem se věnovat firmě a nabírání zaměstnanců. Dělal jsem různé reklamy, inzeráty a podobné srandy, ale ne každému u nás vyhovovalo. Byl to docela kolotoč, denně někdo odešel i přišel. Upřímně nám to bylo jedno, hlavně když nám dělali zisk. Zaměstnanci jsou jako díly v autě. Když se jeden posere, musí se ho nahradit, aby auto mohlo pokračovat v jízdě. Po mojem angažmá měla firma brutální zisky. Yuki se staral o nějaké grafické polepy na auta, či co.. No každopádně mu byla firma docela fuk. No.. Každopádně jsem se chtěl nějak odměnit a jak jinak než si najít vlastní útočiště. Jelikož jsem jednoho večera sledoval francouzský film Taxi, napadlo mě, že si koupím větší garáž a budu bydlet v ní. "Ha.. Stejně jsem sám, tak proč by to nešlo. Jestli si ale někoho najdu, tak schválně, jestli po mě bude řvát za žárovky v ledničce, nebo kvůli náhradním gumám ve skříni. Stejně jako tomu bylo ve filmu" říkal jsem si. Netrvalo moc dlouho než jsem našel tu správnou garáž, naštěstí byla ani né, 5 minut od díly. Garáž sice měla jenom dvě větší místnosti, samozřejmě plus koupelnu s hajzlíkem, ale byla výborná. V jedné části, té zadní, byla kuchyň, gauč s telkou a postel. Naopak v té přední části, kde byl i vjezd se vstupem, bylo parkovací místo na dvě auta. Vybavení nestálo moc a ani ta samotná garáž nebyla špatná. S tou výbornou cenou mi zůstalo i dost dalších peněz a proč nezaplnit to další místo v mé garáži/domě. Výběr byl hodně těžký. V autosalonů bylo tolik aut dobrých aut, připadal jsem si jako dítě v hračkářství, Nakonec jsem domů dojel s Shelbym GT500. Auto bylo výborné, akcelerace, maximálka, prostě top. Pak se ale ukázal problém.. To auto nebylo schopné držet stabilitu. Zkoušel jsem vyměnit tlumiče, kratší pružiny, atd atd atd.. Ale nic. Dost mě to sralo, auto jsem skoro ani nepoužíval.

Image result for shelby gt500 2011

(Davidovo Shelby)

Už mě nebaví být sám...

Když už jsem byl sám sakra dlouho, říkal jsem si, že by nebylo na škodu si někoho najít. Nemám na mysli příležitostný mrd, toho bylo dost, ale usínat s pořád s jinou mě fakt nebavilo. Chtěl jsem najít někoho s kým bych dělal něco společně. Mezi zaměstnanci nebyla žádná holka. Vlastně Lauren, ale ta byla od Yukiho. Nejdivnější na tom celém bylo, že jsem se s ní bavil víc jak on. Sice o tom nemluvila, ale šlo vidět, že ji to trápí, Chudák holka. No každopádně Yuki sehnal do dílny psa. Ovčák jménem Judge. Každopádně jsem se o něj staral převážně já. Chodil jsem s ním často na procházky a ne jednou jsem se musel zastavit aby si ho nějaká slečna pohladila. Občas se mnou vyrazil i Yuki. Vypadali jsme jak dva buzeranti. Jednou málem moc nechybělo a měli jsme kromě Judgeho ještě další dva psy. Při jedné takové procházce jsem poznal Lucii. Příjemná holčina, pěkná a milá. Občas jsme něco podnikli a trávili spolu čas. No ale jak se časem ukázalo, nebylo to nic pro mě. Jak jsem ji poznal trochu hlouběji, přišla mi dost nevyzrála. Zase jsem byl sám. 

Image result for charlie hunnam angry

(Davidova slabá chvilka)

Kurvy mexické

Jednoho odpoledne jsem se nudil a trávil čas v garáži na autě. Z ničeho nic slyším z vysílačky Lauren jak volá o pomoc. Přiběhl jsem k vysílačce a snažil se z jistit kde je, ale bez odpovědi. Jediné co jsem rozuměl bylo Montgomerry a že ji unesli. Vzal jsem zbraň a okamžitě se vydal do města. Bohužel bylo pozdě a Lauren jsem nikde nenašel. Volal jsem policii, ti měli asi jiné věci na práci, protože si nevzali ani popis, nic. Několik dalších hodin jsem jezdil všude možně, ale beznadějně. Až potom, kdy jsem jel okolo farmy, jsem viděl někoho ležet na zemi. Dojel jsem k osobně a když jsem přistoupil blíž, poznal jsem, že je to Lauren. Byla úplně mimo, třepala se. Posadil jsem ji dozadu, do auta a jel s ní na dílnu. Během cesty se probudila a pořád mluvila nesmysli a smála se. Někdo ji očividně zdrogoval. Na dílně jsem ji položil na gauč, ale byla jak nepříčetná. Neustále se zvedala a chtěla jít někam pryč. Chvilkama se smála, chvilkama se třepala a brečela. Nedalo mi to a zavolal jsem pohotovost. Po chvilce přijela místo sanitky policie. Dost jsem znervozněl, protože jsem měl pořád u sebe zbraň. Naštěstí se věnovali Lauren a mě se jenom zeptali na pár otázek. Za chvilku dojela i volaná sanitka. No, ale jak se ukázalo tak jeden ze saniťáku byl solidní kokot a myslel si, že je to fetka jako každá jiná. Až po několika minutách, kdy mu to každý řekl asi třikrát, si uvědomil co se stalo. Lauren teda naložili do sanitky a já jel za nimi. Využil jsem toho, že nikdo okolo mě není a schoval pistol v autě. V nemocnic jsem potom od doktora zjistil, že ji píchly heroin a dali ji ještě nějaké další sračky. "Hovada zkurvené. Jak si tohle může někdo dovolit sakra.." nadával jsem. Doktor ji potom dal nějaké prášky na snížení účinků těch drog a nechal ji odpočívat. Chvilku jsem s ní byl a pak přišel policista kvůli výslechu. Lauren z něho byla vyděšená a pořád chtěla jít pryč. Dobrou zprávou bylo, že se jí vrátila její drzost. Ten rozhovor mezi ní a tím poldou stál za to. Co jsem ale nepobral, bylo, že policajt vytáhl karty a zkoušel na Lauren nějaké triky. Možná to byl nějaký psychologický test, raději jsem se do toho nemotal. Ještě ten den ji však pustili z nemocnice. Odvezl jsem ji teda na dílnu a staral se o ní, protože Yuki byl někde pryč. Nějak opatrně jsem se Lauren snažil zeptat jestli si něco nepamatuje, ale výsledek byl stejný jako u toho poldy. Neřekla vůbec nic. Celý večer jsme se dívali na Brickleberry. Potom to z ní začalo pomalu lézt. Prý to byli mexikánci, prý nabourala a oni ji místo pomoci, zatáhli do kufru a nafetovali. Měl jsem nervy jak lana. Lauren mě prosila abych to Yukimu neříkal. V tu chvilku však Yuki vešel do dílny a viděl ubrečenou Lauren a mě vytočeného. začal se mě vyptávat co se děje, ale já ani nebyl schopný otevřít pusu. Jediné co ze mě vypadlo, bylo aby mu to Lauren řekla sama a šel jsem ven. Měl jsem stochutí najít ty zmrdy a vystřelit jim mozek z hlavy. Sice jsem si říkal, že do pusy už nikdy cigaretu nedám, ale nedalo mi to a musel jsem si zajít na jednu. Nakonec jsem si zalezl k sobě do garáže do noci koukal do zdi. S těma nervama se nedalo usnout 

Image result for charlie hunnam smoke

(David sedící v noci u stolu)

(Zfetovaná Lauren v nemocnic)

Screeny z RP

Výměna brzd na mustangu

Videa

 


XirexCZE

Hráč

38
19.1.2021 09:15

Nebudu lhát, ale tohle mi trošku zní jako nové Initial D. xD

STAVIK

VIP

11
19.1.2021 10:15

Bohužel nerozvážím tofu v horách, že? :D 

STAVIK

VIP

11
22.1.2021 14:41

Update: Part II

23.1.2021 23:48, naposledy upraveno 23.1.2021 23:48 uživatelem Zeintar

"Práce byla super, měl jsem na starost nábor mechaniků a mohl jsem je i vyhazovat." :D

 

//Jsem slavnej <3 

STAVIK

VIP

11
29.1.2021 02:08

Update: Part III

STAVIK

VIP

11
10.2.2021 02:08

Update: Part IV, Screeny z RP - Brzdy na mustangu

STAVIK

VIP

11
15.2.2021 14:30

Update: Part V

STAVIK

VIP

11
19.2.2021 14:54

Update: Pojmenování kapitol + videa

STAVIK

VIP

11
26.2.2021 00:52

Update: Song k čtení + nové video, jak jsem se dostal do county


Powered by LeoSight IFS
LT~95

Přihlášení
Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

BŘEZEN 2021
0 Kč / 2000 Kč

Pokrytí nákladů na provoz serverů

FINANCOVÁNÍ VÝVOJE
0 Kč / 6000 Kč

Pokrytí nákladů spojených s vývojem

Stejšn Time

středa 19:00

Bojová pohotovost

čtvrtek 19:00

Večer deskových her

pátek 20:00

AdamZahorsky

39Kč včera v 22:00

DejviiX

75Kč včera v 20:31

DaAaG

200Kč včera v 20:06

Call of Duty : Warzone

od xXMatthewXx

Hry ZADARMO

od Zeintar

Mavericzek

Registrován 1.3.2021

Loky91

Registrován 1.3.2021

Jarmil

Registrován 1.3.2021