Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Trestní Rejstřík


neznamy#1861

Smazaný účet

5
29.1.2021 02:11, naposledy upraveno 30.1.2021 12:42 uživatelem neznamy#1861

Podatel: Peter Pitkin

Věc:  Žádost o smazáni záznamů v trestním rejstříku.


 



 

Odůvodnění: Žádám o smazání záznamu v trestním rejstříku.Jde oto že jsem byl neopravněně zadržen a obvinili mně za zneužití střelné zbraně a zabavili mi zbrojní prukaz.Řekli mi že jsem jel s mým bratrem a střilel jsem po policistovi a prej jsme seděli v jeho autě.Popravdě se to sehralo takle: Za mnou a mym bratrem přišli dva chalpi s kuklama a nabidli nam oboum 30tisíc když jim pujčíme bratrovo auto tak jsme na to kyvnuli hlavou a oni nam dali 30 tisíc a odjeli a řekli že jse za 2 hodiny vráti k firmě.Ubyly ty dvě hodiny bratr odjel z města a řekl ať mu to auto přeparkuju, potom přijeli ti dva s kuklama vylezli z auta a jeden namě namířil pistolí a druhy vytáhnul nuž.Byl jsem v šoku chtěl jsem sahnout po svojí zbrani ale ten druhy na mě v té chvili namířil a ja jsem byl bezmocný pak jeho kamarad mně okradl udeřil pěstí a oba utekli.Víc jsi nepamatuju. A jak jsem přišel na PSA stanici tak mně a mojeho bratra ihned obvinili ze ujížďění policijí a mně za střelbu na policistu a ihned potom jsem byl převezen do CPZ a zabavili mi zbrojní licenci.  

Důvod: chtěl bych si udělat zbrojní licenci.

Záměr: čistý trestní rejstřík.

Přílohy: výpis z trestního rejstříku.

Podpis: P.Pitkin.

arciCZ

Hráč

32
31.1.2021 17:30

Vážený pane Pitkin,

Vzhledem k tomu, že uvedený záznam nesplňuje podmínku v zákona č. 20/2021 Článek 2. §5, vaší žádost zamítáme. Prosím vyplňte vaší žádost opětavně s tím že bude splňovat zákonem stanovené podmínky. Ovšem vaše žádost vypadá jako že se snažíte podat odvolání proti zadržení, čímž tedy pokuď tomu tak je tak si prosím podejte nový poďnět kde dodáte všechny podklady, detailně to případě popíšete a hlavně vyplníte dle toho správně Věc poďnetu.


31.01.2021

Santino Kelly

Referent a Inspektor


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024