Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


neznamy#3978

Smazaný účet

12
29.1.2021 21:09

Zdravím dnes jsem obdržel IP ban na Skimo a vůbec nevím za co. Normálně jsem si hrál, zaparkoval auto s tím, že se jdu vysprchovat, tak jsem se odpojil, a když příjdu a chci to zapnout, tak mi to napíše Tvoje IP je zabanovaná. Zažádej si o unban na leosight.cz/forum. 

Jestli byl IP ban udělený právem, tak bych prosil o vysvětlení.

Holub

Hráč

46
30.1.2021 00:02, naposledy upraveno 30.1.2021 00:07 uživatelem Holub

Není možné, že jsi mezi posledním odpojením a pokusem o připojení vypínal modem? Někteří poskytovatelé totiž nedávají koncovým uživatelům fixní, nýbrž dynamické IP adresy, tudíž by se mohlo stát, že šlo o IP sdílenou s někým, kdo porušoval pravidla a skončil takto (bany se totiž vážou na x věcí včetně IP). Nebo LS Guard... nebo... no, můžeš s někým sdílet IP adresu. 

30.1.2021 04:13

Ahoj,

tvůj problém jsme řešili s Lexikonnem ve hře. Nejsem žádný expert, ale myslím si, že důvodem tvého banu je to, že na tvé IP jsou vedeny celkem tři účty a jeden z toho (s odlišným serialem) byl zabanován. Snažil jsem se ban převést na serial, ale nešel mi nastavit čas. Moc se omlouvám, ale pokusím se najít alespoň řešení, jak v případě, kdyby se situace opakovala, zabanovat pouze jeden serial a druhý ne. Pokud se nám s tím nepodaří nic udělat, ban skončí pár minutek po 15. hodině.

Ty v historii žádný ban nemáš.

 

30.1.2021 12:51
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
30.1.2021 17:27

Doslova nemáš zač. Předpokládám, že problém se už vyřešil - ban, který byl pravděpodobně příčinou, už vypršel. Jen mi, prosím, potvrď, že tomu tak je, ať odpovědí nebo třeba jen fajfkou tady u mé odpovědi. Pokud bude vše v pořádku, zamknu to tu.


Powered by LeoSight IFS
LT~34

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024