Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

FLYER!


4.2.2021 23:53, naposledy upraveno 4.2.2021 23:54 uživatelem FLYER

Zdravím vás, lidi, tohle jsem odkládal takovou dobu… nerad o sobě píšu, takže to teď jdu napsat ať to mám konečně za sebou. Nejdříve začnu mou přezdívkou…

Moje přezdívka „FLYER“ (čti „flyer“ nebo „flajer“ nebo mám rád také „fláji“ nebo „flájo“) vznikla už hodně dávno (už něco přes 6 let), vtehdy jsem hrál na jednom nejmenovaném samp serveru, a moje dřívější přezdívka (kterou tady zmiňovat nebudu) se mi nelíbíla, totiž hodně jsem si předtím přezdívky měnil, tak jsem si vymyslel novou přezdívku, a vtehdy bylo hodně cool mít ve jméně znaky jako „_[(‚‘“ atd. tak jsem si po dlouhém přemýšlení vymyslel přezdívku „_[F]lye[R]_“. Tato přezdívka mi potom zůstala i na steamu v upravené verzi „FLYERCZECH“, potom jsem si to dal i for fun na origin ale jako „FLYERCESKY“, no a potom jsem z toho udělal prosté „FLYER“… Samozřejmě že přezdívku FLYER používá víc lidí po celém světě, tak si to musím občas upravovat, většinou jen přidávám R, takže na některých hrách se jmenuju FLYERRR, no momentálně se na discordu a na steamu jmenuju „JáJsemFlájaATyNe!“, a to z toho důvodu, že ani po několika přidání R na konec mé přezdívky to na jedné hře prostě nefungovalo. No ale teď k opravdovému představení.

Takže, jméno mé je Alex, je mi 17 let (za chvíli 18… ...finallyy!!) a studuju na střední škole Sýkorové v Havířově (ve kterém taky teda bydlím...) obor „elektrotechnika pro informační technologii“.
Všechen svůj volný čas trávím u počítače, nikde jinde – nikdy jindy – nic jiného, samozřejmě že až dostuduju a odstěhuju se tak to mám v plánu změnit (což bude teda těžký, jelikož na počítači závislačím většinu mého podělaného života...). Na počítači dělám hodně věcí – hraju hry, sleduju seriály, anime a občas dostanu motivaci i něco naprogramovat, ale taky občas vedu dlouhé (někdy i celkem nesmyslné – nebo i hodně filozofické) konverzace o všemožných věcech (tyto konverzace jsou nejlepší s Ratajem nebo se SedliXem, a za to vám dvěma moc děkuju). Snažím se být nejvíc hodný, upřímně si myslím že se s lidma moc dobře bavit neumím, takže občas z mých úst vyjdou nějaká slova (nebo i celé věty) která nedávají úplně smysl… I přes to že se snažím být nejvíc hodný, tak dokážu být i ten nejvíce zlý (za což se vám už předem omlouvám!). Nemluvím sprostě, ne že bych nechtěl, ale prostě to nejde, nevyslovím většinu sprostých slov. Většina lidí se už pokoušela mě donutit(*kašel* arcicz *kašel*) říct nějaké, ale marně, takže se o to nikdo nepokoušejte, je to jen ztráta času. Popravdě bych byl mnohem radši kdybych tento „blok“ proti sprosté mluvě neměl. Ne-u-mím mluvit s holkama… Nikdy jsem nedokázal říct holce že jí mám rád, a myslím si že to nikdy nedokážu. Ano, měl jsem holku, jednu, ale to ona byla ta, co to začala (a taky ta co to ukončila). Což znamená, že nějaká holka to někdy bude muset říct mě, a pokud to neudělá, no tak mám prostě smůlu a budu celý život sám (whatever…). Teda úplně sám ne, plánuju si koupit psa, bude to husky, ještě jsem nevymyslel jméno, ale už teď ho mám moc rád. Což mě přivádí k tomu, že mám moc moc moc rád zvířátka, ale hlavně psy, kočky taky, ale hlavně psy. Už jsme v rodině měli pár psů (prvně to byl nějaký kříženec, potom taky, pak to byla kočka, pak čivava, pak další čivava, pak další čivava a pak německý ovčák), ale většinou je máma nebo táta dali pryč, nikdy jsem nepochopil proč. Což mi připomíná- nemám rád „Tvoje máma!...“ vtípky. Každopádně abych změnil téma – moje nejoblíbenější barva je červená, ale mám rád třeba i modrou(modrá je moc basic) a fialovou. Moje nejoblíbenější jídlo jsou lasagne (to je prostě strašně dobrý jídlo), ale mám rád třeba i svíčkovou, rizoto a samozřejmě fast foody (hamburger, pizzu, kfc…). Mám moc rád sýr, prostě když je v jídle sýr, tak ho sním a to i když je v tom jídle třeba i cibule (kterou naopak nejvíc nemám rád, a kvůli ní jídlo nejím, což tvoří takový sýrovo-cibulový paradox, haha...). Jsem až přehnaně čistotný, a občas prostě jen tak bez důvodu jdu do koupelny si umýt ruce, nevím proč to dělám, ale prostě to dělám. Mám radši sprchu než vanu, přesto ale každý den používám vanu. Vždycky na všechno chodím pozdě, vždycky. Domluvíme se na čase 13:00? Očekávej mě minimálně v 13:10(minimálně, protože jsem schopný přijít klidně i o půl hodiny nebo hodinu později)… Jsem totiž ten typ člověka který „má času dost“ a nakonec spěchá a nestíhá. Když někdy na něco přijdu včas nebo dokonce dřív, tak to je buď omyl a nebo to je něco, co pro mě opravdu hodně znamená. Mám moc rád anglický jazyk, tak moc, že bych se po škole chtěl přestěhovat do Anglie (kde momentálně bydlí moje starší sestra), i přesto ale neumím anglicky perfektně, občas prostě použiju google translator i na slova která znám. A ta moje anglická výslovnost, hahaaa!!... No každopádně jsem tak trochu perfekcionista, a také jsem hodně líný člověk, je to zajímavá kombinace, protože se mi nikdy nic nechce dělat. Když už ale něco dělám, tak to prostě musí být perfektní! Což mi připomnělo – věřím v magii, věřím že je možné cestovat časem a také věřím v duchy (i když ale zároveň doufám že duchové nejsou, a ne, není to kvůli strachu z duchů, věřím že jsou duchové hodní, ale kdyby duchové opravdu existovali, tak by to znamenalo že vlastně neexistuje soukromí – a to je to, co mě na nich děsí). Mám rád všechno co je spojené s cestováním a celkově jakoukoliv manipulací časem, takže jakýkoliv film, hra, anime a video ve kterém jde o jakoukoliv manipulaci s časem se mi prostě vždycky bude moc líbit. Takže hry jako Quantum Break, Life is Strange nebo Timeshift jsou prostě perfektní, také filmy jako Všechno nejhorší, Na hraně zítřka, Zdrojový Kód a Návrat do budoucnosti jsou perfektní. Seriál Legends of Tomorrow je taky moc fajn. A pokud znáš nějaké anime ve kterém jde o nějakou manipulaci s časem(Kromě Mirai Nikki, to už jsem viděl), tak mi to prostě musíš doporučit! Co se té magie týče – věřím, že je opravdu možné ovládat telekinezi, každopádně ze všech živlů bych chtěl ovládat blesky. Kdybych měl možnost mezi teleportací nebo neviditelností, vybral bych si teleportaci. Ty blesky bych chtěl ovládat protože mi to prostě přijde cool (a taky můj oblíbený superhrdina z mého oblíbeného seriálu – The Flash za sebou zanechává blesky a tak nějak s nima dokáže házet, a to je taky mega hustý). Také mám rád blesky při dešti, no a taky mám rád déšť. Z ročních období mám nejradši zimu. Kromě té zimy je prostě déšť nejlepší, moc rád při dešti usínám, a taky se rád v dešti procházím. Teď mě napadá že jsem ještě nepsal o anime, anime mám rád hodně.

Dříve to tak ale nebylo, dříve jsem byl jeden z takových těch „anime haterů“, říkal jsem si že to nikdy sledovat nebudu a tak. Nakonec jsem ale před dvěmi lety (někdy v prosinci roku 2018) dostal takovou menší motivaci od mého bratra (zkrátka to bylo o tom, že mi koupí úplně cokoliv ze steamu, a on po mě chtěl ať se podívám na celého Naruta, takže vlastně všech 720 dílů které jsou po 20ti minutách.) Tak jsem teda začal – pustil jsem si první díl, nelíbilo se mi že je to japonsky, taky mi to přišlo strašně rychlý (ty titulky jsem vůbec nestíhal číst), zkrátka předtím jsem jen sledoval seriály. Opravdu se mi anime hodně zalíbilo a myslím, že to jde někdy opravdu hodně poznat(viz.můj avatar, moje pozadí na profilu, moje plocha na kompu a na mobilu, můj avatar na steamu , teamspeaku a na discordu… …a moje chování).

Já doufám že to není moc krátký, taky doufám že to nikdo nedočetl celý, protože jsem o sobě napsal celkem divný věci, a taky doufám, že mi po tomhle stále zůstanou nějací kamarádi, haha…

Michael

Hráč

19
4.2.2021 23:57, naposledy upraveno 5.2.2021 00:00 uživatelem Michael

Zdravím, 

to je ten flajer frajer, od kterého bydlím necelé 2 kilometry ! Jde vidět, že sis dal práci se sepsáním takového představení. Za mě jedno z nejpovedenějších představení.

Scor

Hráč

63
4.2.2021 23:59

TL:DR prosím! :D

bit

Hráč

50
5.2.2021 12:53

@Scor TL:DR verze: Je to Flyer.

6.4.2021 00:43, naposledy upraveno 6.4.2021 00:44 uživatelem Petriik1

Ou jee, já to dočetl do konce.

PS: To s tím umýváním rukou dělám taky. :D A máme společnou tu Anglii. - Rataj ti může říct z náboru. :D

 

Pěkně sepsané 👏


Powered by LeoSight IFS
LT~84