Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vasil Tereshchenko


neznamy#2210

Smazaný účet

7
6.2.2021 23:52, naposledy upraveno 7.2.2021 01:22 uživatelem neznamy#2210

https://www.youtube.com/watch?v=viqCxKLoFpQ

 

 

1. Hráč je povinen hrát RP stále a to v souladu s pravidly serveru. To znamená, že po celou dobu hry se pohybuje v IC světě. OOC situaci může vytvořit pouze člen AT.

 

10. S ohledem na vlastnosti postavy musí hráč v případě nebezpečí sehrát odpovídající stresovou reakci a úroveň strachu. Strach a pud sebezáchovy je přirozenou reakcí na hrozící nebezpečí, která se projevuje u každého (Fear RP).

 

Samozrejme ked sa to islo seriozne resit tak hrac  mi zacal nadavat mozem dodat log,a to z nicoho nic.

Samozrejme prv povedal ze ma nabral,potom sa mu to sekla a som zvedavy co povie ted.

Holub

Hráč

46
7.2.2021 00:03, naposledy upraveno 7.2.2021 00:23 uživatelem Holub

Ačkoliv dotyčného nemusím kvůli jeho chování a přístupu, tak tahle reakce je podle mě v pořádku. Vem si, že vy sedíte v autě, zatímco on v téhle těžké mrše. Jestli je ozbrojený, tak mohl takto hrát o čas, popřípadě si pomoci tím vás sejmout, nebo vytlačit, o což se evidentně pokoušel. 

Spíš mě pobavila reakce "sejmul jsem vás", když na záznamu není nic takového vidět. Prostě názorná ukázka toho, jak je synchronizace v MTA rozbitá. 

KrysCZ

Hráč

30
7.2.2021 00:08, naposledy upraveno 7.2.2021 14:20 uživatelem KrysCZ

Zdravím.. Co bych podle vás měl dělat? Zastavit a nechat se okrást? Vždyť mohu bojovat s něčím, co má i s návěsem 55 tun.. :D Stížnost mi připadá nesmyslná.. A dobrá, dle záznamu, lze vidět, že jsem ho nesejmul, ale já to viděl jinak.. Dobrá, ale i kdybych tohle pominul, tak po nich střílela osoba v Escalladu a on jel dále v autě ze kterého se dle záznamu kouřilo a bylo zničené. :) Tímto bych byl rád, aby administrátor prověřil právě to.

 

EDIT: Teď jsem dočetl ty nesmysle, co jsi psal a to, že jsem napsal, že se mi to seklo, tak to bylo až při konverzaci, kdy jsem ALT-TABnul a sekla se mi hra na ploše, s RP akcí to nemělo nic společného a to stejné jsem ti napsal do PM, snažíš se pošpinit mou osobu každým nesmyslem, co Tě napadne.

F3nixar

Hráč

22
8.2.2021 17:26

Ahojky FROME,

Podle záznamu, jak psal Holub je vše správné. I v pudu strachu, když pojedeš v kamionu nebo v něčem, co je velké a najednou na tebe z ničeho nic začne střílet z auta nějací tajtrdlíkové, tak je jasné, že se budu snažit vytlačit nebo zmrzačit toho člověka, nebo lidi, kteří by mi chtěli nějakým způsobem ublížit. 

A jak říká KrysCZ.. Střelba Santiniho, který po tobě střílel, a nějakým způsobem ti poníčil auto, tak ty si dál jel. Je to spekulativní, ale černý kouř je černý kouř a měl si zůstat na tom místě a dál RPit. 

Pošlu tohle na posouzení adminů, ti vám pošlou závěrečný verdikt. 

Užívej dne! 

sandlerino

Hráč

39
8.2.2021 17:34

Na videu nelze vidět žádné trestuhodné porušování pravidel, pokud tedy máš i jiné důkazy dosvědčující porušování pravidel v této RP akci, prosím dodej je.

11.2.2021 13:55
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~48

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024