Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Vymazání trestného činu z trestního rejstříku.


Bajaja

Hráč

27
9.2.2021 13:45

Podatel: Henry Garcia

Věc: Smazání záznamu z trestního rejstříku.

Odůvodnění: Vážený soude, před několika měsíci po mém přistěhování do Red County, jsem se dopustil trestného činu "Ilegální převoz alkoholu"  za účelem výdělku. Po spáchání tohoto činu jsem si byl plně vědom čeho jsem se dopustil, s PSA jsem se snažil maximálně spolupracovat a přiznal jsem svůj trest. Nyní žiji v Red County poctivý život, jakožto investor několika firem a podniků a zástupce generálního ředitele nejmenované firmy. Tuto práci mi ovšem v několika případech dokáže můj záznam v trestním rejstříku velice ztížit. Z tohoto důvodu vás žádám o vymazaní tohoto činu z mého trestního rejstříku.

Záměr: Čistý trestní rejstřík, z důvodu mého pracovního života.

DrHell

Hráč

18
12.2.2021 08:23, naposledy upraveno 12.2.2021 08:23 uživatelem DrHell

Podatel: Henry Garcia

Věc: Smazání záznamu z trestního rejstříku.


Vážený pán Garcia,

Váš podnet sme začali spracovávať. V blízkej budúcnosti vám oznámime verdikt Vrchního Soudu San Andreas.

S pozdravom Mason.


Merrick Mason, J.D.
Asistent sudcu Vrchního soudu San Andreas

DrHell

Hráč

18
12.2.2021 11:34, naposledy upraveno 12.2.2021 11:35 uživatelem DrHell

Podatel: Henry Garcia

Věc: Smazání záznamu z trestního rejstříku.


Vážený pán Garcia,

Váš podnet sme spracovali. Podľa zákona o rejstříku trestů zk. č. 20/2021 vám žiadosť zamietame z dôvodu že sa nejedná o porušenie trestního zákonníka naďalej nebola dodržaná lehota 7 dní. (č. 20/2021 §4) Kontaktujte v tomto prípade Políciu San Andreas. Ďakujem za pochopenie.

S pozdravom Mason.


Merrick Mason, J.D.
Asistent sudcu Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~25