Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Bruce Boswell / Cosmmo

1 2



ice

Hráč

18
13.2.2021 21:05, naposledy upraveno 13.2.2021 21:07 uživatelem ice

Zdravím, dnes mne pan Bruce Boswell / @neznamy#1445 přivedl na výslech. Výslech probíhal v pořádku do té doby, kdy pan Boswell napsal do /do zda jsem nervózní. Na což jsem odpověděl /do f.
Poté pan Boswell do OOC chatu napsal, že jak nemůžu být nervózní když lžu kriminálce, že je to nemožné, že je to powergaming a dostalo za to už pár lidí ban. Jeden člen PSA semnou souhlasil ale pan Boswell si stál za svým načemž jsem musel změnit svojí odpověď /do, abych se vyhnul banu o kterém mluvil. Chtěl bych vědět vaše názory na toto, protože mě to přijde jako blbost, a nucení IC pachatele jednat podle toho jak chce on.

PS: Přikládám screen této situace.

WTF?

Alechandro Rozdrigez / Anxicek

13.2.2021 21:10, odstraněno 13.2.2021 21:15 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

ice

Hráč

18
13.2.2021 21:13

Tak vidím tam porušení už jen toho že jsi vytvořil ty nebo Laura OOC situaci, kde jsi se semnou hádal o tom do té doby než jsem změnil svou odpověď. Neměl jsem náladu se stebou hádat dál, bůhví jak dlouho by jsi mne tam přesvědčoval kdybych to nezměnil takhle rychle.

13.2.2021 21:16
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

ice

Hráč

18
13.2.2021 21:19, naposledy upraveno 13.2.2021 21:21 uživatelem ice

V tom případě nerozumím tvé potřebě začít OOC něco takového psát.  A pokračovat IC až potom co změním odpověď. Je jasné že když jsi mi psal o banu (o kterých ty víš asi dost) že jsem radši změnil odpověď. Poté jsi se hned vrátil do IC a pokračoval.  Myslím že kdyby ti to bylo jedno, pokračuješ normálně IC po mé první odpovědi a za tím si stojím.

13.2.2021 21:22
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

ice

Hráč

18
13.2.2021 21:25

"Ovšem mi to jedno nebylo, protože to dost ovlivnilo IC děj." Přesně o to jde! IC jsem ti řikal že nic nevím a zapíral jsem, ani nevím jestli si měl IC na mě důkazy a kdyby jsme pokračovali s mou první odpovědí, mohl jsem dopadnout třeba i jinak než v cele.

Prostě tohle je podle mě špatně. Řekl bych tomu až OOC baiting nebo tak něco. To je můj názor.

13.2.2021 21:30
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

ice

Hráč

18
13.2.2021 21:35, naposledy upraveno 13.2.2021 21:48 uživatelem ice

Je hezké že jsi mi to ukázal. Ale nic to nemění na tom že jsi mě doslova "baitil s Laurou" na změnu odpovědi do /do. Neříkám že je to porušení pravidel, ale napsal jsi že je to powergaming a pár lidí za to dostalo ban tak je jasné že se chci banu vyhnout. Až poté co jsem se optal pár lidí jsem to dal sem, protože každý řekl že je to prostě blbost co jsi udělal a jak to probíhalo. Jak to popisuje pan PSA: Každý má psychický rozpoložení jinak. Zajímalo by mě, který jiný člověk by to nezměnil po tom co by jsi jim tam začal psát o banech a powergamingu.

//EDIT//: Laura spíše jen souhlasila s tebou, ty jsi měl to hlavní slovo. Takže slečně Lauře vzkazuji:  Vy můžete souhlasit s čím chcete to je váš názor.
//EDIT2//: V tu chvíly jsem nevěděl o tom že bys na mě měl důkazy, protože jsem IC spolupracoval s vaším informátorem, který mě zachránil před vaším ART náletem na sídlo. A sám mi řekl IC že jsem z Bushida očistěnej.

13.2.2021 21:38
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~67

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024