Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Bruce Boswell / Cosmmo

1 2



ice

Hráč

18
13.2.2021 21:40, naposledy upraveno 13.2.2021 21:45 uživatelem ice

Jak říkám, přišlo mi to jako OOC baiting. Samozřejmně jsi mi nevyhrožoval banem ale ohledně banů si tam psal a ohledně PG taky. Necháme to na AT, ale přijde mi to fakt jako baiting. Měj se hezky zatím.

Last //EDIT//: Abych uvedl věci na pravou míru tak bych rád napsal mé pocity v té situaci. Jednoduše jsem měl "strach", že pokud svou odpověď nezměním tak na mě dá report a bude to chtít řešit a skončilo by to tím banem za PG. Proto jsem změnil svou odpověď po tom co napsal, že se to dá brát jako PG a pár lidí za to dostalo ban.


Ressetth

Hráč

14
14.2.2021 00:55

Jelikož si napsal do tématu že jsi zvědavý na naše názory, tak sem jeden přidám.

Myslím si že měl Cosmmo tak trošku pravdu.. přece jenom, ty by jsi nebyl nervózní IRL, kdyby si seděl několik hodit ve výslechovce, hrozilo by ti doživotí za tvé činy? Proto by bylo to, že bych lhal, to poslední co by mě napadlo, jo zkusil bych to, ale asi bych na tom moc netrval kdyby mi hrozilo doživotí.

ice

Hráč

18
14.2.2021 01:09

@Ressetth Díky za tvůj názor, jak je vidět ale v logu, moje IC postava často lže, a to nemluvě o tom že jsem byl často na PSA. A zrovna toto srovnávat s IRL moc nejde mi přijde. Každá postava IC má vlastní psychické rozpoložení dle tvého uvážení a hraní. Samozřejmně já jako má osoba bych nervózní byl. Ale má IC postava prostě nebyla, věděl jsem že po nás jde PSA a věděl jsem i to že pujdou po mě, dá se říct že jsem byl připravený.

14.2.2021 01:24, odstraněno 14.2.2021 01:24 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

ice

Hráč

18
14.2.2021 01:35, naposledy upraveno 14.2.2021 01:45 uživatelem ice

Tak to nevím kam to píšete, ale byl jsem tam minimálně 7x.

//EDIT//: Byl jsem tam 1x sedět a pak dost na výslechu a tak. Aby jsme si rozuměli, né že jsem seděl hodněkrát.

ice

Hráč

18
15.2.2021 22:51

Zdravím, nikdo se 2 dny nepřihlásil z AT k tomuto tématu, proto píši tedy a žádám o nějaký verdikt.

Z mého pohledu byl výslech ovlivněn tím co Bruce Boswell psal OOC, a chtěl bych zažádat o skip situace a toho že sedím ve vězení ve kterém sám nevím jestli mám být. (Do spisu jsem mohl být připsán po výslechu).
Pokud na mě důkazy měli před výslechem než jsem se jim přiznal, ať si mě znovu chytí a udělají výslech správně bez ovlivňování .

Děkuji, hezký zbytek dne.

Anxicek

16.2.2021 02:40
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~40