Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Tvorba polepu 🛠

1 2



8.2.2022 18:27, naposledy upraveno 8.2.2022 18:28 uživatelem Rataj

@EXOTER - ta Supra to tak očividně roztáhlé má. Tady to máš vyexportováno z Blenderu:

fikstvUwU

Hráč

16
1.6.2022 17:08

@Lofanek Předem děkuji za tento tutorial :) ale i tak mám otázku... jeden z prvních bodů co si napsal je aby jsme si stáhli soubory DFF a  TXD, jistě u TXD mi funguje vše jak má ale hned po otevření této stránky zmodeler2(DFF) jsem nevěděl co si mám stáhnout :D předpokládám že to první ale i přes to mi to soubory neupravilo v C:\Program Files (x86)\MTA San Andreas 1.5\mods\deathmatch\resources\skimo_updater\files.... Jediné co  vidím poupravené je právě ten soubor TXD ale je tu háček. Soubory nelze vidět v tom ZModeler, jakmile si najedu do složky kde by měli být modely aut ze skima tak nevidím absolutně nic. "hledání neodpovídají žádné položky" s touto větou vždy moje radost klesne na dno :D. Budu rád když by si mi poradil pane Lofanku nebo i někdo jiný kdo s tímto má zkušenosti. Předem děkuji.

 

9.6.2022 00:20

Ahoj může mý prosím udělat náčrt na mustang GT 5.0 budu hodně rád předem děkuji

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~29