Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Převzetí PČR

1 2



Winking

Hráč

0
10.12.2018 18:48, naposledy upraveno 10.12.2018 18:51 uživatelem Winking

Název frakce: PČR

Jméno postavy: Ruslan Maxim Igorevich

Moje zkušnosti: S vedením policie mám dost velké zkušenosti. Hodněkrát jsem tuto frakci na předchozím skimu např. vedl a udržoval.

Důvod převzetí: Důvod převzetí je ten, že lidé, kteří jsou současně nejsou moc aktivní a Wolf nemá nejspíš čas na to to řešit, pořádat nábory a řešit administrativní věci okolo frakce.

Moje aktivita na serveru: Jsem aktivní každý den přes týden od odpoledne do večera, až na víkendy. To říkám dopředu a narovinu, že jen zajdu něco pořešit na server a pak mizím, jelikož soboty nemám čas.

Dodatky: nic.

Alfonz

Hráč

4
10.12.2018 19:05, naposledy upraveno 10.12.2018 19:06 uživatelem Alfonz

Určitě by nebylo od věci, aby to převzal někdo, kdo je více aktivní a má s tím zkušenosti a v tomhle případě mohu říci, že Winking má velmi dobré zkušenosti a určitě za jeho vedení by se změnila spousta věcí. Pokud si dobře vzpomínám, tak za jeho vedení se věnovalo hodně času nováčkům a různým cvičením, aby nabrali zkušenosti. Jsem PRO

10.12.2018 19:35, odstraněno 10.12.2018 19:35 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
10.12.2018 20:28

ja bych to řešil IC, udělalo by se výběrové řízení

Winking

Hráč

0
10.12.2018 21:05

@neznamy#27 Ano, já když jí vedl na skimu prvně jsem jí vedl normálně, později jelikož mě to vždycky víc táhlo k ilegálum, tak jsem budoval takové ilegální imperium. Ovšem souhlasím a zavazuji se tomu, že bych jí vedl legálně. Z důvodu toho, že nelegálních je hodně. Takže to chci dorovnat.

dentyk

Hráč

0
10.12.2018 21:43

Zdravím všechny.. Jak zde bylo řečeno je zde dost ilegálních frakcí, a jak se tam dívám tak PČR je dost neaktivní, celý den se dá jezdit a dělat ilegál, a neuvidíte ani jednu hlídku. Winkinga a jeho zkušenosti neznám, ale i tak bych mu zkusil dát šanci, aby to aspoň někdo postavil na nohy. Jsem PRO!

Adainko

Hráč

3
10.12.2018 22:02, naposledy upraveno 10.12.2018 22:02 uživatelem Adainko

Osobne si myslím že terajšia PČR ma značne viditelné nedostatky v oblasti aktivity vedenia a starostlivosti o perosnál, čiže veľa ľudí odišlo od PČR možno aj vkôli tímto dôvodom. Práve preto by bolo dobré ak by PČR prevzal niekto kto je dosť aktívny a taktiež má bohaté skúsenosti v tejto oblasti, čo musím uznať že Winking zaozaj má. Takže som jednoznačne ZA.

Lofanek

Hráč

32
10.12.2018 22:28

Za mňa jednoznačne ANO Po Derekovom CK ide PČR dolu vodou a celkovo v PČR je o dosť menej policajtov ako kedysi. Rozmýšľal som dokonca o odchode z PČR do ZZS ale ak ma potešíš, tak zostanem ;).

Maverick

Hráč

2
11.12.2018 16:04

Určite som proti. Som v PČR a nechcel by som aby sa vedenie menilo. A keby sa malo meniť, tak by som určite nebol za to ho dať človeku ako winking. V PČR máme taktiež rataja ktorý vlasne ani na jeho postave neni a ked je tak nič nerobí IC ohladne PČR. Pravdepodobne adminuje a stará sa o vývoj. Ak by sa malo teda riešiť vedenie a Wolf neostane dajte tam Tempa. IC má k tomu najbližšie a skúsenosti má dobré.

pa202

Hráč

40
11.12.2018 16:51

Áno, Wolf tu nie je zas tak často, ale to nie je dôvod ho vyhadzovať. Wolf chodí do školy a niekedy po škole chodí pracovať ako dobrovoľný hasič. Wolf vedie PČR dobre, len by potreboval nejakého zástupcu, ktorý by za neho v dobe neprítomnosti zaskakoval. A to je ten problém ... Wolf má ako zástupcu človeka, ktorý tiež nemá čas sa tomu moc venovať. Ak by bol Winking vo vedení, rozhodne by som ho nedával najvyššie ( nič proti Winkingu, ale viem, že ťa to tiahne trochu k ilegálom a preto by som ti zas tak neveril). Ak by mal niekto nahradiť Wolfa, tak kto by to bol ... Winking, ktorého to ťahá k ilegálom skoro zakaždým ... Tempestus ktorý to vzdal snáď prvý deň, čo bol vo vedení a prenechal to VCT, ktoré si aj samo priznalo, že by to nedokázalo, alebo to dať niekomu, kto by bol ešte viac časovo vyťažený, ako Wolf? ... Pokiaľ by sa niečo malo meniť, tak si myslím, že by to bol podplukovník, ktorý by ho zastupoval v jeho neprítomnosti.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~62