LeoSight.cz

Převzetí PČR

1 2



Winking

Hráč

0
11.12.2018 22:11, naposledy upraveno 12.12.2018 00:51 uživatelem Winking

@Maverick K tobě se nebudu ani vyjadřovat, škoda slov. Tohle není konstruktivní kritika, ale zaujatý proslov, kterým si vybíjíš komplexy, viz nějakou nenávist ke mně. Takže asi tak. Moc dobře, jsem viděl, co si psal do frakčíno chatu, když jsem tam nebyl. Tvůj názor snad nikdo se zdravým rozumem ani nebere vážně. :D

@pa202 Čauukoo, yeees beru. A chápu tvůj názor. Každopádně jo. xD Sám jsem přiznal, že mě to vždycky táhlo k ilegálům. Avšak, teď mě spíš baví zaměření na legály, protože mají mnoho pestrých možností k hraní. A je to fájn. A ruku na srdce ( kdo nikdy nebyl zkorumpovaný ) Avšak tu korupci by mělo hlídat z malinké části na dohled RP AT. A zbytek by měla kontrolovat vláda, jelikož na to mají i své inspektory a činitele, kteří to mají na starost.

A vemte si, že to PČR potřebuje někoho, kdo se tomu bude věnovat a bude tomu dávat "život". Když je aktivní vedení a dělá to formou například jako Radim, tak to i ty hráče v té frakci baví. Protože furt mají co dělat, není tam "minuta ticha".

Já bych to osobně chtěl zkusit. A zkusit tomu dát všechno, co budu moct. Jelikož mě to baví. Ale rozhodně se nerozbrečím, když se mi to zamítne. Ale ponasnažím se splnit všechno pro to, abych to mohl aspoň zkusit. Za mě celý.

pa202

Hráč

40
11.12.2018 22:46

@Winking Ahoj, dnes sa u PČR tak trochu menilo vedenie, takže by som tomu dal čas a uvidíme, za ako dlho to zase Tempestus vzdá. Asi to bude čoskoro, takže sa možno aj do vedenia dostaneš.

Tempestus

Hráč

43
12.12.2018 03:46

@pa202 Díky za důvěru. (y)

12.12.2018 09:29, naposledy upraveno 12.12.2018 09:29 uživatelem Awoo

@Tempestus Místo toho, aby jsi se cítil ukřivděně, že v tebe @pa202 nemá důvěru byses měl chytit za nos a prostě dělat vše pro to, abys ho přesvědčil o tom, že se mýlí, pak bude on za toho pomyslného "hlupáka" - přesvědšil tím, že to nevzdáš.

Just saying.

Tempestus

Hráč

43
12.12.2018 11:14

@Awoo kdo ale řekl, že to nemám v plánu?

Lofanek

Hráč

32
13.12.2018 16:48

Nakoniec mením na NIE, pretože prebehli zmeny vo vedení a myslím, že v najbližších dňoch ho netreba zas meniť.

17.12.2018 20:32

Vlákno již není aktuální, zamykám.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~49