Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban


michal2012

Hráč

6
21.2.2021 19:19

Poprosím o unban dostal som ho neprávom zato že do mňa niekto nabúra a vybuchne a zomrel a nemal som signál mal my dať iba upozornenie a vysvetlic čo mám na budúce spraviť v takej situáci som sa ešte neocitol a nevedel som čo som mal a zmizol tak som nevedel čo robiť takže čakám na unban a vysvetlenie dakujem

neznamy#2452

Smazaný účet

17
21.2.2021 19:32

Ahoj Michal,
Ban ti bol udelený z dôvodu toho, že po náraze a následnom usmrtení si išiel preč z miesta kde sa táto havária stala bez žiadneho RP. Po chvíľke som sa na teba portol a ty si bol v Bayside bez žiadneho statusu a v čiste opravenom aute. Do mojich rúk sa dostalo toto video 

Ban ti bol udelený na 3 hodiny takže si myslím že nič hrozné.

Zeintar

Hráč

49
21.2.2021 19:32

Nevím, jak si někdo může vůbec dovolit říct "nevěděl jsem, jak se mám chovat takže nemůžu za to, že jsem porušil pravidla",kdyz na serveru je denně hrozně moc helperů a každý nový uživatel má možnost zažádat o zaučení.

Svůj čas banu využij na detailní pročtení pravidel a snaze pochopení roleplaye. 

michal2012

Hráč

6
21.2.2021 19:35

Áno ale nevedel som čo som mal v tej situáci robiť a pozri si to video 2krat on sa díval úplne inde a nie na cestu a išiel do protismeru a mohol si ma portnut ku tebe a vysvetliť čo som mal spraviť už som to písal ale napíšem to ešte raz nevedel som a neocitol som sa v takej situáci ešte mohol si my vysvetliť čo som mal robiť tak prosím unban a vysvetli mi čo nabudúce treba robit

michal2012

Hráč

6
21.2.2021 19:40

Nechápem načo sa vyjadruje niekto iní k tomu keď som to písal iba pre toho kto to má riešiť 😡😡

neznamy#2452 udělil za tento příspěvek varování: Double Post

Holub

Hráč

45
21.2.2021 19:42

Video bylo poskytnuto z mé strany.

Došlo ke srážce "tvého" auta (Audi A8 D4 s RZ RAK ETAA) a mého auta (bílý Mercedes-Benz). Nehoda byla IC způsobená mou stranou a uznávám, že to, co tohle RP znepříjemnilo, byla skutečnost, že se auto převrátilo a explodovalo. Tak či onak to byla pecka, která by asi neskončila tím, že by jsi si jen tak zavolal záchranku a Policii na místo určení a to bez ohledu na to v čem jsi jel.

V čem nastal tedy problém? V tom, že jsi ignoroval injuries. Posledních deset sekund před možností respawnu (a pět před respawnem auta) jsi se sbalil a v klidu jsi z místa odjel, čímž sis buďto vytvořil OOC situaci v podobě voidu, nebo jsi ignoroval injuries. Kdyby jsi tam třeba minutku dvě počkal s injuries a pak skrze passive dohrál, tak by to bylo podle mě rozhodně lepší než to, že jsi si v klidu odjel.

michal2012

Hráč

6
21.2.2021 19:50

Išiel si rýchlo čo tam není dovolené a nedival si sa na cestu ja neviem vy si myslíte že tu nikto není že v Tom meste nebehaju auta a idem si ako chcem 

michal2012

Hráč

6
21.2.2021 20:06

Mohol si my to vysvetliť a nie prísť a dať Ban jak keby nič

 

neznamy#2452 udělil za tento příspěvek varování: Double Post.

neznamy#2452

Smazaný účet

17
21.2.2021 20:11

Ahoj vyjadrím sa k tejto žiadosti znovu a posledný krát. 
Očividne v RP sa moc nepohybuješ tak mi to dovoľ ti vysvetliť. Zo strany Holuba nedošlo k porušeniu žiadneho pravidla (To, že šiel rýchlo a išiel v protismere nie je porušenie pravidla). Ban ti bol udelený nakoľko tvoja história je fakt pestrá a hodín taktiež nemáš najmenej.. Taktiež ťa v tejto situácii neomlouvá to, že si neznalý v pravidlách a neovládaš ich. Na postave máš niečo cez 200 hodín a bolo ti udelené 8 banov (Vrátane s týmto).

Unban ti zamietam a žiadosť zamykám🔐

Holub

Hráč

45
21.2.2021 20:11

Ono když máš PK, tak nemůžeš psát do LOOC. A jméno se dohledalo doslova skrze dva snímky ve videu, takže i tohle nebylo úplně ideální.


Powered by LeoSight IFS
LT~76