Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[S-036] Vyhlášení voleb do krajského zastupitelstva - březen 2021


23.2.2021 22:48, naposledy upraveno 23.2.2021 22:49 uživatelem Rataj

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

VRCHNÍ SOUD SAN ANDREAS

Vrchní soud San Andreas


Rozhodnutí vrchní soudu San Andreas

o vyhlášení voleb do krajského zastupitelstva Red County


Vyhlašujeme volby do krajského zastupitelstva Red County na volební období březen 2021 ve volebních obvodech Blueberry, Montgomery, Palomino Creek. Volby probíhají od 1. 3. 2021 do 3. 3. 2021.

Vrchní soud San Andreas vyhlašuje volby do krajského zastupitelstva Red County a volby na starostu obce Blueberry, Montgomery a Palomino Creek.

Každý občan starší 21 let s právem volit má právo kandidovat právě do jednoho volebního obvodu.

Kandidaturu oznamte nejpozději do 28. 2. 2021 dopisem na adresu:

Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154
(( odpovědí do tohoto příspěvku ))

Dopis musí obsahovat vaše celé jméno, datum narození a volební obvod, ve kterém kandidujete. Dále musí mít formu otevřeného dopisu a bude uveřejněn všem občanům k nahlédnutí, můžete jej tedy použít jako součást své kampaně.

Volby budou probíhat od 1. 3. 2021 do 3. 3. 2021. Kandidát s nejvyšším počtem hlasů v daném volebním obvodu se stává vítězem voleb, novým starostou příšlušné obce a členem krajského zastupitelstva s mandátem platným od 4. 3. 2021 do 4. 4. 2021.

Každý občan starší 18 let smí volit právě jednou v každé obci (tři hlasy dohromady).

Své hlasy odevzdávejte na příslušných místech:

volební obvod Blueberry - obecní úřad Blueberry
volební obvod Montgomery - obvodní oddělení Policie San Andreas v Montgomery
volební obvod Palomino Creek - národní banka San Andreas v Palomino Creek


 

 

24.2.2021 00:02, odstraněno 24.2.2021 10:59 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
sandlerino udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo 26

Zeintar

Hráč

49
24.2.2021 00:47, naposledy upraveno 24.2.2021 01:27 uživatelem Zeintar

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

Jméno - Yukimura Torio
Datum narození - 14.12.1999

Volební obvod: Blueberry

 

Vážený soude,

chtěl bych oznámit svou kandidaturu do voleb pro volební obvod: Blueberry. Pomoci místním podnikatelům a především občanům, kteří zde žijí.

 

Vážení spoluobčané,

jsem jeden z Vás. Stejně jako vy pracuji právě v ulicích Blueberry. A proto pro dobro nás vše slibuji, že vynaložím maximum úsilí pro to, aby bylo Blueberry bezpečnější a lepší, než kdy dřív.

Na Blueberry se vždy hledělo, jakožto na industriální část. Nač? Je zde spousty skvělých domů, plných skvělých lidí. Já jsem tady pro to, abych Vás, jakožto občany Blueberry podpořil v čemkoliv. Můžete se na mě kdykoliv obrátit.

Narozdíl od kandidátů předemnou, NEJSEM člen PSA, který šikanuje občany obrovskými pokutami a znepříjemňuje jim život. Jsem v tom s Vámi.

 

Ressetth

Hráč

14
24.2.2021 15:09

Adresát: Vrchní soud San Andreas,
               Las Venturas 1154

Jméno - Alexej Gordijevskij
Datum narození - 26/11/1980

Volební obvod: Palomino Creek


Vážený soude, vážení spoluobčané,

Tímto bych chtěl oznámit svoji kandidaturu na starostu obce Palomino Creek. Začnu tím, že je Palomino Creek skvělá obec, která lze nabídnout vysoké možnosti avšak to se přehlíží, je tu spousta hezkých domů, pozemků a najdou se tu i úspěšné firmy, ale hlavně tady najdeme národní banku San Andreas.. která byla v poslední době mnohokrát cílem, jak to říci.. neférovým výdělkem pro nějaké spoluobčany, kteří tuto banku vzali doslova útokem. Proto, bych rád zajistil bezpečnost v obci Palomino Creek a dostal zločin z našich ulic. Poslední dobou se situace ohledně ovzduší rapidně zlepšila, zač můžeme děkovat předchůdcům v radě, avšak v obci chybí zeleň.. ano, je tu hodně krásných domů, jak jsem již uvedl výše, ale není tu žádný park a jiné, kam bychom mohli vzít svoje ratolesti a pročistit si hlavu. Raději bych to zde utnul, jinak bych se rozepisoval až do alelujá, každopádně shrnu do pár bodů moje záměry a co bych udělal.

Jako první, bych rád pomocí celé rady zlepšil vztahy mezi složkami IZS.
Za druhé, bych velice rád zajistil větší bezpečnost v obci Palomino Creek.
Za třetí, bych se pokusil o rozvíjení, podpory firem a podnikatelů, kteří v této obci sídlí.
Za čtvrté bych zajistil čistotu našich ulic a odstranění nepořádku z nich.
A mnoho dalšího, co zvládnu s vaší pomocí, když mě budete volit!

Přísahám, že vždy budu jednat v zájmu obce a zachování jejího dobrého jména.


24.02.2021, San Andreas.
Bc. Alexej Gordijevskij


Holub

Hráč

45
24.2.2021 18:17, naposledy upraveno 24.2.2021 18:20 uživatelem Holub

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

Jméno - Amelia Byron
Datum narození - 15.06.1988

Volební obvod: Palomino Creek, okres Red County


Vážený soude,

chtěla bych oznámit svou kandidaturu do voleb pro volební obvod: Palomino Creek. Chci svou aktivitou a jednáním v krajském zastupitelstvu přispět k lepšímu životu nejenom obyvatel Palomino Creek a okresu Red County, ale také podnikatelům.


Vážení spoluobčané,

jsem jedna z Vás. Jsem osoba, která v tomto okresu pracuje a tráví většinu svého času. Jsem osoba, která vidí v Palomino Creek, potažmo tomto okresu, krásu, přírodu a život, který není k vidění nikde jinde nežli v Red County. Jsem osoba, která sama moc dobře ví, že tento kraj potřebuje růst a novou vizi. 
 Vím, že Palomino Creek má co nabídnout, ale stále má zásadní rezervy! Jmenovitě kupříkladu parkování skrze autobusovou zastávku, štěrkoviště při vjezdu do obce po mostě Carly Bridgesové, nebezpečná lávka Tonnyho DeLarga, která je již delší dobou nejen ostudou Palomino Creek, ale nebezpečí pro samotné obyvatele. Stejně tak si Palomino Creek zasluhuje zlepšit svou bezpečnost skrze kamerový systém s databází, který zde skutečně zoufale chybí. 
Palomino Creek si také zasluhuje pročištění ulic od opuštěných vraků, které zbytečně omezují a ohrožují nejenom občany okresu Red County, ale i turisty! Stejně tak chci pomoci růstu podnikání v obci včetně řešení jakýchkoliv záležitostí s obcí. Jde mi o budoucnost obce.

  #JsemVtomSVámi        #SpoluProBudoucnost        #SpoluProPalomino        #ZaRovnePravaPodnikat         #ZaRovnostMeziVsemi  


"V těchto volbách jsme všichni spolu."

arciCZ

Hráč

32
25.2.2021 17:11

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

Jméno - Santino Kelly
Datum narození - 04.05.1986

Volební obvod: Montgomery


Vážený voliči a voličky,

Tímto bych vám rád oznámil že já Santino Kelly kandiduji na starostu obce Montgomery.

Proč kandiduji na starostu? Na starostu kandiduji z jednoduchého důvodu a to toho že bych rád zjednodušil a zlepšil život zdejším obyvatelům. Jak jistě víte v Montgomery se nachází mnoho firem ovšem minimum parkovacích míst. Čímž bych rád usiloval o vybudování veřejné garáže právě zde v Montgomery. Taktéž si všímám že po Montgomery se nachází mnoho posprejovaných zdí nebo objektů. Tuto skutečnost bych jakožto starosta řešil s Technickými služby který zjevně nefungují. A mnoho dalšího. Ovšem to nezvládnu bez VAŠÍ pomoci. Příjďte k volbám a volte. Každý váš hlas může rozhodnout.


   #JsemVtomSVámi        #SpoluProBudoucnost         #SpoluProMontgomery   

   #ZaRovnePravaPodnikat         #ZaRovnostMeziVsemi  

1.3.2021 12:12

Seznam kandidátů


Pokud jste starší 18 let, nezapomeňte jít k volbám, volit můžete na níže uvedených místech.

Celkem máte tři hlasy a můžete je odevzdat těmto kandidátům v jednotlivých obvodech:

Volební obvod Blueberry:
Yukimura Torio
[Prázdný hlas]
- Kompenzuje hlas proti jedinému kandidátovi
(volí se v obecním úřadě Blueberry)

Volební obvod Montgomery:
Santino Kelly
[Prázdný hlas]
- Kompenzuje hlas proti jedinému kandidátovi
(volí se na obvodním oddělení Policie San Andreas v Montgomery)

Volební obvod Palomino Creek:
Amelia Byron
Alexej Gordijevskij

(volí se v národní bance San Andreas v Palomino Creek)


JUDr. William Stengel Ph.D.,
předseda vrchního soudu San Andreas.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~125

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo