Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o obnovení ZP


3.3.2021 11:09

Podatel: Patrik Lovecký

Věc: Zájem o obnovení ZP

Odůvodnění: Jednoho dne, jsem zjistil, že mi byl zabavený ZP. Nevěděl jsem proč, tak jsem šel na PSA stanici. Tam mi bylo řečeno Vedením, že moje otisky prstů, byly na jiných zbraních. Ano, to byly. Konkrétně na brokovnici, nevěděl jsem, že jak mám ZP-1 tak nemohu mít brokovnici. Tuto zbraň jsem hned oddal PSA, jak mi řekli, že toto nemohu vlastnit pokud mám ZP-1. Dále, je možné, že mé otisky prstů byli na Glocku... jednomu pánovi jsem dal Glock, protože mi říkal, že má ZP, ale já tupec, jsem si to nešel ověřit na PSA stanici, zda vážně má ZP. Vinu uznávám a slibuji, že se to již nebude nikdy opakovat. Budu rád za poslední šanci. Psychotesty mám nadále platné.

P.S. Všechny zbraně, jsem vrátil na PSA stanici ((Krom jedné, dostal jsem PK a ona se vypařila)).

Záměr: Návrat/Obnovení ZP.

arciCZ

Hráč

32
7.3.2021 20:12
(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

Dobrý den,

Tímto vám oznamuji že váš podnět byl zamítnut.

Odůvodnění: Obnovení ZP je nutno řešit s PSA nikoliv se soudem.


Inspektor a Referent

Santino Kelly

07.03.2021


Powered by LeoSight IFS
LT~23