Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Francesca_Williams

1 2



Patryk

Hráč

24
3.3.2021 16:21

Zdravím,

Dnes krátko po pol 4 sa mi stala taká vec. Bol som v Montgomery pri benzinke kde sa stala autonehoda. Chvíľu som tam stál pričom o raneného. Následne prišlo z protismeru auto ktoré omylom prešlo ranenú osobu. Toto auto potom zastavilo a tuto spomínaná Francesca_Williams už bez váhania tasila svoj Hekler a automaticky začala strieľať po osobe sediacej v aute.

Fotka je urobená už po tom, ako vozidlo po streľbe začalo unikať

Hneď po tom sme sa jej v LOOC opýtali či jej/jemu to príde normálne strieľať len tak po niekom, čo už hraničí z DM a s porušením zdravého rozumu, nám povedal/a "Francesca Williams: (( Zavři tlamu a řeš si to IC. Hlavně si to řeš jako člověk. ))" asio jo no zabehnem si na PSA stanicu podať sťažnosť im tam zahaukam a bude vybavenko.

Odoslaný screenshot obrázok

Je smutné, že člen PSA takto môže zneužívať systému nastavenia zbrane v duty a potom si to obhajovať tým, že je to čisto IC vec. Ak si tu a čítaš toto tak z môjho pohľadu žiadne človek, ktorý nie je psychicky zrujnovaný a má to v tej hlave aspoň kúsok usporiadané nezačne instantne strieľať po niekom, kto urobí nejaký zločin. :) Asi ak si chceš zahrať deathmatch tak si pusti csko vezmi si tu M4 a strieľaj po každom enemákovi ktorého uvidíš, predsa len tu si na RP servery.

At all v pravidlách máš napísané "Pravidla slouží k udržení kvalitního RP prostředí na našem serveru a především k tomu, aby si hru užili všichni hráči, nikoliv jen někteří hráči na úkor jiných" nemôžeš sa vyhýbať pravidlu o DM len skrz to, že pracuješ u PSA a nemusíš tým kaziť hru ostatným hráčom na servery, ktorý si nevybrali cestu byť oChRAnCa ZáKOnA.

Vďaka za prečítanie. :)

OurMatthew

Hráč

26
3.3.2021 16:25, naposledy upraveno 3.3.2021 16:26 uživatelem OurMatthew

A to, že tam týpek  objede zátaras a rozrazí dav DM a zdravý rozum není? :D V Americe by z něj taky byl cedník, po tom co tam předvedl.

3.3.2021 16:27
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Patryk

Hráč

24
3.3.2021 16:29

Prosím ťa nevytváraj zbytočnú diskusiu, o tom čo by bolo KEBY sa tu môžeme baviť do neviem kedy. Skôr nechaj kompetentých nech sa vyjadria. Ak dobre viem vytváral som sťažnosť nie diskusiu.

3.3.2021 16:30

Nevidím v tom žádné porušení pravidel. Týpek bez žádného rozumu objel zátarasy a cíleně se rozjel do lidí. Samozřejmě, že jsem tasil PDWčko. Prvně jsem na něho mířil a chystal se napsat do IC chatu, ať z vozidla vyleze. Bohužel, frajer se rozjel, tak mi nezbývalo nic jiného, než se ho pokusit zastřelit. 

https://streamable.com/suernk - Zde je mimochodem video. 

Zeintar

Hráč

49
3.3.2021 16:32, naposledy upraveno 3.3.2021 16:34 uživatelem Zeintar

Ano, v PSA je bordel, ale zároveň má Zchovankyo pravdu že ano, je to IC věc. (Což je tvá nevýhoda v tomhle, že RPíš psa :D) v IC věci se může rozepsat. Ohrožení hasiče, který byl málem postřelen a ten rozblikanej baworák. 

Může pro to mít jakýkoliv IC důvod, ale za Deathmatch bych to nepovažoval. Spíš počkej na nějakou víc spicy akci a pošli to do stížností PSA.

Věřím, že je Vlkovod natolik rozumný a vše bude řešit v pohodě.

Jaucuko

Hráč

11
3.3.2021 16:36

Doslova tam nevidím žádné porušení pravidel, když někdo dělá "suicide ram" a ohrozí tím někoho, má právo střílet. Vozidlo se považuje za zbraň, tudíž použil zbraň proti zbrani.

Patryk

Hráč

24
3.3.2021 16:41, naposledy upraveno 3.3.2021 16:43 uživatelem Patryk

@Zeintar

Myslím, že sťažnosti IC na tuto osobu nefungujú :D. (Via fotka)

Odoslaný screenshot obrázok

Už pri tejto sťažnosti to čo tam dokázala ešte s jedným jej kolegom už bolo možno na report ohľadom Troll RP. Je mi ľúto ale keď som videl, že sa niekto dokáže takto správať aj po viacerých sťažnostiach na jej osobu ktoré aj tak nemali žiadny dopad IC či OOC, tak som sa to rozhodol riešiť takto.

3.3.2021 17:15
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Patryk

Hráč

24
3.3.2021 17:22

Prepáč ale akú bariéru prerazil? 🤣 iba v strede cesty bolo postavené  auto ktoré obišiel pričom žiadnu bariéru neprerazil a potom myslím, že sa dá povedať omylom zobral tu zranenú osobu, omylom by som povedal pre to, že aj na tom videu sám vidíš že to iba dostatočne nevytočil keby to nebolo omylom tak by zobral všetkých 3-4 čo tam stáli pri ranenom. 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~96