Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Odškodné za ublížení na zdravý.


Dandos

Hráč

3
3.3.2021 17:42

Podatel: Danek Hrouda.

Věc: Odškodné.


Odůvodnění: Zdravím, dneska jsem se stal svědkem a bohůžel taky samotným rukojmím při vykrádaní banky. Ovšem bych sem nepsal jen tak, ale byl jsem rozstřílen strážníkama PSA. Jelikož jsem utrpěl dost vážné zranení - (postřelené rameno, prostřelená noha, menší otřes mozku, větší rána na hlavě, která byla otevřená), tak jsem chtěl požádat o nějaké odškodné, jelikož jsem skončil na tom tak zle, že jsem musel chodit o berlích a na krku nosit krční límec. Jak jde poznat už z předchozích vět, moje chyba to nebyla, byl jsem pouze unesen těma pánama co banku vykrádali. Budu moc rád za vyjádření soudu. Děkuju.


Záměr: Nějaké odškodné za moje zranení, které mi spůsobili strážníci od PSA.

Přílohy: Správa z nemocnice.

3.3.2021 17:56, odstraněno 3.3.2021 17:56 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

DrHell

Hráč

18
8.3.2021 09:28

Podatel: Danek Hrouda.

Věc: Odškodné.


Vážený pán Hrouda,

Váš podnet presúvam na spracovanie a triedenie. V blízkej budúcnosti sa dozviete verdikt Vrchního soudu San Andreas.

Ďakujem za pochopenie.


S pozdravom Merrick Mason, J.D.
Asistent soudce Vrchního soudu San Andreas

F3nixar

Hráč

22
12.3.2021 21:42

Vláda San Andreas

_______________________________________________________________________________________________

Vážený pane Hroudo,

Vzhledem k nedostatku záchytných informací, soud nemůže dále pokračovat ve vyšetřování a tím také dále rozhoduje o zamítnutí vašeho podnětu.

_______________________________________________________________________________________________


Powered by LeoSight IFS
LT~50