Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ahoj trošku se vám představím


ErikTejkl

Hráč

20
4.3.2021 10:20

Ahoj jmenuji se Erik. Na LeoSightu jsem už od roku 2018. Právě teď hraju na Skimu, Pamatuji si ještě když na Skimu hrálo 20-30 lidí a podle mě to byl skoro jako jediný hezky zpracovaný server.

Když jsem začínal s RolePlay serverama tak mi dal dost zkušeností a taky dost nových kamarádů kteří mi poradili co a jak funguje. Na začátky mého RP vzpomínám jako na jedny z nejlepších vzpomínek mého hraní.

Aktuálně mám na RP serverech už nahráno více jak 2000h. Je to dost ale vždy se mám co přiučovat.

Pamatuji si že když mě vždy někdo okrádal tak jsem vše co dali do /me tak jsem odsouhlasil a tak rychle přišel o vše.. Ale za tu dobu jsem se dost poučil a už jim to jen tak zadarmo nedám. Hlídám si jejich porušování jejich pravidel a nebo se vždy v souladu s pravidly snažím vykroutit z okradení.

Dál nevím co bych o sobě napsal.. píšu to vše jen abych to nějak okecal.

Je mi 18 let. Manželka se semnou rozvedla nechala mi 4 kočky a já se o ně nemám jak postarat protože nemám ani na chleba.

Děkuju za pozornost a až potkáte mou bejvalou manželku tak jí řekněte že mi dluží alimenty na kočky..

 


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024