Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban


Spageta

Hráč

2
7.3.2021 16:47

Chcel by som vediet z akeho dovodu som dostal ban za injuries?  

acaBeNendohzoR

Hráč

69
7.3.2021 16:50

Ale ale ale, takhle se žádá o unban? Ani se neobtěžuješ o to uvést kdo a kdy ti dal ban. Žádáš o vysvětlení nebo o unban? Pokud od nás něco chceš, měl by si jít trochu vstříc a rozepsat se.

Spageta

Hráč

2
7.3.2021 16:55

Snaď si to vieš pozrieť aj sam nie? 

16.40 Viktoria_White žiadam o vysvetlenie.. to že ho mam mi je jedno.. chcem vediet dovod.. to som už pisal

7.3.2021 18:29

Ahoj,

důvod banu máš hned vedle toho, kdo ti ban udělil. Ty jsi dostal ban za neRPení zranění. Nevím, kam svým vystupováním směřuješ - my se k hráčům chováme s respektem a stejné chování očekáváme od hráčů k nám. Věř mi, že slušné vystupování značně ulehčuje a urychluje řešení jakéhokoliv problému.

Zpět k tomu, kde je zakopaný pes - ban ti udělil @FLYER, jakmile bude moct, určitě ti odpoví a ban, který ti udělil, zdůvodní.

7.3.2021 18:37, naposledy upraveno 7.3.2021 18:38 uživatelem FLYER

Dobrá, takže.. Jednoduše, vzal jsem report kde mi hráč poslal video důkaz. Ve videu pronásleduješ kamion, pak do něj nabouráš(2x). No místo hraní injuries jsi kamion pak objel a jel pohodově dál.
Žádost o unban zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~40