Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Odvolání vůči rozsudku S-044


sandlerino

Hráč

39
14.3.2021 22:12, naposledy upraveno 14.3.2021 22:13 uživatelem sandlerino

Podatel: Joshua Blackburn

Věc: Odvolání vůči rozsudku S-044


Odůvodnění: 
Vážený soude,

Chci se odvolat vůči tomuto rozsudku, jelikož jsem tento ani žádný jiný vojenský prostor nefotil.

V den, kdy jsem byl zadržen, mi nebylo ani prokázáno protiprávní jednání, kterého jsem se ani nedopustil.

Nadále si stojím za svým, že jsem tento ani žádný jiný vojenský prostor nefotil a nadále si stojím za odvoláním vůči zatčení.


Záměr: Vymazání záznamu z trestního rejstříků a veřejnou omluvu.

Přílohy:

První odvolání vůči zatčení
Rozsudek

DrHell

Hráč

18
16.3.2021 08:41, naposledy upraveno 16.3.2021 08:41 uživatelem DrHell

Podatel: Joshua Blackburn

Věc: Odvolání vůči rozsudku S-044


Vážený pán Blackburn,

Váš podnet presúvam na spracovanie a triedenie. V blízkej budúcnosti sa dozviete verdikt Vrchního soudu San Andreas.

Ďakujem za pochopenie.


S pozdravom Merrick Mason, J.D.
Asistent soudce Vrchního soudu San Andreas

F3nixar

Hráč

22
22.3.2021 13:14

Vrchní soud San Andreas

______________________________________________________________________________________________________________

Vážený pane Blackburne,

Vašemu odvolání se soud rozhodl vyhovět. Soud rozhodl vašemu odvolání vyhovět. Soud vydá samostatné předvolání k soudnímu líčení vyplývající ze zákona č. 4/2020 vedeným soudcem JUDr. Horaciem Maxem Dirixem. 

______________________________________________________________________________________________________________

S pozdravem, 

JUDr. Horacio Max Dirix, soudce vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~27