Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ban


ToxicBong

Hráč

1
17.3.2021 11:09, naposledy upraveno 17.3.2021 11:11 uživatelem ToxicBong

mohl bych si prosím už zahrát at to tu aspon trochu odsejpá a pořidtě si lepší adminy banuju za blbosti až na moc moc dlouho 

 

               
               
               
               
               
               
               
               
               

Petriik1

Hráč

32
17.3.2021 11:14

Ahoj ban ti udělil @neznamy#27 budeš muset počkat na jeho rozhadnutí.

Tvou minulou žádost zamykám.

-- Petriik

17.3.2021 11:19

Vyjádřím se k tomu, že si mám pořídit lepší adminy, protože banují za blbosti a na moc dlouho.

V první řadě bych rád uvedl, že admini se nepořizují na Aliexpressu, ale že se nám do AT musí přihlásit, my jim schválit přihlášku a pak musí projít přes pohovor a na post admina se vypracovat.

No a teď k tomu banování za blbosti na moc dlouho. Ještě, že se můžeme na důvod banu podívat.

Jestli jsi si nevšiml, tak hraješ na RP serveru a máme tu nějaká pravidla. Nebanujeme za blbosti, ale za porušení těchto pravidel. 10 hodin je za tyto důvody naprosto adekvátní trest.

Mimochodem ban je od toho, aby sis uvědomil svůj prohřešek a neopakoval jej. Vzhledem k tomu, že trestem pohrdáš a stavíš se k němu jen jako "nechte mě hrát, zbytečně musím čekat," tak bych ti ten ban na místě Radima nezkracoval, ani nerušil. Jediná chválihodná věc na tvé přihlášce je slovo "prosím," jsem rád, že aspoň to tam máš.

Prostě věnuj těch 10 hodin něčemu jinému, mezitím si určitě stihneš mimo jiné i přečíst pravidla serveru a přemýšlet nad tím, co děláš a jak se vyjadřuješ.

18.3.2021 08:18
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~35

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024