Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Pan chce po me nejaky penize krade mi vozidla


neznamy#1178

Smazaný účet

6
24.3.2021 04:24

Podatel: Jméno Příjmení

Věc: Okradani špineni krdeš vozidla  vidirani 


Odůvodnění: pan mi krade vozidla vidira me že chce penize prej že ma i semnou smlovu prej sem ji i podepisvoal

moje jmeno je Taylor Komin  muj bratranec  Robin Komin si pujčil penize 

lichvaře který ten pan chce spatky po me ale ja s tim ne mam nic společneho dela mi ostudu po celem meste krade mi vozidla vyhrožue je mi sleduje me  poziva si na me kamaradi aby me prepadalí  na smlove neni muj podpis ale Robina  tak nevim co ja s tim mam společeho 

žadam aby pan mi dal odškodne ve vyši 500 000kc vratil vozidlo vozidlo ma 3-4m jeslí vozidlo ne bude vraceno nebo v pořadku čadam o nahradu presne o 4 500 000kc 

 


Záměr: San Adreas

 Přílohy: Nepovinné pole. Můžete například předem předložit důkazy.

https://leosight.cz/logs/fTeplWDRM8

DrHell

Hráč

18
24.3.2021 08:31, naposledy upraveno 24.3.2021 08:32 uživatelem DrHell

Podatel: Jméno Příjmení Taylor Komin (?)

Věc: Okradani špineni krdeš vozidla  vidirani (?)


Vážený pán Komin,

Váš podnet týmto zamietam z dôvodu nejasnosti daného prípadu. Dodaný dôkazový materiál je nepoužiteľný, gramatická a slovosledná časť je nečitateľná.  Ak sa jednal o obchodný podvod, vyhľadajte Políciu San Andreas a podajte trestné oznámenie. Ak trváte na svojom podnete, podajte nový v danej sekcií o 48h. Ak máte chorobu tzv. "dys" (dysgrafia, dyslexia...atď.) kontaktuje nejakého priateľa ktorý to spíše za vás v novom podnete.

Ďakujem za pochopenie.


S pozdravom MUDr. Merrick Mason, J.D.
Soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~72

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024