Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[S-083] Rozsudok vo veci "Žiadosť o zmazanie záznamov trestného registra"


DrHell

Hráč

18
25.3.2021 19:36, naposledy upraveno 25.3.2021 19:49 uživatelem DrHell

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

VRCHNÍ SOUD SAN ANDREAS

Vrchní soud San Andreas


Rozsudok

k správnemu konaniu vo veci:

Podateľ:
Drake Davis

Vo veci:
Žiadosť o zmazanie záznamov trestného registra

Odôvodnenie pána Davisa:

Ked som prišiel do mesta robil som vela nelegálnych činností. Teraz ma to však všetko mrzí a žiadam o zrušenie kedže už dlhšiu dobu nevykonavam žiadne protiprávne úkony a už ani nikdy nebudem. Zmenil som sa mam vlastny bazar a som zastupca riaditela v dvoch firmách prave preto žiadam o zmazanie trestov pomože mi to pohnuť sa dalej v živote.Ku všetkému sa priznávam a lutujem svojich skutkov.


 

Dňa 25.3. 2021 bol vydaný nasledujúci rozsudok v zrýchlenom súdnom procese:

Súd si vyžiadal výpis z registra trestov spomínaného pána Davisa, z dôvodu jeho obsahu a faktom, že "Neuposlúchnutie VČ" mu bolo do registra vypísané len nedávno, presnejšie 18.03.2021, súd toto poňal ako vec tak čerstvú, a tak zamieta podnet pána Davisa.

Súd odporúča pánovi Davisovi, aby si podal nový podmet cirka za 20 dní, súd však nemôže pánovi Davisovi vziať jeho právo na vznesenie odvolanie.

Voči rozsudku možno zniesť odvolanie do troch dní od jeho doručenia. A to podaním nového podnetu na "Soud 2.0" s odvolaním voči rozsudku číslo S-083.

 


Vydal a spracoval,

MUDr. Merrick Mason, J.D.
Soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~13

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo