Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o vyčištění rejstříku.


Cepicka

Hráč

28
27.3.2021 20:51

Podatel: Jacob Jackson

Věc: Žádost o vyčištění trestního rejstříku


Odůvodnění: Zdravím, jednoho krásného večera jsem já a můj bratr byl u autonehody kde bylo spousta policistů. Z bratrem jsme se nějak hádali už ani nevím proč, trochu jsme se strkali nic vážného ani jsem mu nějak neublížil. Tato věc nás oba dostala do věci kterou jsme nechtěly a to že se nám to připsalo do trestného rejstříku. A mě to velice omezuje v mém životě jelikož jsme se chtěl přidat do sboru PSA a kvůli mému rejstříku nemohu. Další je věc kterou bohužel nechápu a to že jsem někdy ujížděl PSA což mi nějak nejde do hlavy, já jakož to slušný občas San Andreas nikdy nedělal nějaké nelegální činnosti. Prosím o pročistění mého trestného rejstříku. Hlavně kvůli tomu že se chci přidat do sboru PSA a kvůli tomu že chci nadále být slušný občas LS. taky bych chtěl nějaké vyjádření k tomu ujíždění protože vážně netuším kde a kdy se to stalo. Díky

Jacob Jackson

DrHell

Hráč

18
31.3.2021 18:02

Podatel: Jacob Jackson

Věc: Žádost o vyčištění trestního rejstříku


Vážený pán Jackson,

rozsudok bol vzdaný ku dňu 31.03.2021.

Ďakujem za pochopenie


S pozdravom MUDr. Merrick Mason, J.D.
Soudce vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~19