Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban

1 2



neznamy#3810

Smazaný účet

4
30.3.2021 09:37, naposledy upraveno 30.3.2021 09:40 uživatelem neznamy#3810

Dobrý den mám perma ban za podvod. Chci se k tomu aspoň vyjádřit .

Myslím si že když si potřebuju na každou blbost si podávat report tak to je naprostá blbost IRL snad taky si podáváte report když jdete ukrást aute nebo někoho podělat asi těžko. Dobře kdyby bylo aspoň pravidlo že se má natáčet video který nemám ale vážně dostanu perma ban za to že si nepodám report to nepochopím. Pochopil bych kdybych dostal za tohle ban na několik dní protože jsem někoho podělal o milion a neměl jsem video ani report. 

Dal jsem do hry taky nějáké peníze a ne zrovna málo a pokud si teda už v životě nemůžu zahrát hru do které jsem dal peníze tak je to úplná blbost. To je asi všechno co jsem chtěl říct jestli.

Jo a ještě když třeba na serveru není žádný admin tak co potom ?

Nebo když čekám na report týden a každýmu to je úplně jedno.

Alkanicborec

Hráč

8
30.3.2021 11:17

Jelikož si 3 lidem pokazil rp na 1měsíc a udělal si obchodní podvod, když si nám prodal frakci za 3mg a pak "omylem" vyhodíš z frakce jako ředitel 2 majitele = úplný kokotismus. Ani nemluvím o tom, jak si dělal, že o ničem nevíš a pak to začneš svádět na jiného majitele komu si tu frakci prodal po nás = debilismus. Ještě tu zmíním jednu věc, jak si chtěl za ooc informace 500k herní měny = mixing. A celkově to tvoje rp stojí za velký hovno, když do nás narveš v 100km/h driftem a skipneš tu akci jakoby by si byl admin(můžu dodat logy). Pravidla zní jasně, neznalost pravidel se neomlouvá.

30.3.2021 11:49
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
30.3.2021 11:50
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
30.3.2021 11:55
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Alkanicborec

Hráč

8
30.3.2021 12:17, naposledy upraveno 30.3.2021 12:19 uživatelem Alkanicborec

Tady máš logy ;)

Tady máš ten mixing. Pro jistotu je celý, aby nikdo nemohl říct, že je to vystřihnuté z kontextu.

Skipnutí rp akce

30.3.2021 19:06
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zeintar

Hráč

49
30.3.2021 23:00

Jen bych chtěl dodat k Lexikonovi - 

"Ahoj ondrakuba, jen takovej menší dodatek - to pravidlo je tu z důvodu, aby si hráči nedělali z RP serveru freeroam server. Kdyby bylo takzvaně vše povolené (tím chci říct že můžeš každého jen tak okrádat, zabíjet atd) tak to tu bude za chvíli vypadat jak v GTA Online 🤷‍♂️ Vem si jak dlouho někomu trvá vydělat milion, pak přijde náhodný hráč v kukle a sebere mu to jen tak.. Dosti nepříjemné a proto je tu tohle pravidlo, které tyhle akce sice nevymaže, ale omezí. Toť celý můj názor k tvé druhé větě. "

 

Pravidlo zde není pro omezení okrádání, ale pro to, aby se dohlédlo, zda-li se okrádá dostatečně kvalitně, když už k nějakému takovému okrádání dojde. Proto si stačí napsat report (F2) a admin ti na to dohlídne, abys vše správně zaRPil, s důvodem a tak podobně. 

Alkanicborec

Hráč

8
30.3.2021 23:24, naposledy upraveno 30.3.2021 23:33 uživatelem Alkanicborec

Jelikož na skimu nemám postavu jménem Barney Simpson, ale tato postava je mého kamaráda. Já k tomu nic nestihl napsat, protože si dřív odjel než jsem to stihl.

Edit: Pokud si to klidně chtěl rpit, tak proč si napsal skip??? To, ale ok přišlo na jeho reakci, když řekl, že skipovat může admin. A nebylo to předtím,co ty si to napsal, takže tady máme další neznalost pravidel. Pokud se chceš naučit rpit je na to dobrý video od Rataje. Jinak tady těmi neznalosti pravidel ničíš ostatním lidem rp a celkový dojem z hry. Tímto se s tebou loučím a doufám, že už nebudu mít čest s tebou muset rpit. 

31.3.2021 22:17
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~62

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
FerryCZ

38Kč včera v 16:20

AsiLucker

200Kč včera v 11:29

Shawftty

87Kč včera v 04:21

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024