Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o navrácení vozidla Hummer H2


shejzyn

Hráč

22
1.4.2021 15:09, naposledy upraveno 4.4.2021 16:17 uživatelem shejzyn

Podatel: Travis Harver

Věc: Žádost o navrácení vozidla Hummer H2 z Garáže v Las Venturas


Odůvodnění: Vážený soude, chtěl bych odůvodnit jednu situaci která se před nedávnem stala. Jednoho krásného dne jsem si řekl že si zajdu projet Hummer který mi jen sloužil jako auto na camping nebo na cestování. Dojel jsem ke garáži která ovšem nebyla moje ale kamaráda kterému jsem dal taky něco na ni abych tam mohl parkovat, jenže jsem dojel a zjistil sem že garáž je exekučně zabavena. Poté mi došlo že kamarád neplatil exekuce i navíc byl asi 5 dní mimo město. Jelikož jste si asi spletli moje vozidlo s jeho vozovým parkem.  Děkuji, za přečtení a rozhodnutí o mém navrácení.

   


Záměr: Navrácení mého vozidla značky Hummer H2

Přílohy: Jako důkazy mohu předložit, že vlastním klíčky a mohu Hummer i registrovat poté zjistíte že vozidlo je psáno na mě.

Rezekvitek

Hráč

8
3.4.2021 20:10, naposledy upraveno 9.4.2021 11:09 uživatelem Rezekvitek

Podatel: Travis Harver

Věc: Žádost o navrácení vozidla Hummer H2


Vážený pane Harver,

nepodařilo se nám prokázat Vaše vlastnictví zmíněného vozu. Žádáme o dodání důkazů o vlastnictví vozidla.

Děkuji za pochopení.


S pozdravem Mgr. Benjamin Harvey
Asistent Soudce Vrchního soudu San Andreas

shejzyn

Hráč

22
6.4.2021 18:38

Podatel: Travis Harver

Věc: Žádost o navrácení vozidla Hummer H2

 

Jako důkazy mohu předložit Klíčky či auto zaregistrovat a poznáte že sem opravdu vlastníkem.

Děkuji za vyslechnutí.

 

Rezekvitek

Hráč

8
9.4.2021 11:09

Vážený pane Harver,

připravte si jakékoliv doklady, které od vozidla máte. Také Vás chci požádat o telefonní číslo. Zkontaktuji Vás, a pokusíme se to co nejrychleji vyřešit.

Děkuji za pochopení.


S pozdravem Mgr. Benjamin Harvey
Asistent Soudce Vrchního soudu San Andreas

shejzyn

Hráč

22
9.4.2021 12:10

Podatel: Travis Harver

Věc: Žádost o navrácení vozidla Hummer H2

 

Dobrý den, všechny doklady ohledně mého vozidla mám připravené. Moje telefonní číslo je 738 391.

Děkuji, Travis Harver.


Powered by LeoSight IFS
LT~53