Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Sťažnosť] Neznámy hráč a Jaucuko

1 2



Lofanek

Hráč

32
1.4.2021 19:04

Čus,

v tomto topicu by som si rád podal sťažnosť na dvoch ľudí. Prvého meno bohužiaľ nepoznám a druhého meno bohužiaľ poznám.

a) Neznámy

Jednoducho a v krátkosti som bol včera NonRP vyhodený z frakcie HZS (bol som na pomerne vysokej pozícií, takže to nie je len tak). Prečo si nedám report v hre ale riešim to tu? Zistíte v sťažnosti b).

b) Jaucuko

Napojil som sa, podal som si report týkajúci sa sťažnosti a). Report mi bol doteraz v rekordnom čase zamietnutý a nasledoval dohad medzi mnou a Jaucukom cez PMká, ktoré mi potom začal ignorovať. Myslím že netreba viac textu.. posúďte sami.

Za tým čo som napísal si stojím a myslím si, že postup Jaucuka nebol správny. Rozumní ľudia prídu vždy aspoň na dohodu, pričom ignorácia z jeho strany nebola úplne na mieste.

Ressetth

Hráč

14
1.4.2021 19:09

Ahoj, byl si vyhozen na můj rozkaz. Byl ti zaslán smail (jelikož si nebyl k zastihnutí ve hře). Každopádně se vloudila chybička a smail byl poslán na jinou adresu, to už si řeš ICly. 

Jaucuko

Hráč

11
1.4.2021 19:10

Znovu píšu, email ti dorazit měl. To že on zadal špatnou adresu, si řeš ICly.

 

Lofanek

Hráč

32
1.4.2021 19:19, naposledy upraveno 1.4.2021 19:30 uživatelem Lofanek

Jasně, prvý report som si podával 1.4. 2021 18:09:27, pričom email ktorého screen si poskytol bol odoslaný 1.4. 2021 18:23:44. (pričom druhý report po relogu som podával 18:20:19, pričom za 3 minútky sa to dá krásne napísať)

Chápu, chápu.

Zdenek

Hráč

21
1.4.2021 19:20

Nezlob se na mě, ale že neumí číst a opsat správně jméno a příjmení je jeho boj. Napsal to blbě, IC nebyl obeznámen smailem ( což je jediná možnost, jak danou osobu vyhodit bez interpretace obou dvou ). Pokud je pravda, že měl napsanou dovolenou, což věřím Lofanovi, že měl tak to je docela podpásovka a kord, když byl na vyšší pozici. Fér by bylo vrátit Lofana zpět do frakce přičemž nahodit mu zpět hodnost a ať si to pan omyl zaRPí jak má. 

S láskou, Zdeněk

Helter

Hráč

15
1.4.2021 19:59, naposledy upraveno 1.4.2021 19:59 uživatelem Helter

Keď ten pôvodný email je tento:

Tak si môžte všimnúť, že čas je 18:23:44. Pokiaľ je to tak, ako hovorí @Lofanek , že prvý report podal o 18:09 a druhý o 18:20, tak to je krásny čas na to, aby to niekto stihol napísať. Niečo mi tu smrdí. :thinking:

Jaucuko

Hráč

11
1.4.2021 20:28

Domluvím se s tím co tě vyhodil jak to bude dál, pak tuto zprávu editnu.

Lofanek

Hráč

32
1.4.2021 20:54

Nerozumiem tomuto postupu. Na čom sa chcete dohodnúť? To je jedna z vašich ďalších protekcií alebo sa snažíte zahovoriť skutočnosť, že naozaj došlo k porušeniu pravidiel?

Holub

Hráč

46
1.4.2021 21:01, naposledy upraveno 1.4.2021 21:11 uživatelem Holub

@Lofanek Řešil bych to být tebou IC. Sice bych víc než rád viděl porušení pravidla číslo nula a následný trest dotyčné osobě, ale IC trest je podle mě lepší cesta než OOC trest. Tím tuplem u mixujícího jedince. 

Navíc abych to vysvětlil - Lofánek je jeden z posledních lidí, kteří byli u Hasičů v době příjemné vlády a období ze strany Crazyho, kde se každý výjezd skutečně zaznamenával. Celé tohle je podle mě Ressetthova snaha o to zbavit se mu OOC nepříjemných lidí (a že jeho OOC řešení různých věcí není první, ani poslední, dokazuje kupříkladu jeho IC vztah domluvený s jiným člověkem přes Discord), přičemž tohle je jen prázdná zámiňka. Že to nedává smysl? Stačí se podívat na to jak dopadlo x lidí, kteří stáli na straně Crazyho - každý z nich zmizel z hasičů, popřípadě přišel o své postavení ve prospěch někoho z Ressetthových kamarádíčků (zdravím Zchovankya), popřípadě lidí, co se mu tam hodili lépe, opět z OOC důvodů.

@Jaucuko Bez urážky, ale větší blbost jsem z úst člena AT neviděl. Nechal bych tuhle věc řešit IC, pač je to jeho IC chyba, které se dopustil. Nebo se tady z Ressettha stává druhý Lexikonn? Celková transparentnost v rámci řešení problémů je až podezřelá, pač většinou se věci řeší zde na fóru v rámci dané stížnosti včetně verdiktu. Výjimkou byly pouze lahodné kauzy jako Lexikonnova R8 (která měla unique handling i když ho mít neměla) či snahy o zahlazení sraček ala Ressetth a jak se mu podařilo nacpat do Lamborghini brokovnici (report, který visel v reportech na čísle jedna přes hodinu).

Jaucuko

Hráč

11
1.4.2021 21:22

@Holub
Celou dobu píšu, ať to řeší IC, Lofan chce abych to řešil OOC, přečti si to ještě jednou a pořádně.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~215