Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Sťažnosť] Neznámy hráč a Jaucuko

1 2



Lofanek

Hráč

32
2.4.2021 00:16, naposledy upraveno 2.4.2021 00:21 uživatelem Lofanek

No nič, týmto sťahujem sťažnosť a po dlhom premýšľaní som sa rozhodol, že danú situáciu nebudem riešiť ani IC ani OOC. Prečo? Jednoducho. Stráta času.

OOC je to nevyriešiteľné vzhľadom na veľmi výraznú protekciu medzi členmi AT a HT, povedzme si úprimne, sťažnosť by sa vyriešila uzamknutím topicu presne v ten deň, kedy skončí skimo a prebehne čistka fóra (rovnako ako žiadosti o uban, kde ban vyprší skôr, ako sa niekto vôbec opováži otvoriť ten topic alebo doslova staré známe topicy typu Crazy a Helter).

Nepáči sa mi prístup pár ľudí z AT, ktorí sa rovnako v tejto sťažnosti zachovali ako (cenzúra kvôli pravidlu 6.). Aký je môj pohľad na túto vec? V čase podania reportu jednoducho Jaucuko kontaktoval Resettha a ten pohotovo napísal mail na správnu adresu, pričom si myslel že sme už naozaj zaostalí tupci a skočíme im na túto praktiku. Veľmi dobre som preskúmal logy a časové intervaly proste sedia. (neexistuje, že by sa v Resetthovej hlave po dni vyhadzovu zrodila myšlienka typu "Tvl, napísal som ten mail na dobrú adresu?") A nesnažte sa ma (nás) presvedčiť, že nie.

Áno, súdim adminov pričom som bol sám vyhodený z AT (veľmi rád sa s vami podelím za akých okolností), ale jednoducho len zdieľam názor mňa a pár desiatok ďalších ľudí, pretože nebude náhoda, že máme viacerí zlé skúsenosti s rovnakými ľuďmi.

IC to nebudem riešiť pretože odmietam byť vo frakcií kde velí človek, ktorý je nedotknuteľný.

Som rád, že sa mi zase dokázalo poukázať na to, že ľudia, ktorí sú spojení akokoľvek s pár ľuďmi z AT nebudú nikdy riešení, či dokonca potrestaní za ich pochybenie. Myslel som že Remington a.k.a. Glock s pažbou je strop, ale mýlil som sa.

Pozdravujem všetkých, ktorí sa odvážili vyjadriť svoj názor a tých, ktorí nepoužívali stupidné reakcie.

Vy ostatní sa zamyslite.

Sensei

Hráč

27
2.4.2021 13:44

Výborne ujo lofan. Po prečítaní celej debaty sa iba smejem. :D Nechcem na nikoho útočiť ale isto bude trochu pravdy na tej protekcií v A-týme. Jaucuko pochybyl, hotovo, treba si priznať chybu. Ale tiež tá jeho ochota nie je nič moc... Rád by som dodal (pre všetkých v A-týme a H-týme, ktorý nemajú na starosť nejaké dôležité veci s riadením serveru), že išli ste do AT a HT kvôli tomu aby ste pomáhali, nie aby ste mohli machrovať že ste niečo viac ako obyčajný hráč. Keď sa vám to nechce robiť, nerobte to, prečo ste sa prihlasovali do takej funckie. Samozrejme chápem, že reportov je veľa, po väčšine stupidných, ale neznamená to, že hodíte všetkých do jedného vreca a hotovo, proste to nevybavím, alebo odignorujem. Vždy somsa snažil jednať s úctou a rešpektou k adminom, nech nevybavujú môj report s nechuťou a podráždenosťou, predsa len aj oni chcú RPiť, no ako som zmienil, ste tu na to na čo tu ste a je to vaša práca, ak sa vám to enchce robiť, dovidenia. Keď si zoberiete tu situáciu, IRL nemáte žiadne F3 kde vydíte, že ste v robote a či nie. Proste prídete do práce,a môžete sa čudovať na tri dediny, že prečo tu už nepracujete. Zo strany lofana, ja bych na tvojom mieste pokračoval, v práci (bohužial nešlo by ti otvárať /gate a odomykať vozidla->ale to by ťa už doviedlo k sťažnosti IC, že čo sa vlastne stalo) a IC cestou by si došiel na to, že MAIL vlastne neprišiel, čo jest zas IC cesta a neschopnosť dotyčného ale teda pokiaľ fakt neposlal ten MAIL a jaucuko to zmixoval, to je celkom vážne porušenie pravidla na členov HT a AT, mňa vyhodili za odpojenie z RP, pričom to bol missclick a pripojil som sa s5 hneď ako to bolo možné (na môj zemiak (PC)) a nikto mi nič také netoleroval, nestojím na strane ani jedného, no chcem aby sa to spravodlivo vyriešilo. +Stými sťažnosťami na fórku a banmi, ktoré skôr vypršia ako to niekto otvorí je pravda, chcelo by to nejako poriešiť aby na to neboli iba 5ti admini... Za mňa všetko :D ak som v niečom povedal blbosť opravte ma.

romus123

Hráč

11
2.4.2021 14:07

Nechcem na nikoho útočiť ale isto bude trochu pravdy na tej protekcií v A-týme.

 

- Konečně někdo kdo se nebál to říct prostě na rovinu tak jak to je :)

2.4.2021 15:33

S Jaucukem proberu jeho jednání s hráči, jinak v pravidlech nemáme nijak podchycené "non-RP vyhození z frakce," či čím se tu uháníte. Neznámý se tedy nedopustil žádného porušení pravidel a mělo by se to řešit IC cestou. Nejzávažnější věc, které se Jaucuko dopustil je fakt, že nahrává na fórum obrázky přes ctrlv.cz 🤦‍♂️

Zamykám.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~70