Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

LETADLO TAŽENÉ ODTAHOVKOU S HÁKEM


KrysCZ

Hráč

30
1.4.2021 20:34

Dnes (01.04.2021) ve 20:30 osoba se skrytým ID J2 táhla za odtahovkou letadlo..

Nezdá se mi to, jako běžná RP přeprava letadla.. Dokonce bych se vsadil, že to jel odtáhnout na

odtahové parkoviště..

Odtahová služba má ve zvyku odtahovat vozidla, které není možné s touto odtahovkou odtáhnout..

ToxicCZ

Hráč

7
1.4.2021 20:41, naposledy upraveno 1.4.2021 20:48 uživatelem ToxicCZ

Dobrý večer, chtěl bych se nyní obhájit v tom že jsem odtahoval letadlo, jakoby když zaerpím že jsem to zahákl za křídla, tak si myslím že se to dá když lidé odtahují i kamion který má 5-11 tun (cca) odtáhl jsem to z důvodu že to letadlo stálo v silnici ve slepé zoně protože letadlo umíštěno tak že bylo v zatáčce, když se vjíždělo do té zatáčky tak tam nebylo hned vidět a lidé museli kvůli tomu to objíždět celkem non-rp driving, spíše bych řešil trochu to že nějákej idiot s prominutím to letadlo umístil do té vozovky. Alespoň jsem jel 40 a né 140 jako lidé co odtahovali kamion, pokud letadlo když se odtáhne je porušení pravidel tak co ten kaimon, pardon že stále dávám ten tahač ale k ničemu jinému se to nedá přirovnat. Ve výsledku jsem hold čůrák ale nemyslím si že je to zas na ban.

Edit: Ano letadlo jsem skutečně umístil tam, protože jsem neměl náladu realně kdyby měli kolem letiště plot tak by se to nemuselo dít protože pravděpodobně to tam bylo dotlačeno, a já to btw nezabavil protože nejsme v G 66.

DrHell

Hráč

18
1.4.2021 20:45, naposledy upraveno 1.4.2021 20:46 uživatelem DrHell

Len dodávam a podložím pravdu pána Krysa, že lietadlo sa dostalo na odťahové parkovisko.

fotka by: Scor

KrysCZ

Hráč

30
1.4.2021 20:52

Abych doplnil to oč mi vlastně šlo.. 

Když si řekneme, že je možné to odtáhnout, dobrá..

Ale nemyslím si, že je reálně ho dát na odtahové parkoviště..

Jaucuko

Hráč

11
1.4.2021 20:59

Hráč bude potrestaný.


Powered by LeoSight IFS
LT~80