Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Majitel frakce by si mohl sám přepsat vozidla na frakci


romus123

Hráč

11
2.4.2021 10:32, naposledy upraveno 2.4.2021 10:44 uživatelem romus123

Kde přesně začít, mno

https://leosight.cz/forum/topic/4433

?

ne pokračujem, ani po přispevku na forum, stejně vozidla nemám přepsané.

A proč ? Admin team nestíhá , reportů je milion.

To je fuk.

 

Jde mi o to jestli by se nemohla udělat změna a hráči jako majitelé frakcí si mohli prepisovatvozidla na frakci ,JEN SVÉ vozidla. (nikdo by nemohl prepisovat vozidla jinym hracum a pokud by chtěl někdo jiny dat auto do frakce, prostě by ho prepsal rp na majitele frakce a ten do frakce.

Jde o to, že by se ubralo spousty reportů přece jenom mame asi už 130frakcí na serveru a pomalu jedna denně koupi vozidlo.

Například v autoškole u npc tlačítko (přepsání vozidla na firmu, vyberte vozidlo.)

 

 

 

 

PS: ja jdu psat asi ticket o prepsani vozidel protože už jsem marnej a potřebuju je dát ze sve postavy pryč :(

 

 

Sensei

Hráč

27
2.4.2021 11:20, naposledy upraveno 2.4.2021 11:21 uživatelem Sensei

Nie, pretože ptoom by si tam majitelia frakcií dávali úplne všetko a neplatili by povinné ručenie. Tak to si podáš report a adminovi to tráv minutku ani to nie kým to prepíše... Ale na opačnú stranu som minimálne za to aby majitelia frakcií mohli aspoň-> prefarbovať vozidlá (to by mohli aj správcovia vozidiel) alebo odpisovať vozidlá z frakcie. (Hej? Chceš niečo predať, tak si to odpíšeš, si majiteľ a hotovo ale prepis na frakciu to nie)... Ďalej viď toto.

romus123

Hráč

11
2.4.2021 11:34

A proto jsem čekal na přepiš 7 dní? když to trvá minutku ? proto adminy budem otravovat každý den stejným reported i přesto , že by to šlo udělat takhle? Vozidla si prefarbit mozes.

Sensei

Hráč

27
2.4.2021 12:00

Nie, frakčne vozidla nejdu prefarbiť

2.4.2021 12:35

Již se to tu dříve na fóru řešilo, vzhledem k možnostem zneužití to určitě nebude možné samovolně u hráčů. Zrovna na tohle si prostě bude vždy potřeba podat report. Situaci s reporty řešíme a budeme usilovat o snížení odezvy u reportů tohoto typu.

Zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~77

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024