Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[S-096] Rozsudok vo veci " Žádost o vyčištění trestního rejstříku"


DrHell

Hráč

18
3.4.2021 13:28, naposledy upraveno 3.4.2021 13:28 uživatelem DrHell

VRCHNÍ SOUD SAN ANDREAS

Vrchní soud San Andreas


Rozsudok

k správnemu konaniu vo veci:

Podateľ:
Lea Neskova

Vo veci:
Žádost o vyčištění trestního rejstříku

Odôvodnenie paní Neskovej: (úryvok)

Jednoho dne jsem si jezdila v klidu kamiony, ale na to u mě zabrzdili 2 plné auta, ve kterých byli muži v maskách, a poté vystoupili s těžkýma zbraněmi. Byla jsem okraden a silně zraněna. Řekla jsem si, jednou se to stát může, ale aby se to stávalo víckrát, to ne. Mám záznam v rejstříku okrádání, ale zase jsem byla uvězněna bez důkazů, prostě bez jakéhokoli důkazu, nic jsem neudělala, ale šla jsem do vězení. To je z mého rejstříku vše, doufám, že jsem všechno vysvětlila, tak jak jsem měla. Všeho toho lituju.


 

Dňa 03.04. 2021 bol vydaný nasledujúci rozsudok v zrýchlenom súdnom procese:

Súd si vyžiadal výpis z registra trestov spomínaného paní Neskovej, z dôvodu jeho obsahu a faktom, že paní Neskova porušila zákon ako je:

a) Obecné ohrožení (§39 zk. 14/2020)
b) Nedovolené ozbrojení (§1 zk. 6/2020)
c) Ublížení na zdraví (§9 zk. 14/2020)
d) Přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu (§43 zk. 14/2020)
e) Nebezpečné pronásledování (§24 zk. 14/2020)

súd toto uznal za neadekvátne, a považuje paní Neskovú ako recidivistku. Súd týmto zamieta podnet paní Neskovej.

Súd odporúča paní Neskovej, aby si podala nový podnet, až za 20 až 50 dní od jeho podania. Ak do určeného termínu nebude pridaný žiadny nový trest alebo priestupok, súd umožní zmazanie trestného registru paní Neskovej. A však súd neumožňuje paní Neskovej vziať jej právo na vznesenie odvolanie.

Voči rozsudku možno zniesť odvolanie do troch dní od jeho doručenia. A to podaním nového podmetu na "Soud 2.0" s odvolaním voči rozsudku číslo S-096.

((Rozsudok bol zaslaný listom @Adameeq))


Vydal a spracoval,

MUDr. Merrick Mason, J.D.
Soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~17

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024