Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na NON RP Acting několika skleníkářů.

1 2 3izerman

Hráč

8
4.4.2021 15:41

Vážený přátelé, myslíte si že je normální, aby někdo měl ve skleníku televizor, notebook a gauč?

Několik fotek z Discordu sekce Screeny.

Tady tahle "sranda" už zavání NON RP Actingem a porušení zdravého rozumu.

Ptám se Vás připadá Vám to všem v pořádku ? Dát si televizor do skleníku a pouštět si tam filmy jako v baráku ? Ve skleníku na to opravdu nejsou správné podmínky. Je tam hlavně veliká vlhkost, která by si s tou televizí a další elektronikou hodně pohrála. Mimochodem odkud máte navedenou elektřinu ? Dále.. co ten gauč ? Ten gauč za týden můžete vynést z toho skleníku a vyhodit do kontejneru ve sběrným dvoře, protože bude uplně ztrouchnivělí. Televize půjde do kontejneru hned první den i s další elektronikou a gauč ten toho snese víc, ale půjde taky. 

Vážený Administrátoři. Jaký na to máte názor? Připadá Vám to úplně v pořádku ? Tohle by se mělo určitě řešit. Mimochodem na jedné z těch fotek z Discordu je myslím i jeden člen A-Týmu, kterýmu to asi příjde úplně normální tohle vše. ( Pokud se pletu a na té fotce ta ženská s kloboukem Administrátor není tak se omlouvám. ) 

Navrhuji, aby všem těmto hráčům bylo ze skleníku veškeré toto elektronické vybavení odebráno za účelem (IC zničení podmínek ve skleníku.) televizi za den gauče za 3 dny+ Děkuji.

Jestliže se toto nebude nijak řešit, pak už si klidně mohou hráči bourat do lamp a neRPit si Injuries. Jelikož občas když do té lampy nabouráte a nebudete z toho na modelu auta mít ani škrábaneček dá se to přirovnat i k tomuto. Jak? No přece takhle televize a další elektronika notebook a takoví to je samozřejmě uplně 100% funkční v tom skleníku, i když už by to dávno nefungovalo. Úplně nedotčené, tak v tom případě když při nárazu vozidlo je taky nedotčené na modelu tak se asi injuries RPit nemusí. :) Někdo si může říct že k čemu to přirovnávám že je blbost, ale zkuste se nad tím trošku zamyslet lidi. Co bude příště? Dáte si do skleníku stůl s počítačem a budete tam mastit hry ? Zatím co budete dejchat nepříjemenej teplej vzduch a s Vaším zařízením si bude vlhkost krásně hrát ? A ještě k tomu díky teplu co je ve skleníku by se Vám ty veškeré věci přehřáli.

To je vše, a zkuste se přátelé trošku zamyslet nad tím co děláte v těch skleníkách. :) 

 


4.4.2021 15:48, odstraněno 4.4.2021 16:14 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

premysl

Hráč

2
4.4.2021 15:51, naposledy upraveno 4.4.2021 15:53 uživatelem premysl

ja si myslim ze nejaky lidi nedokazou vydelat takove miliony na baraky a garaze takze kdyz si tam takhle chtěj čilovat .D tak je tam proste nech :D

edit: @izerman toje sice true ale všechny hotely jsou zabrany :(

izerman

Hráč

8
4.4.2021 15:52, naposledy upraveno 4.4.2021 15:52 uživatelem izerman

@premysl ten skleník stojí 350 000kč na to si mohou koupit hotel a bude jim brát okolo 500kč z výplat...

Zdendas

Hráč

5
4.4.2021 15:53, naposledy upraveno 4.4.2021 16:15 uživatelem Zdendas

Já si myslím, že by se měli lidi zamyslet nad sebou co dělají za hlouposti... Počkej az začne tancování se zbraněma ve středu vesniček.. i přes všecky updaty, nedělejte si z toho SA-MP Frearom, jste stále v RP světě.

PS: A HAHA ti sem dá jen NON-RP frájírek, který porušuje zdravý rozum.

Prostě je tam nech aaaaaha, zaprvé, gauč by ti zhnil do několika dnů a televize pápá během pár hodin to zaprvé a odkud kurník berou elektřinu???!

Edit: Frearomeři z reklam no.. co neumí RP a větší ubohost je, když to dělá AT, "hovádka".

4.4.2021 18:05, odstraněno 4.4.2021 18:05 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zdenek

Hráč

14
4.4.2021 18:22

Názor jde myslím si vyjádřit i slušnou formou, ale chápu, někdo to třeba neumí. Nevidím, proč by to mělo být OK. Ten, kdo má klasický skleník tak ví, že ve skleníku je takzvaně na padnutí, je tam takový vlhký vzduch a je teda pravdou, že sem v životě neviděl ve skleníku výbavu jako v obýváku. Pokud někdo dokáže udělat elektriku ve skleníku, tak mu gratuluji a taky by mě zajímalo, kam tu telku zapojil. Třeba RPí nějaký agregát kam zapojili televizi či něco podobného, ale i kdyby, furt je to skleník. Stížnost je podle mě oprávněná a měla by být konzultována 

4.4.2021 19:11

Že vás to baví.. Noa co tak si tam dali telku a gauč..Překáží to snad někomu nebo vyrušuje to snad někoho od hraní? Ne..

Radši si zameťte před svím práhem a pak zametejte cizí..

Meki09

Hráč

7
4.4.2021 19:29

Lidi ale berte to jako IRL.... taky by jste si v realnem životě dali televizi a gauč do skleniku? přemyšlejte,tohle je roleplay ne žadny SAMP kde si mužeš dělat co chceš a RP ma nějaky pravidla ne?

Soudruh

Hráč

8
4.4.2021 19:38, naposledy upraveno 4.4.2021 20:16 uživatelem Soudruh

LordFarkvad - Nemám problém po vážný nehodě nechat auto ve skladu a postupně si erpit opravy. Pokud je to hodně brutální, tak to tam můžu stát klidně měsíc. Viz muj caprice wagon na ryby, po těžký nehodě neviděl světlo světa hádám 2 měsíce.

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~176

Přihlášení
Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo