Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zlepšit aktivitu A-Team


Denis

Hráč

16
5.4.2021 23:20

Čauko už mě to začíná celkem štvát jak GA+  je většinou mimo duty chtělo by to zlepšit tu aktivitu, to i GM, na vyřešení reportu se čeká strašně dlouho i klidne půl dne  

6.4.2021 00:53

Zdravím, dovolte mi se vyjádřit. Doufám, že tímto nějak neporuším pravidla.

Členové ATečka nejsou roboti.. jsou to lidé jako my. Mají svoje IRL životy a ve hře IC životy. Nemůžou jen tak leavnout RP akci...Ty jakožto hráč, bys to měl respektovat a být rád, že tady aspoň někdo v AT je. Stačí být trpělivý a dočkáš se odpovědi. No a pokud chceš vylepšit AT, tak si podej přihlášku na Helpera. 

AT si zaslouží pochvalu, že se snaží vše stíhat.. holt občas to nejde, protože těch reportů, musí mít denně hodně.

izerman

Hráč

15
6.4.2021 01:11

Celý problem je v tomto: Málo členů A-Týmu a málo Supportů. Ale je pravda že mi mohli být víc v duty je na serveru 120 lidí a 2 admini off duty 2 supporti off duty nebo jeden duty a 10 reportů v řadě stejně nevezme ten jeden co je v duty. Mělo by se přidat do A-Týmu a pár supportů. Každý na report čeká hodinu+ Ano ano i admin musí mít IC ano, ale kvůli tomu by mělo být více administrátoru a supportů, protože jich je pár všichni jsou off duty a pak je v řadě 10 reportů a nakonec to dopadne takto: /er. Nejlepší by bylo nabrat více členů A-Týmu a supportů.

Zeintar

Hráč

49
6.4.2021 09:55

AT si zaslouží pochvalu? Za to že se na reporty čeká přes hodinu? Tyvole tak dlouho nečekám ani na to, než mi kurýr přiveze jídlo. 

6.4.2021 10:57

Koukej, ATčko se snaží.. ale jsou to přeci lidé ne?
Holt, těch reportů mají denně hodně a v AT není hodně lidí, takže to zkrátka nestíhají + těm členům, je některým více než 18 let, tudíž chodí do práce. Holt, musíme to respektovat a být trpěliví.

bit

Hráč

49
6.4.2021 12:06, naposledy upraveno 6.4.2021 12:09 uživatelem bit
20.4.2021 21:19, odstraněno 20.4.2021 21:20 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

ferrari

Hráč

4
20.4.2021 21:25, naposledy upraveno 20.4.2021 21:35 uživatelem ferrari

Ano, nejsou to roboti, ale řekl bych, že když někdo jde do AT, tak tam jde stím, že má nějakou práci navíc kterou musí dělat, a když jí dělat nechce, tak nevím proč tam je. A to nemluvím ani o helper teamu, který nereaguje ani na helpchat. Kdybych se včera nezeptal na discordu, a neodpověďěl by mi KILLER14 co a jak mám udělat, tak tam stojím ještě do teď možná.
Minule jsem taky čekal 2hodiny na report. Teďka dalších 30minut, a podle pořadí to na dalších 30minut vypadá. 


Powered by LeoSight IFS
LT~119