Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Vymazať trestný Rejstřík


6.4.2021 14:05

Podatel: Michal Novotsky

Věc: Vymazanie záznamu v trestnom rejstříku


Odůvodnění: Dobrý deň chcel by som požiadať o vymazanie trestného rejstříku, Asi pred 5 mesiacmi keď ma zastavili PSA tak mal som mať odobraný vodičský preukaz B ale odobrali mi vodičský preukaz A no nevedel som doteraz o tom lebo som nejazdil na motorke. 6.4.2021 som si sadol na motorku že idem si pojazdiť a zastavili ma PSA kôli cestnej kontrole a mal som ukázať vodičský preukaz A no nemal som ho. tak ma následne zobrali na stanicu a povedali mi že budem na 30 minút sedieť v base, dajú mi pokutu ale nebudem mať v trestnom rejstříku žiadny záznam. A dôvod prečo nechcem mať záznam v trestnom rejstříku je že v budúcnosti si budem chcieť urobiť Zbrojný preukaz


Záměr: Cieľ je vymazanie záznamu z trestného rejstříku

Přílohy: Žiadne

Rezekvitek

Hráč

8
6.4.2021 14:50, naposledy upraveno 6.4.2021 14:50 uživatelem Rezekvitek

Podatel: Michal Novotsky

Věc: Vymazanie záznamu v trestnom rejstříku


Vážený pane Novotsky,

čin zapsaný ve vašem trestním rejstříku neporušuje zákon č. 14/2021, tudíž váš podnět zamítám. Obraťte se s žádostí na bezpečnostní složku Policie San Andreas podle zákona č. 20/2021 - Zákon o rejstříku trestů§4

Děkuji za pochopení


S pozdravem Mgr. Benjamin Harvey
Asistent Soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~19